Рекомендуємо прочитати

Догляд за обличчям

Догляд за шкірою після пілінгу

Догляд за шкірою після пілінгу
Хімічний пілінг може впливати на різні шари шкіри, а для будови дерми характерна складна структура, тому відновлення шкірних покривів після процедури має ряд особливостей. Під час хімічного пілінга дерма обробляється кислотою, однак опіки залишаються контрольованими. Їх ступінь буде залежати від виду кислоти та її концентрації. Якщо процедура пілінгу виконується за допомогою карболової кислоти, буде видалений омертвілий епідерміс, а також верхні частини шкірного покриву до сосочкового шару, а опік можна віднести до III ступеня за рівнем травматичності. Прочитати »

Як "винищити" волосся над верхньою губою?

Як "винищити" волосся над верхньою губою?
Видалення волосся може стати великою проблемою, якщо цe волосся росте на обличчі. Гоління не підходить для ніжних ділянок шкіри. До того ж, це найбільш помітна частина тіла, видаляти волосся потрібно ідеально чисто, не залишаючи і натяку на колишню рослинність. На щастя, на сьогоднішній день у продажу існує чимало засобів, покликаних допомогти вирішити проблему з волоссям над верхньою губою. Прочитати »

Шиацу - японський метод омолодження шкіри обличчя

Шиацу - японський метод омолодження шкіри обличчя
Дівчата-слов'янки без сумнівів є найкрасивішими. Однак в процесі дорослішання їх звичка постійно посміхатися обертається виникненням мімічних зморшок. З шкірою японок справа йде по-іншому. Їх шкіра, що має фарфоровий колір, є надбанням представниць тільки цієї національності. Вона впродовж довгих років не перестає бути шовковою і гладкою, як ніби над цим чарівник потрудився. А у випадку, якщо жінка з роками не перестає бути стрункою, тоді її вік визначити неможливо і після тридцяти років. Відсутність зморшок, звичайно ж, в емоційному плані пояснюється стриманістю японок, однак секретом їх... Прочитати »

Як позбутися зморшок

Як позбутися зморшок
Кожна жінка, в незалежності від віку і впливу на організм різного роду негативних чинників, хоче виглядати добре. Саме тому зморшки є одним з найбільш болючих питань для кожної жінки, а особливо зморшки навколо очей, адже вони з'являються практично найпершими. Причинами появи зморшок є стреси, неправильний догляд за шкірою, екологічний стан, недосипання, примруження очей і т.д. винекнення зморшок навколо очей відбувається дуже швидко, так як шкіра в цій області сама ніжна і тонка. Прочитати »
Scroll To Top