Рекомендуємо прочитати

Як безпечно для шкіри посилити загар

article102.jpg

Рідко хто не мріє про красиву засмаглу шкіру, тому доступна сьогодні засмага без сонця в солярії став таким популярним - як серед жінок, так і серед чоловіків.
Якщо ви засмагаєте в солярії, то засмага проявляється лише після кількох сеансів. Ті, хто не хоче чекати так довго, можуть скористатися спеціалізованою косметикою, яка сприяє швидкому та інтенсивному прояву пігментації шкіри після впливу світла ультрафіолетових ламп.
Кожен професійний інтернет-магазин косметики для засмаги представляє в мережі широкий асортимент засобів для посилення ефекту від відвідування солярію.

Існує кілька типів косметики такого роду.

Засоби для засмаги
Засоби після засмаги
Засоби для авто засмаги
Косметика для засмаги в солярії

Засоби для засмаги зазвичай наноситься на тіло і обличчя безпосередньо перед сеансом в солярії. Входять до складу засобів для засмаги бронзатори забезпечують швидку і інтенсивну пігментацію шкіри, надаючи їй природний смуглявий відтінок. Але саме головне - крем захищає шкіру від випромінювання, не даючи згоріти.

Професійна косметика для засмаги представлена різними кремами, лосьйонами, емульсіями, які підбираються за типом шкіри. Деякі серії включають не тільки засоби для тіла, але і спеціалізовані склади для обличчя.

Наприклад, в професійні серії входять три типи засобів, які застосовуються в залежності від бажаної інтенсивності засмаги.
- Для чутливої шкіри, сприяє додатковому зволоженню.
- Лосьйони з натуральним бронзаторами (екстрактом цукрової тростини) та ерітрулозою. Швидко надають шкірі ефект засмаги 2-го ступеня.
- Лосьйони з Пощипуючим – ефектом. Не підходить для чутливої шкіри, оскільки стимулює кровопостачання і виділення тепла. Засмага 3-го ступеня проявляється за мінімальну кількість сеансів. (Такого типу креми можуть викликати почервоніння, висипання. Будьте обережні, робіть пробу на невеликій ділянці шкіри перед нанесенням на все тіло!)

Крем після засмаги

Тим, хто хоче не тільки швидко і якісно засмагнути, але і зберегти отриманий колір шкіри як якомога довше, фахівці рекомендують додатково використовувати закріплюючий крем після засмаги.
Ці засоби зволожують шкіру, оберігаючи її від старіння, і забезпечить тривалий ефект від відвідування солярію.

Якщо ж ви не хочете піддавати шкіру дії ультрафіолетових променів, за один сеанс добитися відмінного результату допоможе лосьйон з ефектом засмаги. Це спеціальне косметичний засіб, не викликає пігментації шкіри, а рівномірно замальовує її в м'який шоколадний колір.
Незважаючи на неприродність такої засмаги, виглядати вона буде не гірше справжньої засмаги, отриманого після кількох сеансів в солярії. Це найбільш безпечний для шкіри і оперативний спосіб набуття бажаного відтінку, але в той же час досить дорогий.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви полюбляєте вечірні прогулянки парком, то скоріш за все помічали, що комарі  зовсім не чіпають одних людей,...
Сьогодні мільйони косметичних марок пропонують масу засобів і комплексів по догляду за шкірою навколо очей, яка, як...
М'яке відлущування - найважливіший етап догляду, без якого неможливо домогтися ідеально гладкої і ніжної шкіри....
Який сучасний макіяж обійдеться без якісного, гарного тонального крему або пудри. Альтернатива поки не придумана і...
Scroll To Top