Рекомендуємо прочитати

Правильний раціон.

article2476.jpg

Харчування завжди позначається на організмі, отже, і на фігурі. З цієї причини дуже важливо вживати корисні продукти, що спалюють жири.

Фрукти. Лимон, лайм, апельсин, ананас, грейпфрут, ківі, мандарин: багаті високим вмістом вітаміну С і клітковиною, яка прискорює спалювання жиру. Більше того, амінокислоти у фруктах підсилюють обмін речовин, а аскорбінова кислота прискорює виведення жирів з організму.

Яблука, у свою чергу, містять пектин, що перешкоджає поглинанню жиру клітинами, і антиоксиданти, що допомагають запобігти метаболічний синдром, який характеризується ожирінням.

Молочні продукти знежирені. До таких видів відносять молоко, кефір, сир і йогурт. У 2004 році група вчених в Техаському університеті провели дослідження, яке показало наступні результати, якщо вживати молочні продукти три-чотири рази на день, то можна втратити вагу в 2 рази швидше, ніж у тому випадку, коли людина дотримується дієти з пониженим вмістом калорій, але при цьому без вживання молочних продуктів.

Горіхи - дуже корисні для організму, завдяки великій кількості мінералів і вітамінів. Найголовніше, в нашому випадку, горіхи допомагають ефективно спалювати зайвий жир в організмі, навіть не дивлячись на те, що вони містять високу кількість рослинних жирів.

Перець чилі, часник. Любителям гостренького якраз ці варіанти будуть до речі. Перець і часник ефективно спалюють зайві калорії.

Капуста. Будь-який вид цього продукту стає незамінним в раціоні людини, що бажає позбутися небажаної ваги. Причина: капуста гальмує перетворення вуглеводів на жир.

Риб'ячий жир. Вживаючи рибу жирних сортів три рази на тиждень протягом трьох місяців, можна позбутися від 2-3 кілограмів.

Перераховане вище - основні продукти зі спалювання зайвого жиру. Для кращої ефективності можна запивати їх зеленим чаєм. Крім цього не варто забувати про елементарну зарядку у себе вдома, в крайньому випадку, можна користуватися обручем, який є відмінним помічником будь-якої дієти.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Незрівнянна вівсянка з яблуками і корицею до сніданку...
Смачний рулет з яблуками, чорносливом та корицею...
Яблучний пиріг дріжджовий...
Сісти на низькокалорійну дієту - це одна з перших думок при схудненні. Адже всі чудово знають той факт що чим менше...
Scroll To Top