Рекомендуємо прочитати

Як перетворити анальний секс в незабутнє задоволення

article1588.jpg

Всі хто хотів би поглибити діапазон своїх інтимних пізнань, коли-небудь, хтось раніше, хтось пізніше, прийдуть до того, щоб докладніше дізнатися і головне спробувати анальний секс.

На превеликий жаль, треба признатися, що людей, які здатні робити це якісно, отримуючи і даруючи задоволення не так вже й багато. Більшості людей варто тільки спробувати, а деяким навіть тільки від дуки про анальний секс, як у них може виникнути величезна кількість негативних емоцій і реакцій. Давайте спробуємо об'єктивно розглянути і оцінити цей предмет розмови.

Основною з проблем що перешкоджають анальному сексу, можуть бути страхи, боязнь болю, і боятися болю можуть не тільки жінки, а й чоловіки. Окрім іншого цілком можлива така неприємна реакція партнерів, як відраза, а в деяких випадках навіть зміна почуттів по відношенню до партнера. Такі негативні реакції викликані тим, що дуже багато людей не здатні допустити того, щоб подумки з'єднати статеві стосунки з частинами тіла, не призначеними безпосередньо для цього, а призначеними для дефекації.

І, звичайно ж, немає такого закону, ні громадянського, ні релігійного який дозволяв би або забороняв би такі відносини, звичайно ж, якщо мова не піде про неповнолітніх дітей. У деяких країнах єдино законними сексуальними контактами визнається пенісновагінальні сексуальні відносини, а іноді і тільки в традиційній позиції. Так уже повелося, що закони покликані засуджувати різні досить поширені типи сексуальних контактів, таких як, наприклад, анальний або ж оральний секс. Але от з анальним сексом все ще складніше, це єдиний вид неприродних сексуальних відносин, який був описаний ще в Біблії — Содом і Гоморра. Те, що цей різновид сексуальних контактів досить часто прийнято асоціювати з гомосексуалізмом і навіть звірістю, робить ці контакти схожими з злочином, і багато хто вважає такий секс просто аномальним.

Люди гостро критикують і все, що стосувалося анального сексу, в порнографії і порнофільмах. Маса книг, і фільмів, залишають невірне відчуття, що така форма сексуальних контактів за кількістю витрачених зусиль для її освоєння практично не різниться з традиційним сексом. Як би там не було, у фільмах у героїні незмінно, виходить, прийняти такий секс без всяких труднощів. У фільмі партнерці достатньо виставити свою попку і пеніс її партнера вже прослизає в анус так само просто, як би він це зробив у ситуації з піхвою. І головне найсильніший оргазм, від якого божеволіють обидва партнера, настає одразу ж після перших декількох фрикцій. Багато ж глядачі і читачі здатні прийняти це за реальність, і пізніше прийшовши додому забувши про всяку обережність, кидаються у вир з головою, освоювати новий вид сексу. І треба визнати партнери іноді можуть бути настільки шоковані, що відразу ж відкидають цю ідею на вве подальше життя.

Що стосується сучасних мовних зворотів, які так само зовсім не підносять і навіть не залишаються нейтральними до достоїнств розглянутого предмета. Коли в повсякденності Ви вимовляєте слово дупа, Ви, швидше за все, говорите про задній отворі, або ж Ви припускаєте, щось аж ніяк не райдужне і приємне.

Окрім іншого, різні страхи або очікування чогось не самого приємного, або ж просто обережність перед чимось незнайомим, практично у всіх людей змушують інстинктивно здійснювати скорочення сфінктерного м'яза, цей м'яз управляє задньопрохідним отвором. Потрібно зауважити, що природа не помилилася, створюючи таку опцію в організмі людини, адже в моменти стресу це дійсно може вберегти нас від неприємних випадковостей. Однак все та ж опція, може стати непереборною перешкодою для людей які, шукаючи різноманітності, зважилися познайомитися з новим для них видом близькості — анальним сексом.

