Рекомендуємо прочитати

Як продовжити життя ортопедичного матрацу

article2212.jpg

Тривалість терміну служби навколишніх предметів у чималому ступені залежить від того, як ми ними користуємося. Ортопедична продукція не виняток: при дотриманні нескладних правил ці речі можна перетворити в нестаріючих довгожителів, здатних зберігати експлуатаційні властивості протягом десятків років.

Недотримання визначених правил - навпаки - здатне «вбити» виріб в перші місяці перебування у вашому домі. Якщо у вас вже є ортопедичний матрац або ви плануєте його придбати найближчим часом, обов'язково ознайомтеся з даним матеріалом - ви дізнаєтеся про причини виникнення «матрацних хвороб». Усуньте ці передумови, і тоді «здоров'я» вашого матраца буде міцним, а ваш сон - безтурботним і тривалим.

Прості правила


Виріб краще укладати на рівне і тверду підставку, не допускає прогинів і забезпечує фіксацію по всьому периметру.

Не допускайте локальних навантажень. Ортопедична продукція не любить точкового тиску, тому не варто залишати на ліжку важкі предмети - це може викликати деформації.

Періодично - приблизно раз на 4-6 місяців - перевертайте матраци, чергуючи положення за схемою «верх-низ», «голова-ноги».

Використовуйте спеціальні чохли, що оберігають поверхню від забруднень. Якщо ви переносите ліжко в іншу кімнату або тимчасово його розбираєте, не залишайте надовго виріб у вертикальному положенні. Згортати матраци в рулон вкрай небажано!

Не розташовуйте ліжка поблизу опалювальних приладів, не допускайте різких перепадів температур і зволоження матраца.

Інтенсивне і тривале за часом сонячне випромінювання - ворог ортопедичної продукції. Якщо ваше ліжко стоїть біля вікна на сонячній стороні, постарайтеся виключити потрапляння сонячних променів на поверхню виробу.

Зверніть увагу!


Одне лише правильне використання матрацу не гарантує тривалого терміну експлуатації: вже на стадії покупки слід врахувати ряд специфічних особливостей. Найголовніше з них - призначення за вагою: обов'язково вибирайте виріб, відповідне масі вашого тіла.

Як бачимо, правила досить прості і не потребують якихось спеціальних навичок. Тим не менш, дієвість цих правил багаторазово перевірена на практиці. Не докладаючи особливих зусиль, ви зумієте продовжити термін експлуатації придбаного виробу.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Можливо, для когось і стане одкровенням той факт, що не тільки жінки переживають з приводу своєї сексуальності. Обидва...
Scroll To Top