Рекомендуємо прочитати

20 технік мінета

article2596.jpg

Здавалося б, про мінет і інші оральні пестощі, які може зробити жінка чоловікові, ми знаємо все. Багато хто впевнений, що мінет має далеко не перше значення в сексі і є куди більш важливі прийоми в ліжку. Однак, багато з вас можуть змінити свою думку, після прочитання цієї статті, де зібрано відразу 20 абсолютно різних способів і технік задоволення чоловіка орально. Навряд чи навіть найдосвідченіша повія знайома з усіма цими прийомами. А це означає, що тепер у вас з'явився шанс, при відвідуванні дівчат підказати їм парочку вподобаних вам прийомів, за умови, що вона не прочитає цю статтю раніше вас.

До речі, якщо ви під час практики орального сексу по цих способів, випадково винайдете ще один… або навіть більше, то обов'язково поділіться ним із нами. Кожен, з який заслуговує на увагу, буде опублікований тут або ж у новій статті про оральний секс і при бажанні навіть буде вказано ваше авторство.

А тепер перейдемо безпосередньо до способів оральних ласк:

1. Класичний мінет

Тут головне заховати свої зубки, так щоб вони не торкалися члена, а потім, обхопивши його губами, рухати голівку, то вниз, то вгору, періодично стимулюючи пеніс рукою, яка повинна бути вологою — можна використовувати спеціальне мастило, крем або ж в "польових умовах "- просто слину.

Дуже важливо дотримуватися ритму в рухах, при цьому, не забуваючи про важливе правило мінета — починати варто з повільних рухів, поступово нарощуючи темп.

2.За допомогою однієї руки

Спочатку необхідно добре зволожити долоню "робочої" руки і член партнера. Потім, обхопивши головку губами, ніжно взявши член зволоженою рукою, починаємо водити нею по ньому від яєчок до голівки і назад. При цьому саму голівку не забуваємо пестити ротом.

Найголовніше в цій техніці, зуміти робити так, щоб у партнера складалося враження, що рука нібито є продовженням рота. Це досягається за рахунок того, що рука точно слідує за губами. Коли відриваєшся від головки, слідуй рукою за ротом.

3. Мінет виключно ротом

За рахунок того, що під час мінета не задіяні руки, а тільки рот, для чоловіка створюються абсолютно інші відчуття, ніж під час попереднього способу.

Все, що необхідно зробити — це пестити член губами і язиком, при цьому, не торкаючись до нього руками. Для кращої стимуляції не завадять кругові рухи — це можуть бути як рухи голови дівчини, так і руху з боку чоловіка. Але в будь-якому з двох варіантів, партнерці доведеться тримати член глибше в роті, щоб він під час таких рухів не вивалилися.

4. Вичавити сперму

Спосіб дуже простий. Дівчині потрібно діяти так, як ніби вона хоче вичавити з члена сперму. Тобто необхідно здавлювати член рукою по всій довжині під час руху їй по ньому, при цьому біля самої головки слід натискати сильніше. Ну і, звичайно ж, оскільки це оральний секс, то саму голівку не забуваємо пестити язичком.

5. Ласки язиком

До речі, щодо пестити язиком. Цей метод не так примітивний, адже навіть тут існує відразу кілька видів рухів. Пестити язиком голівку члена можна — облизуючи її, злегка торкаючись, як-би пурхаючи по ній, обертати язиком навколо головки, засовуючи язик легенько в отвір на голівці. А також можна попросту поекспериментувати і подивитися, що найбільше подобається партнеру.

Ласки язиком - 20 технік мінета

Найкраще цей спосіб використовувати під час попередніх оральних ласк, коли необхідно швидко розбудити чоловіка.

6. Ніжні поцілунки члена

Жінці потрібно уявити, що статевий орган партнера — це губи. Тобто потрібно цілувати член по всій довжині, при цьому можна доторкатися до нього язиком і навіть трохи всмоктувати шкіру в рот. Ще хороший прийом — охоплювати член губами, то сильніше, то слабше.

7. Вилизування члена

Для того щоб успішно освоїти цей вид орального сексу, дівчині потрібно уявити, що член це морозиво, яке швидко тане і його потрібно рятувати.

Спочатку необхідно якомога більше висунути язик і приступити до облизуванню пеніса, починаючи з основи і закінчуючи голівкою, а потім навпаки. Не варто забувати про розмаїття рухів — можна також вилизувати член з одного боку в напрямку до іншого, періодично повністю захоплюючи член в рот.

8. Смачний член

Для цього способу знадобиться, якась смакота — це може бути морозиво, мед або вершки. Дівчина обмазує цієї смакотою член і починає відсмоктування.

Смачний член - 20 технік мінета

Ще один відмінний спосіб — набрати в рот газований напій, і почати облизувати пеніс — завдяки бульбашок, які потрапляють на чутливу голівку, чоловік відчуває зовсім інші відчуття, ніж під час звичайного мінета.

Подібний ефект створюється і за допомогою м'яти — дівчина жує жуйку або бризкає м'ятний освіжувач дихання. Це створює відчуття холодку і дуже подобається багатьом хлопцям.

9. Зміна позицій

Багато чоловіків люблять робити кунілінгус. Знаючи про це, дівчина під час мінета повинна скористатися перевагами свого партнера. Злегка попестити член ротом, дівчина відразу змінює позицію і сідає своєю вагіною хлопцеві на обличчя, і злегка поводивши своєю кицькою по його роті, знову приступає до відсмоктування.

