Рекомендуємо прочитати

Як цікаво провести дозвілля в погану погоду?

article1410.jpg

Якщо на вулиці йде дощ, у вас з дитиною все одно має бути гарний настрій. Коли погана погода руйнує плани на вихідні, треба придумати собі заняття, щоб час пройшов цікаво. У цій статті даються поради, чим можна зайнятися в погану погоду.

У вас напевно є подруги, які мають маленьких дітей. Можна запросити їх, щоб влаштувати удома ляльковий спектакль. Дуже добре підійде казка «Теремок», «Колобок», «Три ведмеді» або «Троє поросят». Приготуйте маски казкових героїв. Поки діти репетирують, ви з іншими мамами можете що не будь смачне приготувати на кухні. Під час вистави зробіть фотографії найцікавіших кадрів.

Якщо ваші подруги зайняті своїми справами, то можна включити дитині аудіокнигу. Йому дуже сподобається захоплюючий сюжет, і він буде з нетерпінням чекати розвитку подій. Він не тільки приємно проведе час. У нього також розшириться кругозір і словниковий запас.

Можна влаштувати карнавал. Вашій доньці буде цікаво залізти в вашу шафу і приміряти плаття, спідниці, головні убори, кофтинки. Якщо у вас росте хлопчик, то можна запропонувати йому пограти в морського розбійника.

Можна влаштувати урок музики. Якщо навіть ви не вмієте грати на піаніно, то візьміть дудочки, барабани і ложки. Поставте диск з улюбленою музичною групою і підігруйте їй.

Багато влаштовують на підвіконні город. Дитині буде цікаво посадити цибулю, щоб спостерігати, як вона росте. Результат своєї праці можна побачити через тиждень. Скажіть дитині, що цей маленький город потребує його турботи. Це заняття допоможе прищепити почуття відповідальності.

Ваша дитина переконаєся, що і в погану погоду можна добре провести час.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У всі часи до жіночого самотності ставилися по-різному. Хтось негативно, навіть з жалістю. Інші намагаються...
Декретна відпустка - емоційно важкий період для жінки. Тому мами прагнуть знайти для себе заняття, що допомагає зняти...
Сучасне і повсякденне життя у жінки наповнене переживаннями і радощами, і дуже часто вона не може стримати бурю своїх...
Scroll To Top