Рекомендуємо прочитати

Як усунути запах в холодильнику

article1335.jpg

Така проблема, як неприємний запах в холодильнику, може принести немало проблем будь-якій господині. До того ж запах може виникнути як в старих холодильниках, так і в нових. Однак усунути поганий запах досить легко, потрібно лише визначити причину. Нижче наведено кілька ефективних способів.

Причини неприємного запаху з холодильника


Основна функція цієї побутової техніки - зберігання продуктів. А будь-який продукт може зіпсуватися. Це сприяє розмноженню бактерій, які й можуть стати причиною неприємного запаху. До того ж десь щось може розлитися або протекти і, вчасно не прибравши, може також з'явитися запах. Також причиною запаху може стати неправильна експлуатація холодильника. Наприклад, це стосується холодильників з системою No Frost.

Технологічною особливістю цієї системи є те, що в камері присутній активний рух повітря. І якщо в такий холодильник поставити їжу в неприкритою посуді, то запах її пошириться по всьому холодильнику. Тому ця проблема вирішується дуже просто - всі продукти потрібно зберігати в герметичній упаковці або в закритому посуді.

Як усунути запах в холодильнику

Ще одна причина неприємних запахів у холодильнику – само розмороження. Це може статися через відключення електрики або в разі поломки. Тоді джерелом запаху можуть стати продукти, що знаходяться в холодильній камері.

Народні способи усунення запаху в холодильнику


Оцет. Це самий простий і доступний кожному спосіб. Треба взяти суміш оцту і води (1:1) і протерти нею все полиці, корзини, ущільнювач і стінки холодильної камери. Далі на годину-дві поставити в холодильник склянку з невеликою кількістю оцту і потім все провітрити.

Нашатирний спирт. Спосіб схожий на попередній, тільки співвідношення спирту та води повинно бути 1:100. Інструкція та ж.

Лимонний сік. Це дуже ефективний засіб усунення поганого запаху. Для цього потрібно сік лимона змішати з горілкою в співвідношенні 1:10. При відсутності горілки, її можна замінити водою, але тоді соку потрібно взяти в два рази більше.

Сода. Поставте ємність з содою на кілька тижнів у холодильник. Якщо потрібно добитися швидкого ефекту, то ставити соду потрібно на кожну полицю. Цей спосіб буде ефективним лише після того, як холодильник буде вимитий, оскільки проблему мікробів він не вирішує.

Активоване вугілля. Для застосування цього способу потрібно взяти 20-40 таблеток вугілля, потовкти їх, висипати в неглибоку ємність і поставити в холодильник. Одну порцію такого засобу можна використовувати протягом декількох тижнів.

Чорний хліб. Такий спосіб може допомогти при несильному запаху. Для цього на кожній полиці потрібно розкласти по шматочку звичайного чорного хліба.

Кава. Перебити запах може кілька кавових зерен або трохи меленої кави покладених в холодильник. Однак недолік цього способу в тому, що запах не зникає, а просто перебивається запахом кави.

Сучасні засоби для усунення запахів у холодильнику

Як усунути запах в холодильнику

Миючі засоби. Відомим засобом є OdorGone, яке широко використовують для миття морозильних камер на м'ясокомбінатах. Вже через 12 годин після миття усуваються абсолютно всі запахи.

Поглиначі запаху. Такі засоби призначені не для миття холодильника, а для вбирання наявних ароматів. Відомим представником таких засобів є Універсальний сорбент очищувач для холодильників, що виробляється різними фірмами.

Іонізатори повітря. Такий засіб являє собою електроприлад, що виробляє озон, який в радіусі своєї дії здатний вбити всі мікроби. Такий дезінфектор усуває не тільки запах, але і його причину. Озонатори працюють від батарейок, яких вистачає на 1-2 місяці.

Усунення запаху в новому холодильнику


Проблема неприємного запаху властива практично всім новим холодильникам, будь-то дорога модель або більш дешева. Джерелом запаху виступають пластмасові та гумові деталі приладу. Тому до початку експлуатації вашої довгоочікуваної покупки, всі його деталі і стінки потрібно вимити будь-яким з вищевказаним засобом, а потім чистою водою. Витерши сухою ганчіркою всю оброблену поверхню, потрібно залишити холодильник відкритим на 2 години. Після закінчення часу можете насолоджуватися роботою вашого нового «друга».

Як усунути запах в холодильнику

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Користувачі дуже люблять купати свої смартфони. Деякі купають своїх улюбленців в пиві, інші у ванній, а треті...
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Всім відомо, що їжа залишена в теплі псується швидше ніж та, яку залишили на холоді. В умовах низьких температур...
Scroll To Top