Рекомендуємо прочитати

Як я отримала все, що хотіла

Леди Единая  2547 днів назад (26 квітня 2013)
(Бувальщина, розказана психологу, публікуєте за згодою оповідачки)

Отже ... два тижні тому, коли я перебувала в тузі з приводу чергового очікування Коханого (затягнутій до того моменту аж на 3 тижні), на порозі виник колишній чоловік, нині теж щасливий користувач Інтернету). Після звичайної трепотні і пари чашок кави, він з абсолютно мерзенної і типово чоловічий усмішкою повідомив що вирішив знайти собі подружку і з цією метою подав анкету на сайт знайомств і тепер, природно, обладнує приймальню для юрби стражденних.
Ну. ти у нас психолог і до того ж мене знаєш :)

На наступний день перше, що я зробила, сівши за робочий стіл, було розміщення анкети, ну і зрозуміло, на тому ж сайті!

Описом своєї персони я особливо не заходилася, вирішивши що фотографія цілком красномовно скаже все. В якості вимог до кандидатів висунула наступне:
- Почуття гумору
- Впевненість в собі і ...
- Наявність інтелекту. (Думаю, цим я тебе теж не здивувала?)

Перший відгук прийшов через 15 хвилин ... від .. громадянина Кіпру, який радісно повідомляв, що буває у відрядженнях в Москві і буде радий провести там час зі мною у взаємних задоволеннях. Я злегка здивувалася і перевірила, чи правильно я вказала в анкеті місто. Все ж Москва - не Пітер. Коли через півгодини прийшло друге з Єкатеринбурга, я здивувалася вже менше. До кінця дня я виявила, що до моменту коли я відповідаю на останній лист приходить нове. Я злегка затужила. Але це було ще нічого у порівнянні з тим, що творилося в асьці будинку.
Через пару днів я пішла в глухий інвізібл, перевстановити перевірку пошти в "Баті" з 15 хв. на 60, потім прибрала перевірку пошти взагалі. Потік наростав. Я перестала давати змістовні відповіді, мало того почала злегка хамити, і в кінці кінців на питання типу: "а що тобі сказати щось про себе?" Відповідала: "Прізвище, ім'я по батькові дружини, її службовий телефон, розмір зарплати в тис. баксів, марку мерседеса, номер рахунку в швейцарському банку і довжину ... (Його) в дюймах ". Деякі лякалися і зникали назавжди.
До кінця тижня, підвівши підсумки, я зробила наступні висновки (спеціально для тебе як для фахівця?):
- Прийшов 34 відгуку по милу, 68 по асьці
- ~ 60% написали іногородні (аматори віртуального сексу - "а що на тобі зараз одягнено?", Озобоченние командировочні "часто буваю у вашому гарному місті", і просто любителі погомоніти з симпатичною дівчинкою "тобі че, в облом поспілкуватися?")
- З решти половина хлопчики від 20 до 25 ("я завжди мріяв знайти подругу старше себе років на 15")
- Далі відкидаємо одружених (знаємо, проходили). Втім для чистоти експерименту їх можна поділити на:
1) "шукаю коханку, допоможу матеріально, але відразу кажу що одружений" і
2) "заробляю я трохи тому з дружиною немає порозуміння, хочеться чого то світлого за межами сім'ї"
- Кілька "гарячих кавказьких хлопців", які з моєї анкети абсолютно точно зрозуміли що вони саме те, що мені потрібно і довести це рвалися негайно, бажано особисто
- Окремою групою кілька "колишніх російських" іноземців "з найсерйознішими намірами"
- З решти двоє виявилися взагалі знайомими:
1) рекламщик рідної фірми (і екс шанувальник): "ну ти, блін, даєш .... А я за тобою сумую "
2) колишній однокурсник, який встиг розвестися і ошелешено запитувач я це чи не я .. "І де я був ... років тому?"
Отже у вихідні я засумувала. І натурально вирішила виправити помилки, прибравши стару анкету і уточнивши список вимог. До списку я вирішила підійти серйозно. Ось що вийшло:
1) не одружений і без подруги
2) місцевий
3) не страждає едіповим комплексом
4) не невдаха
5) без матеріальних та житлових проблем ... (ну тільки не кажи мені що це не важливо!!!)
6) приємної зовнішності ...
7) .....
Загалом, перечитавши це, я зрозуміла що такого немає і ніколи не буде, експеримент провалився, моя жіноча доля загублена і мені пора завести собаку, сад і навчитися варити варення.

