Рекомендуємо прочитати

Технiка

Як очистити нагар на прасці

Як очистити нагар на прасці
Свіжий нагар можна видалити, просто розігрівши праску і з силою провівши його підошвою по м'якій тканині. Пригорілі частинки залишаться на ганчірці. Повторюйте процедуру, поки поверхня металу не стане абсолютно чистою. Не намагайтеся відскоблити бруд ножем, дротяної мочалкою або наждачним папером - вони утворюють подряпини, які будуть залишати зачіпки на тонких тканинах. Прочитати »

Робот-пилосос. Іграшка або помічник по господарству?

Робот-пилосос. Іграшка або помічник по господарству?
В ході щотижневого прибирання квартири більшу частину часу у господині займає миття підлог і чищення килимів. Працю її можуть полегшити спеціальні щітки та миючі пилососи. Однак техніка пшла ще далі, за прогресом просто не доженеш. З'явилися побутові пристрої, які здатні зробити роботу з прибирання квартири самостійно в автоматичному режимі і навіть без присутності людей. Це роботи-пилососи. Прочитати »

Як почистити парову праску?

Як почистити парову праску?
Навряд чи можна уявити хоч один будинок, в якому немає праски. Хоча цей побутовий прилад і істотно полегшує господаркам життя, проблем з ним також вистачає. І якщо розглядати таку саму популярний різновид прасок, як парові, то тут основною проблемою є утворення накипу в отворах, через які розсівається пара. Це в свою чергу стає головною причиною їх поломок. Тому всім господиням необхідно знати, як очистити подібний праска. Прочитати »
Scroll To Top