Але, що, не кажи, знайдеться величезна кількість партнерів, які до свого величезного захоплення зрозуміли, що в сексуальних контактах не може бути місця для будь-яких обмежень. Анальний секс створений для тих, хто здатний здійснювати зносини як пара дикобразів, а саме, дуже і дуже обережно.

Як правильніше зайнятися анальним сексом?

Боязнь анального сексу може початися задовго до здійснення його, до безпосереднього фізичного контакту. Безліч потенційних партнерів вже злякали своїх партнерок, одним тільки підніманням даної теми в розмові. Одним з перших необхідно подолати бар'єр під назвою чітке розуміння того що не можна говорити партнеру, щоб не почути відмови. Звичайно ж, мова йде про те, коли питання піднімається чоловіком. У випадках коли, в цьому зацікавлена жінка, все значно простіше, партнер навряд чи відмовить жінці в такому проханні.

Багато чоловіків не вважають за необхідне запропонувати анальний секс жінці заздалегідь, як то її підготував. Вони чомусь чекають останнього моменту і перед самою близькістю вирішуються запропонувати: "А давай сьогодні зробимо це в дупу". І, звичайно ж, отримують негативні реакції, як мінімум це буде переляк жінки, перед тим, що її збираються змусити зробити це прямо зараз. Вона може вважати, що відстань між анусом і піхвою мізерно мало, і він, швидше за все не втратить нагоди цим скористатися.

Інший варіант як не треба починати. Іноді партнер може звернутися до партнерки приблизно з такими словами "А пробувала ти коли-небудь анальний секс?". Поставте себе на місце жінки: відповісти, що ні, не пробувала, це може призвести до більшої активності партнера, який тут же кинеться переконувати і вмовляти спробувати, як це прекрасно, а вона, можливо, цього якраз і не бажає. Відповісти так, звичайно пробувала, означає, що вона дає згоду на це прямо зараз, а адже у неї могли бути зовсім інші плани. У дійсності, все може бути, вона могла спробувати один раз анальний секс і могла, зненавиділа його; Можливо і навпаки вона займалася цим неодноразово, з попереднім партнером, і їй це дійсно подобалося. Але погодьтеся це, ні як не означає, що вона мріє зайнятися цим в даний період часу, і з цим конкретним чоловіком, з Вами. У жінки може бути маса причин для відмови, і вони далеко не завжди образливі для Вас. Можливо, їй і подобаються анальні зносини, але припустимо, виключно з невисокими чоловіками, а Ви ростом з баскетболіста. Можливо, для сексу в дупу вона вибирає винятково короткий і не товстий пеніс, а у Вас вибачте, член схожий на жезл даїшника. Або ж зовсім банальний варіант, вона в даний момент може просто відчувати деякі бродіння в кишечнику, і не бажати, щоб ви простимулювали суспільну діарею. Ви не повинні забувати, що у жінок вчасно менструального циклу, досить часто можуть бути функціональні розлади стільця. У будь-якому випадку, коли Ви вирішили поставити її в безвихідну ситуацію, коли потрібно відповісти або так або ні, ви можете добитися не того ефекту якого бажали. Жінка може затиснутися і навіть занервувати, а це як ні що інше може відштовхнути її, від анального сексу, більш ніж необхідно, фізичне і психологічне розкріпачення.

Як правильно підготуватися до анального сексу

Якщо Ви не придумали, як правильно сказати про Ваші бажання, краще промовчіть. До того ж не так уже й складно дізнатися ставлення Вашої партнерки до анального сексу, не вимовляючи жодного слова. Адже, як і інші ерогенні зони, анальний отвір у різних жінок по-різному чутливо до симуляціям.

В анальному сексі, як і в традиційному попередні ласки життєво необхідні, так що запасайтесь терпінням і пестіть. Почати можна з легкого погладжування сідниць, і, звичайно ж, стежте за реакціями. Якщо жінка щільно зрушила свої так звані щічки, значить, вона, швидше за все, нервово напружилася, а от коли щічки розслаблено випинаються, повірте це добрий знак. Потім не дуже швидко і нахабно, проводите пальцями від крижів по анальній улоговинці все ближче і ближче до анусу. Знову спостерігайте за реакцією. Постарайтеся звернути увагу, чи дозволить вона собі деякі рухи назад, як би намагаючись затиснути ваші пальці між сідницями. Чи стане вона перевертатися, дражнячи Вас на живіт, в моменти, коли Ви будете пестити ректум. Запам'ятайте, якщо жінка реагує, як описано вище, Ваші шанси дуже виростуть.

