Рекомендуємо прочитати

Мастурбація: пікантні питання і чесні відповіді

article3217.jpg

Секс давно перестав бути темою табу. Ми легко обговорюємо свої постільні подвиги, сексуальні експерименти і еротичні фантазії з подругами і друзями .. А ось мастурбація досі залишається чимось дуже особистим, інтимним. Тим, у чому ні за що не зізнаються навіть під тортурами.

Звичайно, всі міфи про шкоду онанізму вже давно розвіяні. Тепер всі знають, що займатися мастурбацією цілком нормально і безпечно. Але при цьому мало хто може чітко визначити межі дозволеного. Наприклад, зі скількох років "нормально" займатися мастурбацією? І як часто можна займатися самозадоволенням? Чи є якісь заборони в мастурбації? І що є явним відхиленням від норми?

Питання № 1: коли можна починати займатися мастурбацією?
Складно відповісти однозначно, зі скількох років нормально починати займатися самозадоволенням. Є люди, які за все життя так і не вирішують це спробувати. З іншого боку, деякі починають практикувати це у віці ... 3-6 років. Так-так, не дивуйтеся! Дитяча мастурбація - дуже поширене явище. У цей період дитина просто починає вивчати своє тіло з цікавістю першовідкривача.

Він не робить жодної різниці між своїми статевими органами та іншими частинами тіла. А тому дитині складно зрозуміти, чому можна чіпати себе в одних місцях і не можна в інших. Нічого збоченого або нездорового тут немає! Це аж ніяк не означає, що дитина виросте розпущеним. Це звичайний етап розвитку, який зазвичай відбувається досить природно. Проблеми можуть виникнути лише в тому випадку, якщо батьки некоректно відреагують на поведінку дитини. Наприклад, вилають, покарають або внушать, що "в боягузку - фу, кака". Саме такі установки (а аж ніяк не дитяча мастурбація) можуть серйозно затьмарити подальше сексуальне життя і спровокувати інтимні проблеми дитини.

Питання № 2: як часто можна мастурбувати?
Ще одне питання, яке часто мучить людей: як часто можна займатися самозадоволенням? Яка регулярність нормальна, а яка надлишкова? Тут все знову-таки індивідуально. Адже у всіх людей різний лібідо, а значить, у всіх різна потреба в розрядці. Комусь потрібно сім разів на тиждень, а комусь раз на рік більш ніж достатньо.

Мастурбація нормальна в будь якій періодичності і частоті, але лише за умови, що вона не заважає нормальному інтимному життю. Якщо ж самозадоволення повністю замінює людині секс (і не просто на якийсь період, коли немає партнера, а в принципі), це вже не цілком нормально. І варто звернутися з такою проблемою до психотерапевта.

Наприклад, якщо один з партнерів в парі відмовляється від сексу, але при цьому постійно мастурбує - це говорить про те, що у відносинах назріло якийсь дисбаланс і пора над ними попрацювати, щоб відновити гармонію. Ще один тривожний симптом - якщо тобі зовсім не хочеться вступати ні з ким в інтимні стосунки, і ти не розумієш, навіщо тобі шукати бойфренда, коли ти і "сама все можеш".

Питання № 3: твій оргазм в твоїх руках?
Легко доводиш себе до оргазму сама, але при цьому не можеш кінчити з партнером? Не варто комплексувати. Це цілком нормально. Адже ти краще знаєш і відчуваєш своє тіло, і тобі простіше стимулювати себе саме таким чином, щоб отримати максимальне задоволення. Твій партнер не ясновидець. Тому цілком нормально, якщо він не знає і не відчуває, як саме тебе пестити, щоб довести до оргазму. Хороший вихід - показати йому, як ти це робиш сама. Нічого збоченого тут немає. Навіть навпаки: це прекрасний спосіб зблизитися, показати свою довіру одне одному і навчитися чомусь новому в сексі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перший секс воістину може стати феєричним подією, але може виявитися і повним провалом. Головне, не варто робити те, про...
Жінки згодні буквально на все, щоб виглядати в очах чоловіка привабливо і сексуально. Але іноді те, що дівчина може...
Вчені з Техаського Університету в Остіні вважають, що вік, коли підлітки отримують свій перший сексуальний досвід,...
Статеве виховання займає важливе місце в педагогічному арсеналі батьків. Свою статеву приналежність малюк починає...
Scroll To Top