Сюди ж можна віднести одночасні оральні ласки двох партнерів. Це коли дівчина робить мінет і при цьому знаходиться в такому положенні, що хлопець їй може одночасно робити куні.

10. Ласки для яєчок

Під час мінета, дівчина не повинна забувати про яєчка. Не відриваючись від члена рукою, вона може одночасно облизувати яєчка і брати кожне з них в рот, а також засмоктувати і посмоктувати їх.

11. Глибокий мінет

Досить складна техніка орального сексу, яка вимагає тренування. Складність полягає в тому, що член необхідно засунути в рот якомога глибше по саму горлянку і навіть заковтнути його (спосіб також називають "глибока глотка"). Оскільки техніка цього мінета не з простих, то перш ніж приступити до її використання, рекомендуємо прочитати окрему статтю про цей вид мінета, в якому, до речі, існує багато прийомів.

Глибокий мінет - 20 технік мінета

12. Обертання головою

Голова повинна працювати також як і стегна під час класичної пози, коли дівчина сидить зверху на партнері. Глибше обхопивши член ротом, партнерка починає кругові і будь-які інші обертання головою — зверху вниз і по колу в різних напрямках, а також можна спробувати виписувати головою який небудь символи — наприклад, цифри або букви з алфавіту.

13. Пестимо оголену голівку

Партнерка оголює голівку члена, ніжно відтягнувши з неї шкіру, і пестить її язиком. Робити все потрібно дуже трепетно і обережно — головка дуже чутлива, і відтягнувши шкіру більше ніж потрібно, можна заподіяти чоловікові біль! Але зате, коли вона виявляється відкритою, то чутливість до пестощів збільшується в рази.

Пестимо оголену голівку - 20 технік мінета

14. Висмоктування члена

Один з найшвидших способів довести чоловіка до оргазму орально. Потрібно лише створювати для члена в роті вакуум. Для цього дівчина повинна обхопити член ротом і вдихнути все повітря, яке залишився у неї в роті. І так робити раз за разом — це має дуже швидко привезти до закінчення чоловіка в рот!

У цьому способі можливі два види виконання. Дівчина просто висмоктує член, сильно обхопивши його губами, або ж рухаючись по ньому губами від кореня до голівки, відпускає і знову охоплює. Також можна чергувати обидві техніки виконання.

15. Висмоктування і ковзання

Спочатку дівчина смокче член, за методом "Висмоктування члена!", Після чого створює враження завершення процесу ковзанням своїми руками по члену. Як і попередній спосіб, тут також варто чекати швидкого оргазму у чоловіка.

16. Жування члена

Спосіб на любителя. Перш ніж приступити до цього методу орального сексу, дівчина повинна з'ясувати у свого партнера, чи підходить йому це.

Техніка полягає в легкому жування чоловічої гідності, але використовуються в першу чергу не зуби, а губи.

17. Різноманітність орального сексу

Урізноманітнити мінет можна кількома способами. Ось лише деякі з них:

-Візьміть шовкову тканину, а також нехай дівчина одягне на руки шовкові рукавички. За допомогою ласк члена ротом через шовк, можна домогтися для чоловіка зовсім іншого відчуття. Дотики ж до члена руками дівчини в шовкових рукавичках, збуджує набагато більше і дарує її партнеру нові відчуття.
Зав'язуйте один одному по черзі очі. Це створить враження, що ви займаєтеся сексом з іншим партнером — дівчині буде здаватися, що вона смокче член іншого чоловіка, а чоловікові, що йому робить мінет інша дівчина. Це внесе помітне розмаїття в сексуальне життя партнерів, причому не тільки під час орального сексу.
Якщо у дівчини довге волосся, то вона може спробувати обкручувати ними член. Волосся буде ще більше стимулювати член у його основи, у процесі, коли дівчина відсмоктує його.

18. Стимуляція простати

Вже давно не секрет, що у чоловіка, крім члена існує така ерогенна зона, як простата — вона розташована між яєчками і анальним отвором. Якщо під час мінета пальцями руки здійснювати руху в цьому місці, а також періодично працювати там язиком, то це може у багато разів збільшити ефект від орального сексу для партнера.

19. Стимуляція анального отвору

Багатьом чоловікам подобається, коли їм пестять анальний отвір. Жінці необхідно розуміти, що не кожен партнер може отримувати від цього задоволення. Також чоловік повинен знати, що далеко не кожна жінка готова піти на це в силу зрозумілих причин.

Спосіб передбачає ласкання язиком ануса чоловіка (ріммінг). Це не тільки урізноманітнює для нього оральний секс, але може доставити величезне задоволення. Якщо дівчина дуже хоче спробувати цей спосіб, але їй не дозволяє це зробити гидливість, то вона може спробувати полизати анальний отвір, через яке або проміжне пристосування — наприклад, через презерватив.

20. Секс іграшки

А наостанок, можна використовувати різноманітні сексуальні іграшки і спеціальні пристосування для орального сексу. Благо, зараз зовсім не складно відшукати їх в будь-якому секс-шопі — причому зробити це можна не виходячи з дому.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Віриш ти чи ні, але сильні почуття до свого чоловіка можна виразити ... винятковим мінетом! Він не захоче відпустити від...
Якщо ти думала, що позбувшись невинності, ти відчувала останню біль під час проникнення статевого члена, то змушені...
Для багатьох слово «мастурбація» сьогодні вже не табу або щось, чого варто соромитися. Батьки, випадково...
 Проблема отримання оргазму - одна з найболючіших в сексуальному житті багатьох жінок. Велика кількість інформації...
Scroll To Top