Рекомендуємо прочитати

Рожевий колір в інтер'єрі спальні

article1336.jpg

Створення інтер'єру - це копітка робота. Підбірка правильного основного кольору та гра з безліччю відтінків, пошук найбільш підходящого поєднання і виділення акцентів. Але підсумок роботи завжди чудовий. Мабуть єдиним інтер'єром, який ніколи не залишає сумнівів є вибір кольору в інтер'єрі для кімнати дівчини. Яким же він має бути? Без сумніву, тільки рожевий.

Психологія кольору.


Чомусь рожевий колір намертво заліг в нашій свідомості як символ дурості, наївності, якими наділені блондинки. Але насправді любити рожевий, перевагу йому в інтер'єрі або одязі абсолютно не значить відповідати вищевказаним якостям. Навпаки, рожевий - це символ ніжності, легкості, жіночності, відчуття тепла і спокою.

Рожевий колір виходить при змішуванні двох фарб - червоної та білої. Відхилення в ту або іншу сторону може подарувати нам красиві відтінки насиченого рожевого, пурпурного або ж кольору фуксії, що важливо при створенні «рожевого інтер'єру», причому всі ці відтінки несуть в собі романтичні нотки.

З точки зору психології використання рожевого кольору і його відтінків в інтер'єрі сприяє придушенню агресії, швидкому розслабленню і створенню відчуття захищеності й повного комфорту. Психологи довели, що знаходження людини в такому інтер'єрі покращує травлення, самопочуття, сон, підвищує апетит, знижує серцебиття, пульс і артеріальний тиск. Крім усього цього, людина, що знаходиться в емоційно збудженому стані набагато швидше заспокоюється і позбавляється від стресу. Але при всіх цих чудових позитивних якостях рожевий колір і його відтінки потрібно використовувати вкрай обережно, оскільки його пересичення або використання занадто яскравих відтінків може занадто швидко набриднути, привести до головних болів або депресій, а сильних людей може просто дратувати. Та й постійно жити в «ляльковому будиночку», знаєте, якось неприйнятно.

Для того щоб рожевий колір приносив радість і спокій необхідно правильно його використовувати. Рожевий - від початку жіночий колір і саме він вибирається дівчатками в дитинстві, та й дівчатами в більш зрілому віці. Зазвичай цей колір підбирається для спальні. Для самотньої дівчини можна створювати яскравий інтер'єр спальні. А ось для сімейної - найкраще створювати спокійний рожевий інтер'єр, оскільки не кожен чоловік розуміє цей колір. Ну, а якщо бути точними, то для тривалого використання рожевого інтер'єру переважніше всього використовувати поєднання кольорів і міру в яскравості рожевого і його відтінків.

Так поєднання рожевого кольору з білим або ж з ніжним жовтим пастельних відтінків дозволить вам приглушити кричущу романтику і створити ніжність і затишок у спальні.

Дуже приємний затишний і теплий інтер'єр створює поєднання рожевих відтінків з коричневими, бежевими або кремовими.

Якщо ви хочете створити вишуканий рожевий інтер'єр, то вам точно підійде включення в інтер'єр сірого або чорного кольору.

Для створення неординарного інтер'єру можна пограти з текстурою тканин, кольором меблів або килимовим покриття, а також підбором аксесуарів підходящої яскравості.

Якщо ж вам хочеться створити незвичність і неповторність тоді можна сміливо підключити салатовий, лимонний або ж зелений колір до рожевого. Вийде абсолютно новий, яскравий, але в той же час спокійний інтер'єр.

Дуже небезпечно поєднувати з рожевим кольором такі кольори, як яскраві червоні, оранжеві або жовті. Їх бажано взагалі не поєднувати. Але якщо ж ви ризикнули, то потрібно дотримуватися яскравість: тобто вибрані вищевказані відтінки повинні бути настільки ж яскравими, наскільки яскравим ви вибрали основний рожевий тон.

Використання рожевого кольору в спальні, як ви зрозуміли, дуже підступно. Ваш вибір основного тону і колір підключаються відтінків повинен бути добре зважений і продуманий до найдрібніших деталей, особливо якщо у вас є половинка. У цьому випадку буде правильніше підключати до вибору і коханого.

Так ви не тільки створите неповторний інтер'єр, відповідний для вас двох, але і покажете наскільки важливо для вас думка партнера.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top