Рекомендуємо прочитати

5 золотих правил машинного прання.

article2474.jpg

Сучасні жінки: домогосподарки, зайняті бізнес-вумен, мами, бабусі і весь чесний народ, переважно жіночої половини - не перестають радіти, вихваляти і дякувати тим майстрам, хто створив пральну машину. Хвала їм! Яка економія сил, часу і нервів з цією воістину чудо - технікою!

Отже, приступаємо до прання ...
Правильно підготовлені речі до прання - це вже половина справи.

- Необхідно вийняти все з кишень, очистити щіткою ретельно комір і манжети від пилу і ворсу.
- Кольорові речі слід вивернути на виворіт - це більш збереже інтенсивність кольору.
- Сильно забруднені речі не періть разом з речами, які просто необхідно освіжити, оскільки останні в результаті спільної прання, будуть виглядати несвіжими і запрані.
- Кухонні забруднені рушники попередньо замочимо в теплій воді з додаванням столового оцту - так вони швидше і краще відперуться.
- Речі з тонких і мереживних тканин покладемо в спеціальний мішечок для делікатних речей. Це врятує їх від деформації.
- Всі плями заздалегідь запирають руками за допомогою засобу для виведення плям або мила.

Далі слід дотримуватися правил самого машинного прання.
1. Розсортуємо речі за кольором і по вигляду тканини. Слід дотримуватися елементарних і логічних правил прання: не можна, наприклад, прати шерсть і бавовну разом, оскільки для них існують окремі програми.
2. Білосніжні речі перемо спеціальним порошком, що містить відповідні відбілюючі компоненти. А для кольорових речей беремо порошок з позначкою «для кольорової білизни». Він містить ті необхідні компоненти, які допоможуть зберегти колір.
3. У режимі швидкого прання, тобто «економного» слід брати порошку менше. Звичайна його кількість недостатньо виполіскується і здатна залишатися на тканині, що може призвести до подразнення на шкірі або неприємний свербіж. Особливо слід враховувати і взяти до уваги, якщо у вас маленькі дітки в сім'ї або алергетики.
4. Не перевантажуйте машину. Це може призвести до її поломки, а щільно утрамбована білизна буде дуже м'ятою і погано випраною. Між барабаном і білизною повинен бути зазор в долоню.
5. Для профілактики можна періодично запускати машинку на «холостому ходу» з додаванням содового розчину (1 ст. ложка на 3 л. води).

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Запихати білизну в барабан. Завантажувати речі потрібно по одній, намагаючись складати їх стопкою. Не варто підкладати...
Знаєте, ніяк не можу знайти такий порошок, щоб мене все в ньому влаштовувало. Ось випадково знайшла в інеті, як зробити...
Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна...
Scroll To Top