Рекомендуємо прочитати

Кефірно-яблучна дієта

article2499.jpg

Сісти на низькокалорійну дієту - це одна з перших думок при схудненні. Адже всі чудово знають той факт що чим менше калорій ми вживаємо тим більше ми їх витратимо, що буде помітно в втрачених кілограмах. У світі є досить багато, різних низькокалорійних дієт, одна з яких - яблучно-кефірна дієта. Як видно з назви, вона вимагає вживання тільки цих двох продуктів.

Звичайно, ця дієта вважається однією з найпростіших і економічно вигідних. Є два види даної дієти і всі вони вимагають лише яблук і 1% кефір. Так само дієтологи вважають цю дієтою корисною як очищення організму. З цих причин, її рекомендують тим людям, які працюють або проживають в екологічно забруднених зонах. Ця дієта особливо буде корисна тим, хто проходив тривалий курс лікування антибіотиками.

Одним з популярних способів даної дієти, є наступний метод.

Необхідно скласти план прийняття їжі 6-7 разів на день, в кожен прийом входить одне яблуко і 100граммовий склянку, знежиреного кефіру. Так само можна вживати мінеральну воду без газу і трав'яні чаї без цукру. Даний режим харчування, рекомендується дотримуватися не більше 4-5 днів. За цей час, вам вдасться скинути від 3 до 5 кг.

Наступним способом такої дієти, є використання її як розвантажувального дня, приблизно раз на тиждень.

Тим хто хочуть випробувати обидва методи, краще спочатку проконсультуватися з дієтологом, щоб уникнути проблем з відсутністю вуглеводів.

Хоча слід зауважити, що яблука вважаються фруктами і в них міститься багатий набір вітамінів, необхідних людині. Ну а ті що відсутні, додадуться з кефіру, який теж багатий на різні хімічні сполуки, які необхідні людському організму. Тому, якщо у вас немає особливих протипоказань, обов'язково випробуйте цю дієту.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Яблучний пиріг дріжджовий...
Смачний рулет з яблуками, чорносливом та корицею...
Харчування завжди позначається на організмі, отже, і на фігурі. З цієї причини дуже важливо вживати корисні продукти,...
Незрівнянна вівсянка з яблуками і корицею до сніданку...
Scroll To Top