Ще один вдалий спосіб схилити партнерку до анального сексу. Підготовку потрібно проводити так само, як Ви б зваблювали незайману. Практично всі жінки, під час свого першого сексу випробовували на собі ласки руками нетерплячого молодого партнера. Так задумайтеся, раз це вийшло у випадку з вагінальним сексом, то ручна робота зможе допомогти і Вам, приступайте, пестіть анус як ніби це піхва.

З жінками, які ніколи ще не пробували секс через задні двері, потрібно вести себе так само як Ви вели б себе з усталеною незайманою. І не поспішайте відразу ж засунути палець в задній прохід, адже Ви знаєте, що там відсутня дівоча пліва. Буде краще, якщо Ви будете представляти, що вона таки є. Зволожите вказівний палець можливо вагінальними соками або ж власною слиною. Дійсно простіше і краще користуватися цією натуральної змаскою, ніж в саме не підходящий час почати метушитися навколо якоїсь баночки з штучним мастилом. Крім того, не надто досвідчена жінка може відшукати вбивчий взаємозв'язок між вашими пальцями на її ректуме і баночкою мастила, яку Ви взяли з собою в ліжко, і, тому, вирішити, що Ви неодмінно будете її анально гвалтувати.

Для перших або вступних, можна навіть сказати пробних проникнень краще якщо Ви використовуєте Ваш мізинець. Вказівний палець, навіть якщо партнерка в захваті від рухів у піхву буде занадто великий для незайманого ректума. Не забувайте, Ваші дії повинні бути максимально поступовими.

Ні куди не поспішайте, не проникайте відразу всередину, краще поводити зайвий час пальцями навколо складок, які утворюють обідок навколо її ануса. Повірте, Ви досить скоро зможете дізнатися, чи сподобаються їй такі маніпуляції чи ні. Дізнатися це Ви можете за деякими ознаками, так наприклад тому що жінка може почати стискати сфінктер прямої кишки для того щоб вам стало легше ввести палець всередину, або ж для того щоб навпаки виштовхнути його. У цьому відношенні сфінктер володіє величезними здібностями. Коли Ваш палець пройшов кордон зовнішнього м'язового кільця, не поспішайте почати рухати пальцем туди-сюди, копіюючи рухи вагінального контакту. Задоволення, яке отримує жінка від анального сексуального контакту, полягає не в тертях і русі, а більшою мірою в почутті всеохоплюючої наповненості простору, який Ви можете заповнити пальцем, або ж статевим членом.

Не квапливо вводите мізинчик всередину до самої долоні, потім починайте неспішні рухи, по колу використовуючи все зап'ястя, не варто рухати пальцем вперед і назад. Всі Ваші рухи і потискування будуть відчуватися жінкою і в піхві, тому що пряма кишка дуже тісно межує із статевими органами жінки.

Поки Ви здійснюєте подібні маніпуляції, подумайте, що приємне Ви зможете зробити ще, так наприклад це можуть бути ласки пупка, або ж поцілунки грудей, намагайтеся відволікти партнерку від всяких думок про те, хороший анальний секс чи ні. Якщо жінка буде насолоджуватися передоднем анального сексу, його попередніми ласками, пізніше їй буде не складно погодитися і на все інше.

Не поспішайте! Це основний закон анального сексу

Тепер, коли жінка практично повністю скуштувала Ваш мізинець і цілком задоволена намагається відсунутися від Вас, і трохи опротестувати. У ситуаціях, коли жінки вперше відчувають такі маніпуляції, вони часто можуть скрикувати: "Ну, припини! Перестань! Не треба!" — Навіть у тих випадках, коли без сумніву, були задоволені кожною секундою.

