Рекомендуємо прочитати

Тривалість статевого акту

article1786.jpg

Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить великою мірою від віку чоловіка. Коли збудливість людини ще не досягла межі, в період незавершеного статевого дозрівання, досить тривалим може здаватися статевий акт. Десь до 22 річного віку тривалість акту знижується, а після 26 років тривалість статевого контакту поступово збільшується. Це через те, що з віком статева збудливість чоловіка знижується.

Від чого залежить тривалість статевого акту

Найбільш тісно тривалість сексуального контакту пов'язана саме з ритмом статевого життя, з частотою сімявиверженням, так як крім статевих актів слід враховувати заняття онанізмом і полюції. Тривалість акту залежить від того, в якому стані знаходиться чоловік (сп'яніння, наркотики та ін) Спадковість також відіграє важливу роль. Слід знати, що при повторних статевих контактах протягом дня, тривалість кожного наступного акту в 1,5-2 рази в порівнянні з попереднім збільшується. А при статевій стриманості тривалість акту скорочується. За результатами досліджень, в більшості випадків від 1,5 до 2 хвилин триває коїтус, при цьому чоловік виробляє приблизно близько 250 фрикцій.

Тривалість статевого акту

Не секрет, що для задоволення більшості жінок такий тривалості не достатньо, тому що в середньому необхідно близько 10-5 хвилин стимуляції ерогенних зон. Але слід зазначити, що темпераментні жінки збуджуються швидше.

Щоб збільшити тривалість сексуального контакту рекомендується займатися сексом вранці. Справа в тому, що після пробудження у чоловіка збудження наростає не надто швидко. Деякі чоловіки зупиняються на деякий час під час сексу, щоб збудливість спала. Також чоловіки надягають презерватив — це допомагає знизити дратівливість головки члена, займають позу знизу, щоб розслабившись, відволіктися. Але чоловіки повинні знати, що не обов'язково збільшувати тривалість акту, достатньо жінку підготувати до близькості, за допомогою попередніх ласк. При досить тривалих стосунках задоволення обидва партнера під час сексу досягають легше і швидше, так як знають, як знайти «ключик» один до одного.

Тривалість статевого акту

Від чого знижується тривалість статевого контакту

Укороченим статевим контактом вважається акт, який триває менш 1,5-2 хвилин. Це є наслідком передчасного прискореного сім'явипорскування. Це може відбуватися з різних причин. Багато молодих людей у початковій стадії сексуальної практики стикаються з такою проблемою, як передчасне сім'явивергання. Тривалість статевого контакту нормалізується при стабілізації статевого життя. Обставини, які у чоловіка викликають страх і тривогу, також часто є причиною передчасного сім'явипорскування. Це можуть бути: неадекватна поведінка партнерки, невідповідна обстановка і інше. Швидке сім'явипорскування відбуватися може і по звичці, часто при контакті з фригідною жінкою, для якої статевий акт не цікавий. При підвищеній нервовій збудливості у чоловіка статевий акт може бути коротким постійно. При тривалому періоді статевого утримання також статевий акт може бути коротким. Тимчасові укорочення тривалості статевого акту можуть бути внаслідок недосипання, загальної втоми. У тривожних і вразливих чоловіків можуть зафіксуватися попередні невдачі в психіці, що призводить до очікування невдачі. Чим більше невдачі, тим швидше їх хочеться реалізувати. Крім цього не часто, але причиною передчасного сім'явипорскування можуть бути: загострення запального хронічного захворювання в передміхуровій залозі та інші проблеми, коротка вуздечка члена.

Тривалість статевого акту

Боязнь себе скомпрометувати, страх невдач, емоційна напруженість викликають досить часто передчасне сім'явивергання. Дані стану сприяють порушенню рівноваги нервової системи, що притупляє механізми, які можуть затримувати сім'явивергання. Найчастіше чоловіки, які страждають такою дисфункцією, не можуть регулювати і передбачати тривалість акту. У таких випадках рекомендується звернутися до фахівця.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Для когось достатньо і 5 хвилин сексу, щоб отримати максимум задоволення, хтось мріє про пристрасні ночі та любові нон...
Сучасні наукові дослідження все менше уваги приділяють розробці космічних кораблів і машин часу і все більше –...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Scroll To Top