Рекомендуємо прочитати

Як організувати дівич-вечір: кілька порад

article2019.jpg

Сучасне і повсякденне життя у жінки наповнене переживаннями і радощами, і дуже часто вона не може стримати бурю своїх емоцій. З ким вона може попліткувати, обговорити свої проблеми, як не зі своїми кращими подругами. Іноді телефонних розмов буває недостатньо, охота спокійно поспілкуватися з однодумницями в тісному колі за чашкою чаю або кави. У цьому випадку вони зустрічаються на дівич-вечорі. Цей захід, на якому збираються тільки жінки.

Трохи розкріпачення.

Швидше за все заміжній жінці спочатку доведеться повоювати з чоловіком за свою незалежність. Тому що не кожен чоловік буде згоден відпустити свою дружину на дівич-вечір. Звичайно, чоловік довіряє своїй дружині, але при цьому він щиро переконаний в тому, що для його дружини на світі немає нічого важливішого, ніж його персона. Тому він може думати, що коли його дружина зустрінеться зі своїми подругами, вона буде обговорювати з ними свого чоловіка. Ось чому дружині потрібно наполегливо, але дуже м'яко вселити своєму коханому перше, що вона пов'язала з ним своє життя, не для того щоб прилюдно принижувати його. По-друге, дружина повинна нагадати чоловікові, що даючи обітниці любові і вірності, вона не брала на себе зобов'язань розірвати відносини з подругами. І адже дружина відпускає чоловіка з друзями на риболовлю чи стадіон.

Однак не всі чоловіки такі власники. Щоб контролювати кожен крок своєї дружини і нікуди її не пускати. Якщо девичник є давньою традицією для дружини, то краще вибирати конкретні дні і попереджати чоловіка про свою відсутність заздалегідь.

Готуємося ретельно.

Де краще буде організувати дівич-вечір? Існує багато варіантів: від кафе до чиєї-небудь кварти або дачі. На дівич-вечорі не потрібно думати про меню — тут більше підходить перший варіант. А також можливо, у якої-небудь Вашої подруги дуже непогане фінансове становище. Але не потрібно змушувати Вашу подругу займатися доброчинністю або ще гірше діставати гроші, які були відкладені на чорний день. Також сторонні люди не дозволять надати зустрічі приємну інтимність. Всім підійде влаштувати дівич-вечір у кого-небудь в будинку. Але пам'ятайте, що на дівич-вечорі не повинні бути присутніми представники сильної статі або дівич-вечір буде приречений на провал.

Краще зібратися у незаміжньої подружки або скинутися грошима і купити чоловікам квитки, на які-небудь спортивні заходи. Для девічніка також підійде і дача, але потрібно, щоб вона була добре підготовлена, тому що жінки не захочуть колоти дрова і носити воду з колодязя. Ще можливо, що хто-небудь не зможе залишитися переночувати, тому потрібно, щоб подруги, у яких немає машин, змогли повернутися додому.

Розподіляємо всі обов'язки.

Якщо Ви хочете зібратися у якої-небудь подруги, то потрібно заздалегідь обговорити всі організаційні питання. Наприклад, вибрати того, хто буде відповідати за напої та їжу. Одні будуть змішувати безалкогольні напої або купувати коньяк або вино, а інші готувати. По можливості страви повинні бути простими, на не потрібно витрачати багато часу, але вони можуть відрізнятися вишуканістю, тому що можна себе побалувати.

Буде краще готувати їжу вдома. Це дасть можливість не втрачати зайвий час, а витратити його на спілкування з подругами. Перед девічніком господиня попередить, що потрібно взяти з собою. Може в когось є красиві келихи або кільця для серветок. Буде незайвим, якщо Ви залишите трошки куплених або приготування делікатесів для членів хазяйської сім'ї, яких не буде на дівич-вечорі. Нехай їм теж буде трішки приємно.

Що буде всім цікаво?


Про що потрібно розмовляти, а про що ні на дівич-вечорі? Це питання може здатися дивним, тому що жінки і збираються у вузькому колі для того, щоб поговорити про все. Але в житті кожної жінки є свої болючі теми, і буде краще, щоб інші їх не стосувалися. Наприклад, буде негарно говорити про радощі свого материнства, при тій подрузі, яка вже кілька років не може завагітніти.

Якщо не всі ваші подруги можуть похвалитися широкою ерудицією, то буде негарно говорити про високі матерії. Тому потрібно вибирати нейтральні теми для розмови, які зацікавлять всіх Ваших подруг.

Красивого і приємного Вам дівич-вечора!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожна мама підтвердить, що виховання дитини не проста справа, в якому значення мають не тільки догляд, увагу і певні...
Якщо на вулиці йде дощ, у вас з дитиною все одно має бути гарний настрій. Коли погана погода руйнує плани на вихідні,...
Розмовляючи з чоловіком, старайся спочатку сказати про найголовніше і тільки потім говори про деталі. Якщо чоловік...
Існують жінки, у присутності яких оточуючі з трепетом завмирають і намагаються виглядати краще в її очах. Чим особливі...
Scroll To Top