Це пов'язано, насамперед, з тим, що з самого дитинства дівчаткам нав'язується, що вони просто зобов'язані бути акуратними і витонченими, іноді ці навіювання бувають дуже нав'язливими, і переслідують потім жінку все життя. Жінки, як правило, бояться, що в момент Ваших досліджень її тіла Ви зможете виявити щось неромантичне, не красиве і навіть протилежне. Так буває навіть у тих випадках, коли перед самою близькістю вона ретельно вимилась під душем або навіть у ванній, і вона впевнена в тому, що її тіло чисте і пахне свіжістю.

Не змушуйте її нервувати, просто поступіться їй небагато, негайно виймайте палець, але не забувайте, Ви зможете продовжити попередні ласки і на зовнішній частині.

Не бійтеся поцілувати її обідок, Ви розумієте, йдеться про обідку її ануса. Будьте ніжні, але ретельні, пестіть навколо, ще і ще. Тим більше що в будь-якому поцілунку є щось, що умиротворяє і заспокоює, куди б цей поцілунок ні припадав, навіть тоді, коли він припадає на задницю.

Анілінгус або ріммінг

Анілінгус — в перекладі з латині означає анус і мову. Іноді цей процес називають ріммінг, словом, подією від староанглійського — remen, що перекладається як розкривати. Ймовірно, тому мені було так нескладно запам'ятати ім'я актора, зірки порнофільмів Харрі Рімс. Слово rim переводить як обводити, або оперізувати, як ні що краще виражає таємницю цієї техніки сексу, адже анус зовні дійсно дуже схожий на якийсь шкірний обідок. Таку процедуру цілком логічно називають рухом навколо світу, це назва вибрана не випадково, так говорять тому, що багато жінок цілком поглинаються цим, як ніби провалюючись у вир відчуттів. Більшості жінок подобається, щоб ця процедура була максимально затягнута за часом, проходила довго і з розстановкою, так вона дійсно буде походити на кругосвітню подорож на тихохідному човнику.

Жінки, які ніколи це не пробували, при згадці про це можуть тільки вигукувати: "О, жах!", Принаймні, так буде відбуватися, поки вони самі цього не спробують в найкращому вмілому варіанті.

Як же це відбувається? Жінка лягає на живіт, широко розсовує ноги, бажано підкласти подушку під живіт або стегна, піднімаючи себе для зручності партнера. Така позиція вкрай вигідна, ваш партнер буде невимовно щасливий, споглядати Ваші принади з такого ракурсу. Партнер повинен розвести сідниці руками, однак не забувати про те, що не можна перестаратися, розтягуючи їх, інакше крім болю партнерка мало що відчує.

Знову-таки не поспішайте, перед тим як сконцентруватися на самому обідку, виробляєте повільні підлизування зверху вниз по всій довжині її анальної улоговинки. Не забудьте приділити увагу промежини, це ось та сама жорстка, жилава, не великого розміру область, яка розділяє піхву від заднього проходу.

Це місце, як правило, надзвичайно ерогенно, особливо у тих жінок, у яких в анамнезі була епізотомія. Це хірургічне втручання, до якого вдаються при пологах, щоб полегшити проходження дитини, за рахунок розширення родових шляхів. Накладення швів в такій ситуації пізніше може принести певну користь, так як нервові закінчення в місці шва стають більш чутливими. Хотілося б зауважити, спеціально для жінок, та ж сама зона на тілі чоловіка володіє ніяк не меншою ерогенних точок, ніж жіноча.

Коли чоловік буде пестити язиком анус партнерки, йому краще виробляти достатньо швидкі рухи язиком по колу, при цьому бажано не забувати про гарячі зітхання, щоб чоловіче гаряче дихання приносило ще більше збудження жінці. Головне все ж не впроваджуватися занадто глибоко, саме для цієї ерогенною зони, як і для деяких інших, діє не писане правило, краще менше та краще.

