Рекомендуємо прочитати

Догляд за пральною машиною

article1407.jpg

В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів, що ця машина за 10 років зробить 2500 прань, приблизно кожних 3 дні - по два прання. При одній умові, що її стануть уміло і дбайливо використовувати. Який же потрібно здійснювати догляд за пральною машиною?

У машину потрапив гострий предмет

У тому році моє прання мало не закінчилося сумно для пральної машини. Я завантажила в пральну машину згорнуту скатертину і не звернула уваги, що в скатертину потрапила шпилька для волосся. Поставила швидкий режим прання, запустила машину, і тут мене насторожив звук, щось стукало об скло барабана. Хотіла зупинити пральну машину, але не вийшло. Машина ніяк не відреагувала на те, що я хотіла поміняти програму. Машина віджимала скатертину, при цьому заколка не зламалася. Мені просто пощастило.

Порада
Сторонні предмети потрапляють в пральну машину по забудькуватості господині. Також на речах можуть бути масивні гудзики, не слід прати разом з курткою пояси з пряжками. Так як великий гудзик відірветься і може пошкодити машину. Якщо на речах є подібні предмети, їх краще прати руками. А можна дістати мішок для машинного прання, покласти туди куртку і попрати.

У пральній машині утворився накип

З реклами ми багато дізналися про жорстку воду та її наслідки, тому, після покупки машини я постаралася її зберегти. Купувала засіб проти накипу, кожні кілька місяців міняла фільтр, але з часом накип все одно з'явилася.

Порада
В Інтернеті порадили знайти лимонну кислоту, достатньо буде 2 пакетика по 100 грам кожен. Ставити режим для дуже брудної білизни, при якому сильно нагрівається вода. І прокрутити машинку без речей. І ще одна порада була, що порошок від накипу не підходить, і при кожному пранні краще додавати чайну ложку солі.

Барабан погано пахне

Машину потрібно постійно провітрювати. Оптимальним варіантом тримати дверцята завжди відкритими. Тоді всередині барабана не буде накопичуватися волога, яка викликає запах затхлості і може нашкодити машині.

Протікає машина

Коли-небудь можна зіткнутися з такою проблемою, коли під днищем пральної машини з'явиться вода.

Порада
Причина може бути в тому, що повністю не завантажувався барабан, і ви прали на великій потужності оборотів. Не треба вибирати інтенсивність прання для чистих і легких речей, які не потребують сильного віджиму, машина починає сильно вібрувати, іноді при цьому вона зсувається на кілька сантиметрів. В результаті відходить зливний шланг, і піна спрямовується на кахель. Або машина неправильно встановлена, і стоїть на ребристому старому кахлі, а повинна стояти на ідеально рівній поверхні, інакше з такою проблемою ви б не зіткнулися.

Як пральна машина перевіряється на справність?

Пральна машина тестується в особливому режимі. На підприємстві комп'ютерна система перевіряє, чи все в порядку з машинкою. Спеціальні пальці натискають в пральній машині на кожну кнопку. Особливу увагу заслуговує герметичність. Після випробувань пральна машина наповнюється водою, її поміщають на дзеркало з підсвічуванням. При цьому важливо, щоб жодна крапля води не просочилася.

Догляд за пральною машинкою

- Її потрібно мити. Під гумкою від кондиціонера скупчується неприємна маса, як кисіль. Після прання гумку потрібно протерти вологою ганчіркою і залишити двері машинки відкритою, щоб висохла.
- Кондиціонер - річ не дуже корисна, інколи небезпечна і шкідлива. Адже він притягує частинки заліза, від цього білизна стає жовтувато-сіруватою. До того ж, кондиціонер може викликати алергію. Замість кондиціонера можна використовувати такий засіб: на склянку води 2 чайні ложки оцту.
- Засоби по боротьбі з накипом краще не брати, вони псують нагрівальні прилади, і ніякої користі не приносять. Якщо жорстка вода, потрібно проводити профілактику накипу, в машину засипати один стакан лимонної кислоти і вибрати при 90 градусах повний цикл прання. Якщо від жорсткої води лоток покривається накипом, в цьому допоможе лимонна кислота. Лоток замочіть на ніч у розчині, вранці накип зникне.
- Рясна піна - ворог пральної машини, тому з порошком потрібно бути акуратніше.
- Іржавий наліт там, де заливається вода, прибираємо старою зубною щіткою і милом. А щоб не було іржі, після кожного прання пральну машину витираємо насухо сухою ганчіркою.

Порада від майстра з ремонту пральних машин

У порожню машину після кожного прання на 5 хвилин заливаємо воду, зливаємо і протираємо сухою ганчіркою.

На закінчення скажемо, що догляд за пральною машинкою можна здійснювати, згідно з цими рекомендаціями. Потрібно не лінуватися доглядати за пральною машиною, і тоді ремонт може не знадобитися. І ваша помічниця буде допомагати вам в побуті, служити вірою і правдою.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна...
Навряд чи можна уявити хоч один будинок, в якому немає праски. Хоча цей побутовий прилад і істотно полегшує господаркам...
У наш час входить в моду легке і здорове харчування. І багато господинь прагнуть правильно нагодувати сім'ю і при цьому...
Сучасні жінки практично не мають часу на домашні справи, тим не менше, їм доводиться поєднувати їх з роботою, вихованням...
Scroll To Top