І тут з'явився ВІН!!! Той самий .. нереальний!!

"Високий (так і хочеться сказати красень, але немає ...), симпатичний молодий чоловік, 33 років, із двома вищими освітами, з хорошої сім'ї, неодружений, власник солідної фірми, помічник депутата місцевої думи, член ради директорів парочки заводів" (там було щось ще але я забула?), він одразу продиктував мені номер стільникового, просив дзвонити, і сказав що мріє мене побачити. Я не встояла. Абсолютно ошаленіла по закінченні роботи я виявила біля дверей рідної фірми сяючий ауді і молоду людину, що відкриває переді мною дверцята (я не брешу! Так і було ... Вийшов, обійшов машину і відкрив дверку). На моє запитання "Куди їдемо?" він недбало повідомив що зазвичай вечеряє в самому шикарному ресторані міста ...

Я, звичайно, люблю шикарні кабаки, але .... "А це нічого що я в джинсах?" Поцікавилася я безневинним тоном. Він окинув мене злегка спантеличеним поглядом і пробурмотів щось щодо того, що там при ресторані є бар ... втім, великодушно вирішив він, йдемо в ресторан .... Наступного разу одягнешся пристойніше. Я розслабилася і спробувала отримати задоволення від шикарної тачки, приємної музики та привабливого співрозмовника. Втім, з останнім моментом явно були проблеми. Після мало зрозумілих компліментів моєму зовнішньому вигляду ("ну зовсім як на фотографії") він зосередився на якості доріг, майстерності навколишніх водіїв і докладному описі маршруту, яким він до мене добирався. Я зітхнула і поцікавилася, чи є в блискучому диво автобудування попільничка. Він не курив .. особливо в машині ... але, зрозуміло, якщо я впевнена що хочу курити ...

Чоловіки люблять свої машини, це я засвоїла вже давно і тому сигарету сховала швидко.

Отже, до моменту коли ми під'їхали до ресторану, випити хотілося відчайдушно. До того ж, я не переставала вирішувати задачку: чи повинна я вийти з машини самостійно або все ж слід зробити вигляд що це мені не під силу? * А от цікаво якщо дама за кермом .. то по етикету їй супутник теж повинен дверку відкривати??? *

У підсумку я вирішила таки плюнути на етикет і ризикнути вийти самій?. (Ти мною пишаєшся? - Так : прим. АП). Треба віддати йому належне, він навіть не скривився. Ну ось, засоромилася я, нормальний хлопець, він же не винен що добре вихований? І спробувала дати йому шанс. Наступні півгодини я чесно намагалася вишукувати тему для розмов і бути простою, милою і душевною. Особливо цьому сприяла "маргарита" яку я замовила у відповідь на запитання мого кавалера не вип'ю я щось перед вечерею ("будеш сік? Або мінералку?"). З незрозумілих мені міркувань він замовив дві цих самих "Маргарити". І спробувавши, здивовано звів брови: там що є алкоголь??? Ну да .. сказала я .. Трохи .. Але в основному, чистий лимонний сік. Здається він мені не повірив, тому що коктейль так і не допив.