Очевидно, те, що в такій ситуації, самий підходящий час для того, щоб якісно змастити партнерку власною слиною, що повірте, збудить її ще сильніше. Так, Ви абсолютно праві, це дійсно якийсь тваринний, і навіть печерний тип зносини. Але, погодьтеся, ми всі походимо від тих людей, які якийсь час жили в печерах. Традиційний і романтичний підхід до сексуальних контактів, звичайно прекрасний, але іноді чоловіку просто необхідно зіграти роль звіроподібного самця для своєї дикої самки.

І якщо Ви разом дотримаєтнсь інструкцій, які ми описуємо, Ви обоє будете приємно здивовані інтенсивністю Вашого спільного збудження, в моменти таких диких сексуальних ігрищ. Такі зміни в сексуальних контактах можуть запалити, порушити і задовольнити її, як ніколи раніше.

Багато обивателів заявляють, що такі процедури марні, через те, що язик не здатний проникнути глибоко всередину. Звичайно ж, Ви фізично не зможете, вільно бовтати язиком по всіх її нутрощах дістаючи до ободової кишки, але що реально в Ваших силах так це ввести язик прямо в щільне кільце сфінктера. Збуджена жінка завжди посприяє тому, щоб у Вас вийшло це зробити, вона зможе затиснути Ваш язичок на пару секунд, що принесе вам обом абсолютно нові незвідані двоїсті відчуття.

Анальний секс, технічна сторона

Ну, ось тепер Ваша партнерка і розслабилася і зволожилася настільки, що змогла ухвалити вже Ваш вказівний палець. Занурюйте його за допомогою ніжних обертальних рухів, не забувайте робити паузи завжди, коли вона хоч на секунду скорочує сфінктер, вона повинна встигати готувати себе до введення чогось більшого розміру. Не переживайте вона не відчує, себе нанизаної на що-небудь, якщо Ви запропонуєте їй лягти набік притискаючи коліна до себе, цю позицію називають ембріональної.

Ця позиція дозволяє Вам, не припиняючи попередніх маніпуляцій ввести великий палець тієї ж руки партнерці в піхву. Це більш ніж корисно з психологічної сторони, жінці легше відволіктися від анального зносин, так як Ви будете здійснювати і звичайний вагінальний контакт.

Коли Ваш палець пройшов сфінктер не потрібно відразу його виймати. Сфінктер є свого роду Рубіконом. Часті виймання і вставляння, тільки будуть натирати його. У випадку, коли жінка відчула дискомфорт, трохи почекайте, посуньте, але не виймайте зовсім Ваш палець. Всякі нові спроби все почати спочатку, призведуть тільки до більшої нервозності партнерки, і змусять її сумніватися, у власних здібностях прийняти такий секс.

Основні правила анального сексу

Нарешті настали часи, коли анальний секс можна обговорювати, так само як будь-яку іншу тему, стало помітно, що жінки обговорюють, і головне примудряються змагатися, у цьому не простому вигляді сексуальних відносин. Жінки хочуть бути самими сексуальними, самими вмілими та досвідченими, і вони бажають бути здатними на анальний секс, щоб бути нарівні з тими, хто анальний секс давно практикує. І звичайно, тоді вони зможуть переконати себе, та й інших у тому, що саме вона значно вправнішим в ліжку, ніж всі інші.

Жінка, яка змогла отримати задоволення від стимуляції ануса пальцем, цілком можливо порахує для себе прийнятним здійснити все теж з пенісом партнера, але звичайно її будуть турбувати елементарні речі. Це звичайно чистота, чи не вимаже вона партнера, чи не забрудниться сама. Так само вона навряд чи захоче бачити, чим буде вимазаний Ваш пеніс у форс-мажорній ситуації. Такі страхи можуть завадити отримати задоволення, і звичайно ці страхи простіше виключити, скориставшись презервативом. Презерватив краще вибрати відразу з мастилом. Хоча це і не виключає додаткового зволоження, скажімо вазеліном. Не варто скромничати з змазкою, використовуйте її і на пенісі і на анусі.

