Рекомендуємо прочитати

В рот не клади: як правильно робити мінет?

article3604.jpg

Факт перший: "30% жінок ніколи в житті не робили мінет... "

Багато хто, навіть дуже впевнені в собі дівчата стають вельми нерішучими, коли мова заходить про оральні пестощі. Позбутися цього комплексу допоможуть нижченаведені поради. Отже, як правильно робити мінет?

Показати картинку. Кожна друга дівчина переживає, що під час орального сексу виглядає негарно, і намагається прийняти позу, при якій її чарівне личко буде приховано від очей чоловіка. А даремно! Абсолютна більшість представників сильної статі - візуали, і їм необхідно бачити процес, що називається, у всій красі. Більше того: чоловік здатний отримати оргазм лише від одного вигляду ваших губ на його статевому органі. Якщо, звичайно, ви все робите правильно. 

Оркестр гримить басами. Всі звуки, що відтворюються вами під час минета, сприймаються його слуховими рецепторами, як, наприклад, бурчання мотора новенького BMW ;) Чим більше ви будете хлюпати, прицьмокувати та стогнати, тим більше задоволення отримує ваш кавалер. Саме так чоловік розуміє, що ви насолоджуєтеся процесом разом з ним. 

Ніякої імпровізації! Стихійний мінет - невмілий мінет. Кожен рух має бути чітко відпрацьовано та направлено на певні ерогенні зони. 

Пам'ятайте про голівку. У процесі мінета головка члена поступово втрачає чутливість, тому звичайні оральні техніки слід обов'язково завершувати глибоким горловим проникненням. Інакше ваш чоловік так і залишиться без фінального «залпу». 

Факт другий: "У дівчат, регулярно практикуючих оральні ласки, краще пам'ять і вище концентрація уваги." 

Тепер поговоримо про табу, а саме чого дівчатам не варто робити під час орального сексу... Оральний секс - сакральний ритуал, тому один невірних рух і на довірчих відносинах з партнером можна буде поставити крапку. Тому важливо пам'ятати, що під час мінета категорично забороняється:

Показувати зуби! Приблизно лише 30% жінок вважають, що зубами можна заподіяти партнерові біль. Повірте, навряд чи чоловіка буде збуджувати обличчя коханої з підвернутими губами (ви ж пам'ятаєте, що партнер повинен бачити його під час минета?). Щоб дотримати необхідну «техніку безпеки», досить просто вийняти брекети або прикраси для пірсингу, здатні доставити партнеру неприємні відчуття. 

Демонструвати зневагу! Від того самого моменту, як у вас у роті з’явився член чоловіка, він - найбільш уразлива людина на планеті! Тому будь-які зауваження про смак, запах і інші фізіологічні нюанси залиште для обговорення в іншому місці і в інший час. 

Думати про стороннє! Чоловіки вкрай чутливі до жіночих емоцій під час сексу. Тим більше орального! Тому, роблячи мінет, не намагайтеся прикидати кошторис на ремонт квартири або подумки вибирати відповідний наряд для корпоративу: віддавайтеся процесу цілком.Ніщо так не западає в пам'ять коханого, як те задоволення, яке ви демонструєте. 

В рот не клади: як правильно робити мінет?

Найефективніші техніки оральних ласк 

Найбільш ефективною технікою завжди було і залишається «глибоке горло». Саме цей прийом приводить сильну стать в стан неймовірного екстазу. Крім того, психологічно «глибоке горло» діє на чоловіка, як валер'янка на березневого кота, і переконує краще, ніж мільйон слів, що жінка дійсно Любить його. Саме так, з великої літери Л! «Глибоке горло» - чи не найпопулярніша техніка на спеціальних тренінгах, оскільки самостійно навчитися виконувати її досить складно через певні фізіологічні «розбіжності» між партнерами, рефлекси, якими нас нагородила природа, та внутрішній страх неприємних відчуттів. 

Ще одна цікава техніка - «вібруче горло». Як робити мінет правильно, використовуючи цей підхід? Дуже просто: опустіться ротом на статевий орган чоловіка таким чином, щоб головка лише злегка входила у горло, і сміливо видавайте мукаючі звуки, як корівка з реклами про альпійську ніжність ;) Ваше горло, а потім і головка члена почнуть вібрувати, доставляючи партнерові  по-справжньому райську насолоду. Лише спробуйте!

Факт третій: "Жінки з вищою освітою в два рази частіше практикують оральний секс, ніж ті, які не закінчили вуз." 

Як підсилити оргазм чоловіка? Це питання, яке найчастіше задають дівчата, коли питаються про оральні ласки. Якщо ви вирішили гарантовано довести партнера до стану сексуальної коми, раджу скористатися будь-якою технікою мінета, але з одночасною стимуляцією «точки на мільйон доларів». Це проекція простати, яка розташовується між мошонкою і заднім проходом. Складність полягає в тому, що «підключити» її до процесу можна буде тільки в самому кінці дійства, коли чоловік буде готовий завершити ваш секс-брейк. Інакше ви ризикуєте доставити йому дуже неприємні відчуття. 

Є ще один безвідмовний спосіб робити мінет правильно і буквально витрушувати вашого кавалера з тіла під час орального сексу - техніка «50/20/5». Виконується вона таким чином. Коли ви відчуєте, що чоловік близький до оргазму, потрібно різко припинити стимуляцію ротом і переключитися на інші ерогенні зони, періодично погладжуючи член руками. Такий перепочинок повинен тривати не більше 50 секунд, протягом яких у чоловіка трохи знижується рівень збудження. Тепер оральні ласки можна відновити. Але, як тільки збудження знову наблизиться до максимуму, залиште статевий член у владі вашої руки, тільки вже на 20 секунд, паралельно перемикаючись на інші ерогенні зони. Тепер беріться за справу втретє, даючи коханому лише п'ятисекундний відпочинок. Накопичене збудження буде настільки сильним, що оргазм буде приголомшливим в прямому сенсі слова. 

Універсального правила, як часто можна і потрібно займатися оральним сексом, немає: у кожної пари цей «графік» індивідуальний. Згідно зі статистикою, тільки 25% жінок люблять і хочуть робити мінет регулярно, і якщо ви ставитеся до цих щасливих панянок, то, звичайно, не відмовляйте собі у задоволенні. Однак робити цей процес щоденним не варто, інакше процес втратить новизну і втратить особливу привабливість.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі хто хотів би поглибити діапазон своїх інтимних пізнань, коли-небудь, хтось раніше, хтось пізніше, прийдуть до того,...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Оргазм — це могутня сила і велике таїнство у відносинах між чоловіком і жінкою. Такий стан організму іноді іменують...
Досі вважаєте книгу найкращим подарунком? Тільки не 23-го лютого! У цей чоловіче свято чоловік буде чекати від вас одного...
Scroll To Top