Рекомендуємо прочитати

Яке татуювання краще зробити дівчині

article2679.jpg

Татуювання в усі часи і у всіх народів вважалися особливим видом мистецтва. Татуювання мали особливу цінність ще багато тисячоліть тому. Вони служили прикрасою, а так же позначенням роду. Вказували на соціальну приналежність людини, хтось навіть вважав, що тату наділяє якоюсь особливою магічною силою.

Під час Другої Світової війни у Великобританії літерою «Д» позначали дезертирів. У Німеччині вибивали номери жертвам концтабору. Все це знизило популярність татуювань на пару десятків років. У Радянському Союзі татуювання були відмітним знаком сидівших у в'язниці. Але ми живемо в 21 столітті, і тату з кожним роком набуває все більшої популярності.

Красиве тату на красивому тілі дівчат не виглядає пошло. Перш ніж зробити тату визначитеся для себе, на якій частині тіла ви хочете її набити? Що конкретно ви хочете бачити на своєму тілі? Багато професійних майстрів тату радять нанести тимчасове татуювання, походити з нею пару тижнів, щоб зрозуміти подобається вам це зображення, і як ви себе почуваєте з розмальованим тілом.

Яке татуювання краще зробити дівчині

Пам'ятайте, перш ніж набити тату необхідно погортати журнали, почитайте корисну літературу і дізнайтеся, що саме вона означає. Поставтеся до набивання з відповідальністю. Адже деякі зображення татуювань досі асоціюються у багатьох із зоною. Така символіка як метелик або троянда дає натяк на те, що ви займаєтеся найдавнішою професією, або що ви дівчина легкої поведінки. Це не обов'язково має бути істиною, але людям «знаючим» доведеться пояснювати.

Визначтеся з місцем, де буде набите татуювання. Дівчата найчастіше вибирають такі місця, як кісточка, поперек, зап'ясті, передпліччя, потилицю і область за вухом. Не раджу набивати тату на тих місцях, які можу розтягнутися і обвиснути, на животі і грудях, наприклад. Або, якщо у вас підвищений больовий поріг не варто вибирати такі місця, де мало підшкірного жиру, больові відчуття будуть зашкалювати.

Перш ніж зробити тату задумайтеся, яку посаду ви займаєте, в якому суспільстві працюєте. У нас ще не той час, коли до тату всі ставляться з повним розумінням. Людина з тату може просто не викликати довіру або його не вважатимуть серйозним працівником. Звичайно, це все стереотипи, під всіх не підлаштуєшся, але все ж слід враховувати деякі фактори.

Яке б татуювання ви не обрали, воно повинно нести якийсь сенс конкретно для вас. Не набивайте «аби було», незабаром вона вам просто набридне, а виводити татуювання досить складно і проблематично. Зараз багато вибивають якусь дату, це може бути дата народження вашої коханої людини, вашої дитини, ім'я дитини або дата весілля, тобто все що завгодно, що має для вас велике значення.

Яке татуювання краще зробити дівчині

Татуювання у вигляді скрипкового ключа набирає популярність. Її вибирають люди, які тим чи іншим чином пов'язані з музикою. Китайські ієрогліфи виглядають красиво і загадково, адже не всі знають китайський. Слідкуйте за тим, щоб всі символи були набиті правильно, а то слово або фраза може поміняти сенс. Набирає популярності тату у вигляді квітів, а королевою серед них є троянда. Роза, як ви знаєте символ любові, пристрасті, краси.

Ви визначилися з вибором місця і символу, пора вибрати майстра. Походіть по тату-салонах вашого міста, ретельно вивчіть портфоліо професіоналів. Не довіряйте людям, які представляють роботу з журналів. Заздалегідь дізнайтеся, чи використовує майстер стерильні рукавички, одноразові голки і наконечники на тату-машинці. І головне, що ви повинні знати, перед набиванням татуювання, висока ймовірність зараження шкіри. Зростає ймовірність алергічних реакцій. Так само, якщо у вас є татуювання, ви більше ніколи не зможете стати донором.

Слід вибирати зображення, яким ви будете пишатися. Воно може бути на видному місці або заховано під одягом, все залежить від вас. Головне, щоб це ніяк не вплинуло на ваше здоров'я.

Яке татуювання краще зробити дівчині

Залишаєте свої коментарі, діліться своїм досвідом і обговорюйте свої татуювання на нашому сайті.

Фото татуювань

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ефірне масло з пелюсток троянд вважається одним з найцінніших і дорогих. Можна самостійно в домашніх умовах...
Сьогодні красиві татуювання на тілі жінки — це не лише прикраса, але і оригінальний метод самовираження. Так не завжди...
Ніжний аромат і плавні лінії бархатистих пелюсток троянди з давнини приводили в захват поетів і закоханих. Червону...
Роза - справжня королева квітника. За роки вирощування цієї прекрасної квітки зрозуміла, які помилки при вирощуванні...
Scroll To Top