Отже, жінці потрібно стати на коліна, груди при цьому торкаються її ж стегон. Далеко не кожна жінка зможе сама сісти на пеніс партнера зверху. Тому нехай для початку попрацює партнер. Чоловік повинен встати на коліна позаду жінки, її виставлені сідниці будуть дуже заводити. Сміливо, але не грубо вставляйте статевий член між дамськими щічками, як можна ніжніше притискайте головку члена до обідка її ануса. Далі дайте попрацювати партнерці, віддайте їй ініціативу, нехай вона повілять попкою, потім їй можна круговими рухами наближатися сідницями до Ваших стегон, як би насовуватись на пеніс. Ваше завдання, злегка податися вперед, але, ні в якому разі різко не штовхати. Головка Вашого статевого члена найімовірніше увійде в її ректум, звичайно якщо Ваш пеніс не гігантських розмірів. Не думайте на цьому етапі, що все вже вийшло, і ні в якому разі не ведіть себе необережно, як це могло б бути при вагінальному сексі. Знову чекайте. Чим більше пауз в анальному сексі, тим краще для обох партнерів.

Не забувайте постійно підбадьорювати свою партнерку, причому намагайтеся підбирати найніжніші слова і вирази. Дайте зрозуміти, що Ви готові витримати будь-яку паузу, якщо їй це буде необхідно. Це якраз та ситуація коли правильніше бути балакучим.

А ось що робити не треба, не варто занадто міцно утримувати її стегна, Вашій партнерці може здатися, що вона в пастці і не має виходу, її зловили, а раптом прямо зараз Ви різко вштовхнете член і заподієте їй біль. Знайдіть інше застосування Вашим рукам, вони в цей час можуть пестити її клітор, і повірте, це більш ніж доречно в цій ситуації.

Крім того, у випадку з анальним сексом, у Вас немає ніякої потреби занадто енергійно рухати статевим членом. Це пояснюється тим, що анус у будь-якої жінки значно вужче, ніж піхву, тому для досягнення насолоди досить спокійних і не найглибших проникнень. Справа в тому, що анус настільки сильно обхоплює статевий член, що це тиск вже саме по собі досить збуджує. Окрім іншого не можна забувати і про психологічний чинник, одна думка чоловіка, про те, що його член знаходиться саме там, може бути наймогутнішим стимулом. На жаль, за суспільно визнаним законам і традиціям зона анального сексу, поки ще залишається забороненою, а заборонений плід, як відомо солодкий.

У перші пробні анальні зносини, Вам зовсім немає необхідності обов'язково занурювати свій член на повну глибину ануса. Для того щоб досягти самого дна Вам, звичайно ж, буде потрібно час, причому період часу, суто індивідуальний. Запам'ятайте одне, постарайтеся зробити так, щоб Ваші успіхи в цій сфері накопичувалися поступово сьогодні Ви просунулися на сантиметр, а завтра заглибилися на два, крім того можливо і жінка захоче дізнатися, а як же буде далі.

Можливі варіанти поз при анальному сексі

Коли партнери нарешті звикли до думки, що вони можуть займатися анальним сексом, можна знімати презерватив, і займатися цим так само як традиційним сексом. Досить різке введення пеніса в ректум тепер цілком прийнятно, хоча і дуже старатися не варто. Жінка фізіологічно менше чоловіки у всьому, і анальний отвір так само менше, а тому, навіть якщо вона вкрай збуджена і їй шалено подобається секс в задницю, вона навряд чи зможе витримати, занадто різкі поштовхи пеніса.

Насолоджуватися анальним сексом Ви зможете якщо будете повільно і легко вводити пеніс, використовуючи погойдуючі рухи і досить повільний зворотний хід. Не намагайтеся проникнути максимально глибоко прямо до упору, як Ви зробили б при вагінальному сексі. Шийка матки досить тверда і пружна, пряма кишка не йде з нею в порівняння, вона значно тонше і ніжніше.

