Рекомендуємо прочитати

Як усунути запах пластмаси в новому електричному чайнику

article2589.jpg

Ви купили новий пластмасовий електричний чайник. Але покупку затьмарила одна неприємність - чайник має неприємний запах пластмаси, який потім переходить у воду, яку ми кип'ятимо. Сама пластмаса фактично не має різкого запаху, але в самому чайнику відчувається запах барвника і пластифікатора, який спеціально доданий у великій кількості для продовження терміну служби чайника і поліпшення його зовнішнього вигляду.

Перший спосіб: Залийте в чайник воду. Вичавити сік 3-4 лимонів. Закип'ятити воду і залишити цей розчин на 12-15 годин. Знову прокип'ятити автомат і злити воду. Промити чайник в проточній воді. У міру необхідності процедуру можна повторити.

Другий спосіб: Аналогічний першому, тільки замість соку лимона використовуємо лимонну кислоту в пакетиках. Заповнити електрочайник водою до позначки і засипати 2 пакетики лимонної кислоти по 25 гр. Закип'ятити і витримати розчин протягом 12 годин. Знову закип'ятити чайник, злити воду і промити в проточній воді.

Третій спосіб: Повністю повторює перші два способи, лише з тією різницею, що ми використовуємо скоринки від лимонів.

Четвертий спосіб: Можна в якості окислювача використовувати оцет або оцтову есенцію. У чайник з водою додаємо 100 гр. 9% оцту або дві столові ложки 70% оцтової есенції. Кип'ятимо кілька разів, зливаємо розчин і промиваємо.

П'ятий спосіб: Використовуйте для видалення запаху харчову соду. У заповнений чайник засипте 3 ст. ложки соди, і повторіть операції, як у попередніх пунктах.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Така проблема, як неприємний запах в холодильнику, може принести немало проблем будь-якій господині. До того ж запах...
Всім відомо, що крім одежної молі існує ще й харчова. А от як позбутися від харчової молі, знають не всі. Пропоную вам...
Приємний запах, чисте свіже повітря - це чиста, доглянута квартира. У цій статті ми розглянемо способи усунення...
Найголовніше в будинку - затишок. А затишку не буває без чистоти. Як її підтримувати, щоб раковина блищала білизною,...
Scroll To Top