Рекомендуємо прочитати

Шиацу - японський метод омолодження шкіри обличчя

article2352.jpg

Дівчата-слов'янки без сумнівів є найкрасивішими. Однак в процесі дорослішання їх звичка постійно посміхатися обертається виникненням мімічних зморшок. З шкірою японок справа йде по-іншому. Їх шкіра, що має фарфоровий колір, є надбанням представниць тільки цієї національності. Вона впродовж довгих років не перестає бути шовковою і гладкою, як ніби над цим чарівник потрудився. А у випадку, якщо жінка з роками не перестає бути стрункою, тоді її вік визначити неможливо і після тридцяти років. Відсутність зморшок, звичайно ж, в емоційному плані пояснюється стриманістю японок, однак секретом їх невмирущою молодості є зовсім інше - це результат багаторічної праці над своїм обличчям - масаж.

Напевно зараз багато хто з читачок почнуть нарікати на те, що займатися щоденними процедурами є недозволеною розкішшю, так як масажувати щодня своє обличчя через велику кількість роботи їм просто ніколи, через увагe до чоловіка і дітей, яке займає багато часу теж. Природно, ви маєте рацію. Але ж і про себе не слід забувати. Ось вдумайтеся, японки хіба не мають дітей? Або вони домашнє господарство не ведуть? Або всі вони не заміжні? Та ні ж, у них такі ж проблеми, як і у нас, вони точно так само зайняті повсякденною рутиною, у них також є господарство, і будинок, і чоловіки, і діти. Однак щодня своє обличчя масажувати, японки не забувають ніколи, і примудряються викроїти для нього час, часом за рахунок свого відпочинку і сну. А адже в японських добах така ж кількість годин, як і скрізь, тобто 24 години, і не треба намагатися себе виправдовувати нестачею часу.

Японський масаж і його переваги
За умови, якщо ви собі за звичку візьмете щодня, а не від випадку до випадку, робити японський масаж і будете робити цю процедуру за правилами і самостійно, через буквально місяця два, вас чекають такі ось приголомшуючі результати:

Пкращення кровообігу;
Сліду не залишиться від набряклості;
Нормалізується обмін речовин;
Що дуже важливо для жінок після сорока так це те що зморшки розгладяться і не з'являться нові,;
Відновиться пружність шкіри;
Колір обличчя набуде абсолютно новий здоровий відтінок.

Шиацу - масаж обличчя і його протипоказання
Тепер ми вам розповімо про протипоказання цього масажу, щоб ви самі могли вирішити - чи підійде вам даний масаж. І перш, ніж починати робити масаж, таки дочитайте цю статтю до кінця. Ось деякі застереження, які треба враховувати:

При появі новоутворень;
Якщо є гемофілія - це порушення згортання крові;
Наявність переломів;
Наявність інфекційних захворювань;
Наявність серйозних захворювань печінки, нирок, легенів і серця;
При відчутті болю невідомого характеру.

Суть процедури японського масажу для обличчя
Почати, перш за все, треба з того, щоб розповісти про кардинальну відмінність масажу обличчя по-японськи від класичного масажу, роблячи який масажист із застосуванням сили виминає ваші плечі і спину. Так от у нашому випадку буде потрібно дуже мало фізичної сили. Тут потрібні знання певних точок, на які треба натискати з метою поліпшення циркуляції життєвої енергії в усьому організмі. Точковим масажем захворювання не вилікуєш, точно також як і зморшки не заберуться за допомогою методу зовнішнього впливу. Цей масаж робиться з метою мобілізувати внутрішній резерв організму, імунітет тобто Підключити його до боротьби з наявними у вас захворюваннями. Відносно омолодження, японцями пропонується досить цікаве порівняння, в якому говориться, що в молодості шкіра ніби натягнута на рамку. З настанням зрілого віку шкіра починає провисати і втрачати пружність. У завдання шиацу масажиста входить повернення шкірі втраченого тонусу, а також зробити все для того, щоб шкіра не провисала. Знайшовши в день всього лише п'ятнадцять вільних хвилин і роблячи регулярно цей масаж, ви цілком зможете, не вдаючись до допомоги різних підтяжок і уколів, повернути собі молодість.

Отже, починаємо наш масаж

Розтираємо долонями обличчя таким чином, щоб шкіра обличчя під долонями почала горіти.
Рухаючи головою з сторони в сторону, треба вимовляти звук а-аа-ааа. При цьому щоки повинні тремтіти.
Губи при цьому скрутіть трубочкою, ніби ви приготувалися до поцілунку. Широко відкрийте рот. Цю процедуру повторіть кілька разів.
Кінчиками пальців помасажуйте лоб, роблячи це спиралеподібно і надавлюючими рухами. Шкіру не зміщайте.

Визначивши найбільш виступаючу точку скул, вона знаходиться в центрі щоки, сантиметром нижче спускайтеся, знайдіть кісткову ямку і натисніть на неї. Якщо ви відчули при цьому почуття болю, то це означає, що ви в потрібне місце потрапили. На обох щоках по кілька разів простимулює її.
Намацавши за допомогою великих пальців нижню щелепу, почніть м'яке натиснення подушечками пальців уздовж усього краю. Шкіру не розтягуйте. Рухи потрібно робити методом вдавлювання, а не втирання. Слід особливу увагу приділити області основи підборіддя - це там, де знаходиться корінь язика.

Далі треба потренувати шийні м'язи. Підніміть підборіддя, голову закиньте назад і якомога більше постарайтеся напружити м'язи. Затримайтеся ненадовго в цьому положенні. Потім розслабтеся і опустіть голову, підборіддя при цьому притисніть до шиї. Це рух повторіть приблизно раз десять.

Вушні раковини розімніть в долонях і на тридцять секунд притисніть їх до голови.
Помасажуйте, причому дуже ніжно подушечками трьох пальців верхні краєчки очниць. Починати слід від верхнього краю. Натискання пальців трохи підсильте, щоб відчути під руками тупий біль.
Знайшовши точку між бровами, натисніть на неї великим пальцем.
З боків від носа нащупайте кісткові ямочки, вони розташовані над ніздрями. Кілька разів дуже ніжно натисніть на них.
Висуньте язик якомога далі і промовте звук а-аа.

Методик японського масажу обличчя існує дуже багато. Однак головним принципом їх є не кількість охоплених точок. Це не стосується тривалості процедури - вся справа в їх регулярності. Якщо ви будете робити масаж кожен день, збереження здоров'я та краса вам забезпечені. Витратьте всього п'ятнадцять хвилин, заощадивши на чомусь іншому. Привчіться витрачати час з користю для себе і результат не змусить себе довго чекати.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Японкам вдається завжди залишатися стрункими і мініатюрними, незважаючи на вік. Вони досягають цього за допомогою...
Цього літа мені захотілося спробувати щось новеньке з області косметології і загального оздоровлення. Вибір припав на...
Чи знали Ви раніше, що шкіра зони декольте набагато чутливіша, ніж шкіра обличчя? Взагалі, жінки рідко турбуються про...
Маска для обличчя - ефективний засіб догляду за шкірою, відновлення тонусу і здорового сяйва шкіри. Пропонуємо вашій...
Scroll To Top