Рекомендуємо прочитати

Правильне умивання.

article3300.jpg

Моє дзеркальце скажи, та всю правду розкажи. Казка, але як нам всім хочеться, незалежно від віку, про який нам нав'язливо нагадують цифри в паспорті, виглядати молодо і красиво. І, звичайно ж, особливу увагу це питання займає у наших прекрасних дам. Значення цьому питанню жінки надають величезного. Милі дами, виявляється, виглядати свіжо і молодо не так вже й складно, досить слідувати деяким правилам вмивання.

Адже умивання - це основа всіх косметичних процедур, що сприяють догляду за шкірою вашого обличчя. Якщо процедура вмивання буде виконана правильно, то з шкіри віддалиться не тільки пил, що скупчилася за день, а й омертвілі клітини шкіри, бактерії і після шкіра знову почне дихати.

А тепер давайте перейдемо безпосередньо до самих правил:
1. Вмиватися необхідно не більше 2-х разів на день (якщо тільки ви не працювали на полі з збирання картоплі). Цього достатньо для будь-якого типу шкіри. Якщо ж ви будете вмиватися частіше, то шкіра може позбутися такого потрібного їй природного захисту. При нерегулярному проведенні цієї процедури, ви ризикуєте отримати запалення шкіри обличчя і закупорку пор.

2. Засіб для вмивання підбирайте по типу вашої шкіри. Звичайне мило тут не підходить, воно сильно пересушує шкіру. Якщо у вас жирна шкіра, підійдуть засоби, що підсушують її, суха - засоби, що містять масла і трави. З природних рецептів найкраще для вмивання підійде мелений овес, сочевиця, молоко, йогурт.

Вмивайтеся завжди теплою водою. Постійна гаряча вода сильно сушить шкіру, так як пори при цьому завжди залишаються відкритими і шкіра починає втрачати свою природну захисну властивість. Умивання гарячою водою веде до розширення капілярів, і обличчя може зайво почервоніти. Умивання ж тільки холодною водою швидко постарить вашу шкіру. Пори при цьому залишаються завжди закритими і надлишки бруду не будуть повністю видалені, а поживні і корисні речовини почнуть гірше надходити, і шкіра не зможе повноцінно дихати. Якщо вже вам необхідна гаряча вода, то закінчувати умивання треба обов'язково холодною. Взагалі, найкраща вода - кип'ячена. Вода з-під крана часом буває сильно хлорованою, а хлор призведе до подразнення шкіри.

3. Якщо для вмивання ви використовуєте ватяні диски, спонжики або простий рушник - стежте, щоб вони були м'якими і чистими.

4. Ваші руки обов'язково повинні бути чистими.

5. Сам засіб для вмивання наносьте кінчиками пальців, роблячи при цьому кругові рухи по обличчю. Ніколи не тріть обличчя!

6. Для жінок, що володіють сильно сухою шкірою, ми радимо перед умиванням нанести на обличчя трохи кисляку на час до 5 хвилин, після чого змити її прохолодною водою. Жирну шкіру добре протирати кубиками льоду з настоїв ромашки, череди, липи.

7. Після того, як ви вмилися, злегка промокніть обличчя рушником. І не слід терти його!

8. Після всіх проведених вами процедур, нанесіть на ще вологе обличчя і шию крем, що підходить по типу вашої шкіри, або протріть її тоніком.

Дотримуючись цих нескладних правил, повірте, ви надовго збережете красу і молодість вашої шкіри. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Рідко хто не мріє про красиву засмаглу шкіру, тому доступна сьогодні засмага без сонця в солярії став таким популярним -...
Маски для обличчя на основі курячих яєць підходять для будь-якого типу шкіри, незалежно від віку. Вони дуже популярні в...
Який сучасний макіяж обійдеться без якісного, гарного тонального крему або пудри. Альтернатива поки не придумана і...
Ви прийняли рішення відвідати солярій. Що ж, це дуже правильно. Легкий загар допоможе стати ще привабливішою, відчути...
Scroll To Top