Рекомендуємо прочитати

Вправи для красивої постави офісного працівника.

article2872.jpg

Хребет - це найчастіше "найслабша ланка" офісного працівника. Та що там, попросту будь-якого, хто багато і подовгу сидить за комп'ютером. Викривлені пози, в яких ми просиджуємо годинами, поступово роблять спину сутулою, призводять до болів в шиї і попереку і до відчуття загальної розбитості.

Вчені з'ясували цікавий факт: людей з гарною поставою підсвідомо (на рівні невербальних сигналів) сприймають як більш успішних і позитивних. Цінний бонус в очах начальства, погодьтеся.

І стимул до "прямої спини" прагнення для тих, хто постійно сутулиться. Однак є й ще причини: найсумніше полягає в тому, що стан спини позначається далеко не тільки на поставі. У жінок з викривленим хребтом в кілька разів частіше спостерігаються відвислий живіт і боки. А також ще один "привід" офісним працівникам: у них з часом з'являється "комп'ютерне підборіддя" - при постійно зігнутій спині і шиї обличчя стає злегка опущеним вниз, тому з часом м'язи підборіддя і щік стають в'ялими, контури обличчя втрачають пружність. А воно мені треба, скажете ви і будете праві. Так що не ставитеся до своєї спині зневажливо!

Не дарма люди давнину вважали хребет основним каналом, по якому енергія піднімається до маківки, забезпечуючи людині зв'язок з вищими силами. З неправильною поставою потрібно боротися - за допомогою спеціальних вправ. Вони підійдуть всім і кожному і не потребують особливих фізичних витрат.

Пропонуємо вашій увазі кілька вправ, для виконання яких взагалі не потрібно вставати зі стільця. Якраз те, що потрібно для зайнятої людини.

Вправа 1. Нахили голови
Сядьте рівно. Спина щільно притиснута до спинки стільця, якщо спинка у стільця пряма. Якщо у вашого офісного крісла спинка відкинута назад, то сядьте на крісло глибше, але тримайте спину прямою, не відкидайтеся на ньому. Дивіться перед собою. На видиху повільно і плавно опустіть підборіддя на груди, зафіксуйте голову на 2-3 секунди. Підніміть голову, повертаючись у вихідне положення. Дуже повільно відхиліть голову назад, потягніться підборіддям вгору, больових відчуттів бути не повинно. Виконуйте 5-7 разів. Потім нахиліть голову в бік і рукою направте вухо до плеча. Повторіть в іншу сторону. Виконуйте 5-7 разів.

Вправа 2. Руки замком
За допомогою цієї техніки можна впливати на плечові суглоби і розкрити грудний відділ хребта.
Заведіть руки за спину (одну зверху, іншу знизу), зчепіть їх пальцями і потримайте секунд 10. Потім поміняйте руки і повторіть знову. Якщо ви не зможете зчепити руки, то просто використовуйте ремінець або мотузку.

Вправа 3 . Стійка біля стіни
Таким чином, ви покращуєте поставу і зміцнюєте спину. Займіть стійке положення, притулившись до стіни. Ноги прямі, витягнуті. Зовнішні боки ступень паралельні один одному. Спина впритул притиснута до стіни. Прогин хребта відсутній. Голова повинна бути притулена до стіни. Плечі опущені. Тягнемося верхівкою наверх, розтягуючи тіло. Руки висять вільно, пальці розслаблені. Утримуємо такий стан 1 хвилину.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Біль у спині - проблема, з якою рано чи пізно стикаються всі люди. На жаль, при перших ознаках недуги багато хто...
Хворіти наші жіночі ноги можуть з різних причин. Залежно від того, чим викликана біль в ногах, слід шукати шляхи...
Поява прищів на спині з приходом весни призводять до хвилювання багатьох людей. Адже це сезон, коли ми оголяємося...
Займайтеся 3 рази на тиждень, виконуйте кожну вправу 1 хвилину без перерви. Відпочиньте 1 хвилину і повторіть весь...
Scroll To Top