Рекомендуємо прочитати

Чаша Багатства

article1720.jpg

У Фен-шуй Чаша Багатства є найдієвішим способом у залученні матеріального благополуччя. Однак, присутність даної символіки помітити дуже просто і в інших народностях: згадайте палаци махараджей, де обов'язкова присутність ваз до краю переповнених фруктами є першим знаком того, що добробут і успіх є постійними супутниками цього місця. А, наприклад, існує подвір'я Бажаних гостей завжди зустрічають з повними кошиками різних частувань та солодощів, а надлишок частувань - це завжди знак того, що в родині присутня радість, достаток і любов.

Вибір чаші багатства


Створення чаші багатства, спираючись на символізм Фен-шуй, є дуже серйозним заняттям, і підходити до нього треба з усією уважністю. Почніть з основи - самої чаші. Обов'язково вибирайте чашу з металу, кераміки, каменю або кришталю. Хоча, деякі дотримуються думки, що чаша повинна бути непрозорою. Звичайно, краще всього вибрати чашу з дорогих металів: срібла, бронзи, латуні. Обов'язково переконайтеся в тому, що чаша, яку ви обрали, не є скляною або пластмасовою! Бажано, щоб краї чаші були широкими, але не ширше самої її середини, так багатству буде легше до вас потрапити, але важче вибратися. Найкраще вибирати приосадкувату невисоку чашу округлої форми.

Наповнення чаші багатства


Наповнення вази - це досить трудомістке заняття. Щоб як слід наповнити вазу у вас може піти кілька тижнів. Перше, що слід покласти у вазу - це в'язку з дев'яти китайських монет, на кінці якої зав'язаний вузлик щастя. Придбайте її або зробіть самостійно.
Вибрати самого процвітаючого і щасливого зі своїх знайомих і, зайшовши до нього в гості, попросіть у нього дозволу зірвати гілочку рослини або викопати невеликий росточек, а так само жменьку землі з його ділянки. Але ні в якому разі не беріть нічого без дозволу господаря будинку! Вкрадена гілочка або земля не принесуть нічого, крім шкоди. Покладіть цей росточек разом з жменькою землі в червоний мішечок або пакетики і опустіть у вашу чашу багатства. Якщо землі з ділянки багатої людини вам роздобути не вдалося, її можна замінити іншим символом багатого врожаю - рисом. Так само помістіть гроші будь-якого номіналу, що в сумі складають 988. Наприклад, 9 рублів 88 копійок. Або 9 доларів 88 центів. Ці гроші теж повинні бути поміщені в червоний пакет або мішечок.

Опустіть в свою вазу пару слоників - символ великої удачі. Разом зі слониками або замість них ви можете покласти у свою вазу пару рибок або коней, а так само символ квітки лотоса. Головне, щоб це була саме пара. Всередину великої чаші покладіть маленьку вазочку. Зустрічаються такі вазочки, які не більше 3-4 см у висоту.

Обов'язково покладіть в чашу символ охорони небес і нескінченності або ж всесвіту або всевишнього. Тут вже підключіть свою фантазію. Символом небес може стати картинка, що зображає небесний звід, а символом нескінченності або всесвіту - сонце, змія, що поглинає свій хвіст, знак «ом» або піраміда і т.д.

Коли ваша чаша наполовину заповнена, другу половину потрібно заповнити дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, наприклад, аметистами, коралами, малахітом, бірюзою, топазами, гірським кришталем, сердолік, агат, місячним каменем. Також можна покласти в чашу багатства свої власні коштовності. Додайте в чашу хоча б одну прикрасу із золота - головного символу багатства, а ще краще доповніть чашу золотими злитками та - невеликими округлими камінчиками, пофарбованими в золотий колір і кришталевими діамантами. Можна також опустити в свою вазу кілька дорогих цукерок - символ солодкого життя. Головне, щоб чаша була заповнена до країв, аж до того, щоб фактично вона була переповнена. Дивлячись на таку чашу, у вас повинно створюватися відчуття достатку і багатства.

Звичайно, створення чаші багатства може зайняти багато часу і грошей, але ж ніщо не дається без праці, тим більше багатство. Не економте на своїй чаші і не поспішайте закінчити її збирати якомога швидше.

Розміщення чаші багатства


Не можна розміщувати чашу багатства де попало. Звичайно, оптимальним місцем для неї буде зона багатства на Південному Сході, але крім цього слід також врахувати деякі моменти. Спальня вважається найбільш відповідним місцем для розміщення вашої чаші багатства, при цьому чаша розміщується там, де погляд хазяїна буде часто на неї падати. Намагайтеся не розміщувати вашу чашу багатства там, де вона буде знаходитися на очах у відвідувачів вашого будинку, наприклад, у вітальні, так як якщо кожен прийшов до вас в будинок буде роздивлятися вашу чашу багатства, ваші заощадження можуть розчинитися, замість того щоб вирости.

Коли ви, нарешті, закінчите збирати свою чашу і знайдете для неї відповідне місце, результат не змусить себе чекати. Ви відчуєте, як приходить матеріальне благополуччя і успіх у фінансових справах. Якщо ви все зробили правильно, то активізація зон за допомогою фен-шуй відбувається миттєво.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top