Рекомендуємо прочитати

Чого чоловіки бояться в ліжку

article1595.jpg

Можливо, для когось і стане одкровенням той факт, що не тільки жінки переживають з приводу своєї сексуальності. Обидва сексуальні партнери переживають про те, як би зробити так, щоб його або її половинка залишилася задоволена і задоволена після спільних любовних утіх. І якщо в чоловікові складно помітити натяк на переживання, це не означає, що їх немає. Отже, чого ж чоловіки найбільше бояться в ліжку?

Страх, який можна охарактеризувати однією фразою: «А раптом не вийде?»


Коли все в перший раз, коли обидва знаходяться в солодкому передчутті, подібне питання, хоча б мигцем, відвідує більшість чоловіків. Тим більше цей страх загострюється, якщо подібна ситуація вже траплялася. Кому ж захочеться відчути себе недосвідченим молодиком або ж стати об'єктом глузування жінки, особливо якщо цією жінкою дорожать. Цей же страх може стати причиною того, що бурхливі відносини ні як не перейдуть на наступний щабель.

Від подібної ситуації ніхто не застрахований, і якщо все вищесказане нагадує вам про власні відносинах варто підготуватися, і виробити якусь стратегію по відношенню до вашого нерішучого партнера. По-перше, не варто «рубати з плеча», рвати всі відносини і бігти подалі від свого залицяльника. Але і «брати бика за роги» в даній ситуації не варто, зайвий натиск може тільки зашкодити. Краще подумайте про те, що стало причиною його нерішучості, може бути простий страх, що проявляється у вигляді якоїсь частки недовіри до своєї партнерки. Кращим виходом в даній ситуації може бути тільки час і взаємне трепетне ставлення. Дайте відчути своєму чоловікові, що поряд з ним слабка і тендітна жінка, з якою він забуде про всі свої страхи.

Острах, що його почнуть порівнювати з іншими чоловіками


Багато чоловіків про себе бояться того, що жінка буде порівнювати його зі своїми колишніми чоловіками. Даний страх може бути однією з причин виникнення страху невідповідності. Подібний страх може бути властивий вашому нинішньому залицяльникові в принципі, а може виникнути через ненароком кинутого вами коментаря на адресу свого попереднього коханця. Ви, швидше за все, і не подумали, що зауваження про те, що ваш колишній був повним нікчемою, але в ліжку знав що робити, може бути болісно сприйнято. Однак недовірливими бувають не тільки жінки.

Отже, слово вже сказано, і як не сумно здобуло свій негативний ефект. Що ж робити? Приготуєтеся до того, що відновити душевний спокій вашого кавалера буде складніше, ніж порушити його. Все, що вам залишається, це старанно і бажано не тільки словами, але й вчинками доводити своєму чоловікові, що він кращий.

Боязнь передчасно фінішувати


Особливості чоловічого організму таять в собі безліч таємниць, і подібне не рідкість. Може бути, так, що чоловік знає про те, що подібне з ним може трапитися, і природно, всіляко приховує. А буває і так, що подібне нормою не є, але, як кажуть, все буває.

Так що якщо ви зіткнулися з подібним, не варто відразу ж робити якісь висновки, можливо, ваш кавалер просто перехвилювався, або ж попередня його коханка була не особливо делікатна, що наклало певний відбиток. Чоловіки теж люди, і ні що людське їм не чуже.
Якщо чоловік вам дорогий доведеться витратити якийсь час, щоб надалі ваше статеве життя була однаково приємна обом. Спробуйте продовжити час прелюдії перед сексом, поступово ваш чоловік психологічно розслабитися, і ваші втіхи стануть тривалішими і обопільно приємними, тому він буде думати тільки про вас, а не про те, як би не облажаться.

Страх перед своїм сексуальним партнером


Буває так, що чоловіки бояться своїх коханок, це буває коли жінка або занадто активна в ліжку, або навпаки надто пасивна. Перший тип жінок практично інструктує чоловіків до, під час і після статевого акту, що і як він повинен робити. Якщо один раз це може здатися чоловіку цікавим, то надалі йому просто набридати бути маріонеткою, яка виконує накази, не отримуючи від процесу ні якого задоволення.

Зайво пасивні жінки, відштовхують тим, що практично не беруть участі в сексуальному процесі. Можливо це викликано комплексами і зайвою скромністю, але кому ж сподобатися вкладати в процес сили і душу не отримуючи жодної віддачі.

Що в такому випадку можна порадити жінці? Просто уявіть себе на місці свого чоловіка і подумайте, як йому, і як було б вам на його місці. У першому випадку, постарайтеся думати не тільки про себе, а в другому випадку просто розслабтеся і насолоджуйтеся процесом. У сексі немає місця страху та егоїзму, тут все повинно бути обопільно, а інакше ні як.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top