Рекомендуємо прочитати

Чи має заміжня жінка право закохатися?

Wild Angel  2544 дня назад (29 квітня 2013)
Навіяно темами про зради чоловіків, коханців, а також вчорашньою розмовою з подругою ...

Вчора з подругою пліткували за чашкою чаю ..... Смуток у її очах давно турбує мене. Спитала в чому справа? Після деякої паузи вона мені повідала, що закохалася ...
""
Зображення зменшенно. Клацніть, щоб побачити оригінал.

Вона: "Мені дуже дорогий чоловік: як друг, як брат, як родич ... Тільки от розумію, що любові немає. Любов була, тільки кудись поділася ... Не знаю, де я її розгубила, як це вийшло. .. Лаяти і винити себе вже немає більше сил ... Сумно ... Як у пісні: "Як молоді ми були, як щиро любили ..."

Я запитала: "Може ти обманюєш себе? Любов така штука: то сплески, то тиша й гладь. Може, тобі здалося? Може, ти просто втомилася?".

Вона знову задумалася (але відповідь я і сама знала. Адже і мені за 40, у самої уже все в родині стало звичним, буденним.)

Відповідь була очікуваною: "Я знову відчула себе жінкою. Мені захотілося жити! У мене виросли крила! Але у мене чоловік, діти). І я не знаю: чи має право заміжня жінка закохуватися так, щоб по-справжньому?"

Дивилася я на неї і думала: "Красуня, розумниця! Та як в таку не закохатися? Була б я чоловіком-теж би закохалася в неї!" Але ........ сім'я, чоловік, діти ...... Одна думка змінювалася другой. Я відчувала себе розгубленою ... Що мені робити? Жаліти її або втішати?

Тут ще згадалося як ми з нею жартуємо словами Раневської: "У люблячої себе жінки повинен бути чоловік; чоловік, який любить її і чоловік, якого любить вона. Якщо все це не поєднується в одному чоловікові, то у люблячої себе жінки має бути три чоловіки "

Ось так і сиділи ми з нею, не знаходячи відповідь на це питання.

А що думаєте ви з цього приводу? Залишайте свої коментарі.
похожие записи:

Блог адміністратора... →
10 кращих поз для кунілінгуса ..
Якщо ви вважаєте, що оральний секс з жінкою обмежується однією-двома позами, то ...

Блог адміністратора... →
Про спеції і з вплив на організм ..
Гвоздика. Покращує травлення, видаляє поганий запах з рота, зміцнює шлунок і печ...

Блог адміністратора... →
Як позбавитися від неприємного запаху ні ..
Ви приходите в гості, але намагаєтеся не знімати взуття. Кожен раз, коли ви зали...


Scroll To Top