Рекомендуємо прочитати

Танець живота для початківців

article2038.jpg

Танець живота - це дуже красива, еротична постановка, яка ніколи не залишить байдужим жодного чоловіка в цьому світі. Саме тому багато жінок хочуть навчитися танцю живота для початківців, щоб освоїти хоча б основні рухи і навчитися збуджувати свого чоловіка цим способом. До речі, деякі навчаються танцю живота для початківців просто тому що бажають красиво і пластично рухатися.

Особливість танцю живота полягає в тому, що для його виконання не потрібно мати ідеальну фігуру. Навпаки, тут вітається наявність невеликого животика. А для початківців дам, які комплексують танцювати через вади у фігурі, це великий плюс. До речі, варто відзначити, що танець живота є не тільки красивим, але і корисним для здоров'я. Він покращує кровообіг в області малого тазу. Тому виконуючи танець живота, ви можете позбутися від безлічі різних проблем зі здоров'ям, пов'язаних з гінекологією. Але все ж якщо ви маєте проблеми з організмом саме в цій області, найкраще перед початком тренувань таки проконсультуватися зі своїм гінекологом, щоб бути впевненими в тому, що танці вам не зашкодять.

Навчіться фіксувати тіло


Танець живота - це набір досить простих рухів. Але для початківців, які тільки прийшли на тренування, він може здатися дуже складним. Справа в тому, що основне правило виконання танцю живота звучить приблизно так: рухаючи однією частиною тіла, потрібно ідеально фіксувати інші частини. Тобто якщо ви виконуєте рухи стегнами, вам не повинні допомагати руки, плечі і інші частини тіла. Вся верхня половина повинна бути ідеально зафіксована і нерухома. І, навпаки, якщо ви починаєте рухати плечима, то не можна розгойдувати стегна і допомагати собі ногами. У цьому випадку танець буде виконаний абсолютно неправильно. Звичайно ж, особлива увага варто приділяти самому животу. Під час виконання таких танців ви повинні будете навчитися правильно напружувати м'язи живота, щоб виконувати певні рухи цією частиною тіла, не підключаючи всі інші. Багатьом жінкам, які починають займатися, це здається нереально складним. Але насправді, якщо приділити заняттям досить часу, то ви зрозумієте, що рухи починають виходити і даються вам з легкістю.

Не чекайте швидкого результату


Для того щоб навчитися виконувати танець живота, потрібно пам'ятати одне: ви не повинні нікуди поспішати. Спочатку багатьом здається, що танець простий і вони вирішують все вивчити практично за один урок. Коли ж це не вдається, жінка просто закидає заняття. Насправді кожен рух потрібно вчити як мінімум кілька занять. Ви повинні відточити його так, щоб не замислюватися, які м'язи напружити і яку частину тіла зафіксувати. Професійні танцівниці постійно акцентують увагу початківців на те, що ніколи не потрібно опускати руки, якщо руху не виходять після декількох занять. Танець живота - це пластика. Не кожному з нас дається пластичність від народження. Але кожен може її розвинути. Просто комусь для вивчення певного руху знадобиться тиждень-два, а хтось буде займатися півроку, перш ніж доб'ється результату. Але цей результат буде завжди, якщо правильно виконувати вказівки тренера.

Що і як вивчати?


Вивчати танець живота початківцям необхідно «від простого до складного». Для початку обов'язково варто освоїти «вісімки» і «черв'ячка». Справа в тому, що по-суті саме на цих рухах і базується весь танець живота. Просто в них додаються інші елементи, перетворюючи прості рухи в більш ускладнені. Тому якщо ви хочете дійсно красиво і правильно виконувати цей танець, тоді обов'язково приділіть увагу саме базовим рухам і працюйте над ними до тих пір, поки вони не будуть виходити у вас ідеально.

Займатися можна як за відео уроками, так і разом з тренером. Останній вид занять таки є більш ефективним, оскільки тренер відразу ж бачить всі ваші недоліки і допомагає все зробити правильно. Але ви й самі можете вивчити всі рухи. Однак виконувати їх недостатньо точно, оскільки просто не бачите себе з боку, Але в будь-якому випадку, спосіб вивчення танцю живота - це тільки ваш вибір і ви можете займатися так, як вам найбільш зручно.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Пошук скарбів завжди заворожував людей, схильних до авантюр. Зазвичай все впирається у відсутність карти, на якій...
Танець живота - став популярним і ультрамодним останнім часом - не тільки цікаве, але і корисне заняття. Помічено, що...
Захоплення і хобі є дуже важливою частиною життя будь-якої людини. Не дарма ж одне з питань, яке задають, коли хочуть...
Колекціонування монет - одне з найбільш популярних хобі. Його часто називають нумізматикою, але це не зовсім правильне...
Scroll To Top