Рекомендуємо прочитати

Вибір електричного чайника: складно і просто

article1334.jpg

Здавалося б, що може бути простіше, ніж купити електричний чайник? Але слід зауважити, що вже через деякий час вас щось в ньому почне дратувати, і це можуть бути найрізноманітніші дрібниці, які ви не врахували при покупці.

Показниками, які визначають функціональність і якість чайника, місткість, вид нагрівального елемента, матеріал виготовлення і, звичайно, дизайн. Матеріал, з якого виготовлений прилад, як правило, визначає зручність догляду і термін його служби, адже, наприклад, корпус із пластику може тріснути, а позбавлення його від накипу стає дуже непростим завданням.

Не дивно, що багато користувачів вважають кращим вибором нержавіючі металеві електричні чайники. Купити їх можна в будь-якому найближчому магазині побутових товарів, адже дефіциту таких речей давним-давно немає. Крім корпусу слід звернути увагу на наступну важливу деталь - обсяг чайника в літрах. В даний час компанії-виробники пропонують найрізноманітніші за об’ємом прилади, починаючи від 0.5л, але найбільш затребуваною стала місткість в 1л. Саме на такий літраж розраховано сьогодні більшість моделей. У тому випадку, якщо сім'я велика, має сенс купити електрочайник, розрахований на 2л, який за один нагрів може забезпечити близько 30 чашок чаю.

Не варто забувати, що у солідного об'єму є і така сторона: для нагріву 2л води знадобиться більше електроенергії, тому не економічно буде купувати чайник великого обсягу за принципом «аби був». Якщо ви не захоплюєтеся регулярними прийомами гостей, але в якийсь день у вас їх збереться чимало, буде простіше 2-3 рази закип'ятити електрочайник меншого обсягу.

Крім літражу варто подумати над тим, який механізм нагрівання стане самим підходящим. Існує думка, що відкрита спіраль нагріває воду набагато швидше і служить набагато довше, ніж варіант, в якому спіраль герметично прихована під тонким шаром нержавіючої сталі.

Насправді, це помилкове твердження, більш того, у догляді другий варіант незрівнянно простіше - будь-який посуд для кип'ятіння доводиться регулярно мити, і чайник електричний - не виняток. Неважко уявити, наскільки простіше віддаляється накип і миється гладке рівне покриття в порівнянні з закрученою спіраллю. Це якраз і є одна з причин, чому прилади першого типу швидше приходять в непридатність.

Наступним параметром при виборі стане потужність. Електричні чайники потужністю в 1000 Вт доводять до кипіння 1л води приблизно за 4 хвилини, у той самий час, пристрої в 3000 Вт зможуть впоратися з цією роботою всього за 60 секунд. Багато споживачів і сьогодні продовжують вірити, що, взявши чайник на 1000 Вт, вони заощадять гроші на електриці. Але це далеко не так, адже технології не стоять на місці, і якщо перерахувати потужність на час роботи, то виходить, що якраз робота чайника потужністю в 3000 Вт економить до 20% електроенергії.

Єдине, на чому можна «безболісно» заощадити, так це - купити чайник з регулюванням температури нагріву води. Сучасний електрочайник Vitek, наприклад, не тільки має систему контролю температури, яка допомагає довести вже кип'ячену воду до потрібного градуса, але і здатний підтримувати заданий рівень нагріву, що дозволяє зберегти воду гарячою 3-4 години без підключення живлення.

Отже, вибрати чайник до душі і реальним потребам сьогодні не так вже й складно, адже виробники постійно дбають про те, щоб задовольнити потреби найвимогливіших користувачів. До того ж, новинки технологій багато в чому їм у цьому сприяють.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ви купили новий пластмасовий електричний чайник. Але покупку затьмарила одна неприємність - чайник має неприємний...
Scroll To Top