Після деякого часу Ви найімовірніше знайдете безліч підходящих позицій, в яких Вам буде зручно зайнятися анальним сексом. Мені ж хотілося б обмовитися про один випадок, коли анальний секс став для мене несподіванкою, так само як і секс-поза, в якій все сталося. Одного разу коли я була впевнена, що мені належить приємний вагінальний секс, мене дещо здивували. Партнер, з яким все відбувалося, після прекрасних попередніх ласк, не запитавши мене про це, неухильно увігнав мені в ректум свій статевий член. Все що відбувається було в традиційній позиції, чоловік зверху, і перше моє відчуття було жахливим, мені здавалося, що мене посадили на палю. Після того, як я випробувала різкий біль, він ненадовго вийняв член, а потім знову різким потужним поштовхом занурив його назад. Мені було важко пояснити що відбувається, але раптово біль зник, і я відчула дивовижне дуже близьке до оргазму відчуття. Оргазм настав дещо пізніше, я відчувала пульсуюче відчуття, ніж-то нагадує свербіж, ці відчуття так сильно відрізнялися від пульсацій, які чути в піхві при оргазмі, але це абсолютно не робило їх менш приголомшливими.

Пізніше, коли ми пили каву і розмовляли, мій партнер все пояснив мені. Виявляється, він практикував анальний секс кілька років, і зумів з'ясувати, що повторне вштовхування члена було практично безболісним для дуже багатьох жінок, з якими він практикував такий трюк.

Повторно про правила для анального сексу

Як не прикро визнати, але ніхто не придумав правильних вправ, які були б здатні підготувати жінку до анального сексу. У мене була можливість поспілкуватися з геями, вони розповідали, що вони люблять тренувати себе за допомогою банана або ж огірка, однак я однозначна противниця таких тренувань. Пряма кишка має досить тонку і ніжну слизову, що це може бути просто небезпечно, крім того, всі сторонні предмети можна не втримати і не зуміти дістати назад. А до того часу, коли лікар надасть Вам потрібну допомогу, шкода може бути дуже значною.

Крім того не варто забувати, що мінімальне оберігання і обережність можуть просто Вас врятувати. Якщо Ви страждаєте гемороєм, Вам краще забути про анальний секс до повного лікування.

Наступне не дозволяйте собі вштовхують пеніс по черзі, то в анус то в піхву, не здійснивши необхідних гігієнічних процедур. Зрозумійте, фізіологічна флора піхви не буде рада сусідству з фекальними бактеріями.

Насправді анальний секс не такий вже грубий і його зовсім не варто називати звіриним. Він здатний утримувати навіть більше ніжності і узгодженості партнерів. Він має на увазі куди як велику турботу про жіночі відчуття. Таку ж турботу про жінку не містить в собі ні один вид сексуальних контактів.

Визнаним фактом є ще й те, що багато жінок намагаються досягти анального оргазму, не звертаючи увагу на те, що спочатку відчували біль, що теж доводить еротичну силу анального сексу.

Спокуса не втратити невинність не зникне ніколи. Навіть сучасні жінки, відчуваючи найпотужніші почуття до чоловіка, хотіла б постати перед коханим незайманою. Однак минуле не повернути. Якщо у вас були чоловіки до Вашого улюбленого, то Вам ніяк не вдасться подарувати йому відчуття першого чоловіка. Однак його з легкістю можна зробити першим, в анальному сексі звичайно якщо до нього у вас не було такого досвіду. Повірте, це не менш підлестить Вашому обранцю. Погодьтеся, адже це дійсно доводить Вашу повну довіру до партнера. Коли жінка обрала улюбленого партнера для того, щоб з ним вперше випробувати анальний секс, будьте впевнені, партнер оцінить подібний комплімент подарований Вами. Він, звичайно ж, зрозуміє, що є для Вас особливим чоловіком.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чоловіча імпотенція або еректильна дисфункція — це нездатність досягати і підтримувати ерекцію. Ознаки імпотенції...
Оргазм — це могутня сила і велике таїнство у відносинах між чоловіком і жінкою. Такий стан організму іноді іменують...
Оральний секс по праву вважається одним з найкрасивіших і ніжних видів сексу. Він доставляє невимовну насолоду і дарує...
Дефлорація (від лат. De - видалення, усунення + flos, floris - квітка, молодість, невинність) - це порушення цілісності дівочої...
Scroll To Top