Рекомендуємо прочитати

Робот-пилосос. Іграшка або помічник по господарству?

article1797.jpg

В ході щотижневого прибирання квартири більшу частину часу у господині займає миття підлог і чищення килимів. Працю її можуть полегшити спеціальні щітки та миючі пилососи. Однак техніка пшла ще далі, за прогресом просто не доженеш.

З'явилися побутові пристрої, які здатні зробити роботу з прибирання квартири самостійно в автоматичному режимі і навіть без присутності людей. Це роботи-пилососи.

Прилад цей являє собою красивий металевий диск діаметром не більше 40-50 см і висотою 6-8 см. У корпусі його знаходиться чистячий модуль. Він складається з двох обертаються назустріч один одному щіток - одна з яких ворсяная, а інша гумова. Вони працюють за принципом совка і віника, що дозволяє ефективно збирати з підлоги дрібне сміття, пісок, шерсть домашніх тварин і пр.

На твердих покриттях, таких як ламінат, паркет і плитка, щітки робота-пилососа збирають сміття в контейнер. На килимових покриттях вони спочатку піднімають і розсовують ворс, щоб відкрити доступ до пилу. Вона, разом з іншими дрібними частками бруду, збирається високошвидкісним всмоктуючим модулем в спеціальний пилозбірник.

Однак головним елементом робота-пилососа є мікропроцесор, який оснащений десятками сенсорів і датчиків. Саме завдяки йому прилад самостійно прораховує маршрут прибирання, контролюючи її якість і ефективність. Господині залишається тільки натиснути кнопку «CLEAN». Більше того, є роботи-пилососи, яким можна запрограмувати кількість, час і місце прибирань. Уявіть собі: три рази в тиждень в години, коли ви знаходитесь на роботі або в тренажерному залі, цей пустун відстиковується від своєї бази, де отримує чергову зарядку акумулятора, і починає прибирання квартири. І так три рази на тиждень або взагалі кожен день. Краса, та й годі!

Робот-пилосос чистить не тільки відкритий простір, але і прибирає під меблями, ліжком, навколо ніжок столів і стільців, уздовж стін і в кутах кімнати. Для цього у нього є бічні щітки. А спеціальні бампери пом'якшують удари при зіткненні з меблями.

Завдяки штучному інтелекту роботи-пилососи визначають наявність сходів та інших місць можливого падіння. Більш того, їм визначаються також найбільш забруднені ділянки, яким приділяється більший час для прибирання. Працює робот-пилосос від вбудованого акумулятора, який живить двигун потужністю всього в 30 W.

Для вологого прибирання твердих покриттів служать роботи-пилососи, які мають можливість робити вологе прибирання. Як працює такий робот-пилосос? Він розпорошує миючий розчин по забрудненої поверхні підлоги, а потім за допомогою щіток негайно видаляє забруднення у вигляді розлитої кави, соусу або соку і просушує вичищене місце.

Підіб'ємо деякі підсумки. Цей чудовий прилад здатний:

• Чистити всі типи покриттів - ламінат, паркет, плитку, лінолеум і навіть килими з м'яким і жорстким ворсом.
• Спеціальними бічними щітками він прибирає пил уздовж плінтусів і в кутах приміщень.
• Під час прибирання чистить поверхню під столами, стільцями, диванами, ліжками та іншими меблями з ніжками трохи вище 8 см.
• Визначає сильно забруднені ділянки і чистить їх особливо ретельно, у кілька проходів.

Що тут можна ще додати? Думка про те, що поки ти заробляєш гроші або займаєшся улюбленою справою, а в твоїй квартирі якийсь пристрій з легким дзижчанням займається прибиранням, не може не радувати ні одну господиню. Ну і є чим здивувати прийшовших в гості друзів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна...
У наш час входить в моду легке і здорове харчування. І багато господинь прагнуть правильно нагодувати сім'ю і при цьому...
Сучасні жінки практично не мають часу на домашні справи, тим не менше, їм доводиться поєднувати їх з роботою, вихованням...
В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Scroll To Top