Отже, розмова почала складатися. Ми жваво обговорили проблеми валютного контролю по відношенню до республік Прибалтики, створення енергетичного комплексу в області, вкладання грошей і ще ряд тем. У перервах я з'їла щось морське, випила поодинці пляшку вина і навіть за власною ініціативою замовила десерт. Через дві години у мене з'явилися сумніви: а може тут вкралася якась помилка? І він шукає не подругу, а хорошого фінансиста? Оскільки питання різниці в зарплатах в моїй і його фірмах обговорювалося докладно, ця думка мене надихнула. Але я все ж зробила ще одну спробу: зупинивши натхненний розповідь про проблеми неплатежів енергомереж, я запитала в лоб: слухай, а ти як проводиш вільний час? Ну, звичайно ж .. вільного у нього не було .. Втім, іноді, він ходить у сауну ... днем .... один ... на пару годин в обідню перерву. Клуби, танці, боулінг і більярд відміталися на корені.

Гаразд, не здавалася я, ну не любитель він світських заходів, але може бути, література? Чорт, ну кіно, нарешті???? Чи якесь миле нешкідливе чоловіче хобі, футбол там .. або шайбу-шайбу ... або деякі ось презервативи колекціонують. Все було марно .. він не читав ("ні, ну крім звичайно спец. літератури по роботі"), не дивився фільми ("зазвичай засинаю"), і не витрачав даремно грошей ("ось моя колишня дружина відрізнялася страшним марнотратством").

При згадці про колишню дружину я раптово обурилося. Ні, ну мало того, що мужик не в змозі тримати в руках свою дружину, так він ще й не соромиться про це розповідати??? Я поглибила тему. Ну та, розлучився він саме тому. Її зіпсували гроші. "Бачиш", з легкої гримасою повідав він, "вона з дуже простої сім'ї, вона не звикла до грошей, їй весь час чогось хотілося ... шубу наприклад "... Мені теж дуже хотілося шубу, я теж була з простої сім'ї і я дуже розуміла його дружину. Шуба - це святе!!! Я вимовила обурений монолог подумки, і переключилася на десерт. Він був дуже смачний і досить складного складу. "Непогано було б приготувати його вдома .. чого вони туди кладуть-то??? "Ці думки займали мене залишок вечері. Втім, я не втрималася і запитала у офіціанта який підійшов про інгредієнти. На відміну від мого кавалера, офіціант не був шокований, не заявив що це комерційна таємниця і разом з рахунком приніс мені рецепт. (Якщо купиш мені Бейліс, банани, збиті вершки і печиво, то нагодую).

До мого будинку ми під'їхали в гнітючої тиші. Я дозволила йому зробити ритуал відкриття дверки і вже готувалася ушитися, сказавши "спасибі" за прекрасний вечеря (а головне дуже дорогий!!! Вечеря). Він утримав мене за руку: "Ми ще побачимося? Ти така ... жива і безпосередня. Я навіть майже забув про роботу. "В голові крутилася сцена з Мерилін Монро з "В джазі тільки дівчат ".. Вона спокушає втомленого і холодного мільйонера. Не розреготатися коштувало великих зусиль.

"Може сходимо якось в сауну?" Тужливо запитав він. Я боязко сказала "так", пригадуючи, що на щастя не дала номер телефону ...

Ну от, власне, і все. Як ти розумієш в сауну я не пішла, по стільниковому більше не дзвонила і в чоловічому ідеалі розчарувалася остаточно?))

Втім ... завтра збираюся піти попити пива з тим колишнім однокурсником. :))))))

Ну ось ніби все. Крім того, з останніх новин: я ніби як тепер вільна жінка. ..
похожие записи:

Блог адміністратора... →
Чи має заміжня жінка право закохатися? ..
Навіяно темами про зради чоловіків, коханців, а також вчорашньою розмовою з подр...

Блог адміністратора... →
Чарівний рецепт краси - діє миттєво! ..
Мило - маска, яку ви можете зробити самі. Підходить для будь-якого віку і будь-я...

Блог адміністратора... →
Як і чим мити холодильник ..
Незважаючи на те, що у багатьох холодильники оснащені системою розморожування, д...


Scroll To Top