Рекомендуємо прочитати

Мигдаль - горіх, що дарує здоров'я!

article3585.jpg

Усім відомо, що горіхи дуже корисні. Чим корисний мигдаль для вашого організму? Чому кожному потрібно вживати цей горіх?

Дуже важливий той факт, що мигдаль сприяє виведенню холестерину. Також він містить багато мікроелементів і вітамінів.

Вітамін Е, що міститься в мигдалі, відрізняється антиоксидантними властивостями, внаслідок чого знижується ризик появи злоякісних новоутворень. Тож, вживання мигдалевих горіхів запобігає розвитку онкологічних захворювань. Це також допомагає омолодженню організму, тому що вітамін Е уповільнює процес окислення клітин.

Мигдаль містить багато вітамінів групи В, які необхідні для створення організмом нових клітин, сприяють гарному обміну речовин, а також добре впливають на підтримання в здоровому стані шкіри, волосся, зубів.

Цей горіх також корисний для людей з сечокам'яною хворобою, так як допомагає виводити пісок з нирок.

Мигдаль має протисудомні і знеболювальні властивості.

До речі, для чоловіків ці горіхи особливо корисні, тому що здатні поліпшити потенцію. Ще один плюс - мигдаль можна вживати як антипохмільних кошти.

Мигдаль - горіх, що дарує здоров'я!

Для поліпшення сну і розумової діяльності мигдаль - справжня золота знахідка. При захворюваннях верхніх дихальних шляхів, болях у шлунку та кишкових коліках, гастритних болях і подразненнях слизової оболонки шлунка, можете з'їсти трохи мигдалю: це вам допоможе усунути біль, тому що, крім своїх лікувальних якостей, мигдаль також корисний своєю болезаспокійливою функцією.

Крім того, для тих, хто стежить за своєю фігурою, мигдаль повинен стати взагалі улюбленою стравою, оскільки вживання цього горіха - профілактика ожиріння. До речі, на думку дієтологів, денною дозою мигдалевого горіха є всього 2 зернини.

Цей диво-горіх також сприяє поліпшенню зору.

Дуже радимо вам почати вживати мигдаль, адже він дійсно дарує вам здоров'я!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дієта на фруктах і воді - різновид сирої дієти. Залежно від результату, який ви хочете досягти, дотримуватися цієї дієти...
Краснуха - це заразне, інфекційне та досить поширене захворювання. Як правило, вірус краснухи вражає дітей, хоча...
Відомо, що існують різні продукти харчування, які допомагають нашому здоров'ю певним чином: слугують профілактичними...
Артишок - дуже смачна і корисна рослина. Його листя Его листя приховують справжній скарб у вигляді вітамінів, мінералів і...
Scroll To Top