Рекомендуємо прочитати

5 причин змивати на ніч косметику

article3253.jpg

Сьогодні рідкісна жінка дозволить собі вийти в люди без макіяжу, навіть самого маленького. А ось себе змусити його перед сном зняти, коли просто від втоми з ніг валишся після роботи і тим більше бурхливої вечірки - далеко не кожна здатна. Для того щоб вас милі дами сила волі не підвела в такий відповідальний не тільки для краси і для здоров'я момент пропонуємо вам ознайомиться з п'ятьма причинами за якими ви спати спокійно не зможете поки на ніч не знімете з обличчя туш, тіні і тональний крем.

Отже, 5 причин змивати на ніч косметику

Перша причина
Більшість з нас живуть зараз у мегаполісах які відрізняються своєю нездоровою екологічною обстановкою на відміну від сіл. Сажа, вихлопні гази, пил - це тільки деякі чинники з шкідливих речовин які за день осідають на шкіру. Шкідливі частинки разом з частинками косметики є додатковим навантаженням власне на шкіру. А наша шкіра повинна, як і весь організм - відпочивати! А саме дихати вільно і насичуватися киснем. Нездоровий, тьмяний колір і "пухка" непружна поверхня - це ознаки втоми вашої шкіри.

Друга причина
Решта частки макіяжу на шкірі - це шлях до забиття пор і, як правило, забиті пори ведуть до прищів та інших видів місцевих недосконалостей і запалень.

Третя причина
Під час насиченого дня, будь то трудового або вихідного, на шкіру потрапляють небажані речовини ззовні і зсередини. Насамперед, це якраз шкірний жир ну і інші шкірні виділення. Накопичуючись під шаром тонального крему або пудри, вони йдуть поступово глибоко в пори, ну а результат того знову - таки "кохані" чорні точки та прищі.

Четверта причина
Навколо очей шкіра особливо примхлива і ніжна і у багатьох вона схильна до прояву ранніх зморшок. Ось чому так важливо давати їй відпочинок і не пересушувати. До складу сухих тіней входить тальк, який і є головним винуватцем сухості шкіри, хоча й інші види тіней (гелієві, рідкі та інші) містять у собі чимало несприятливих речовин для здоров'я шкіри.

П'ята причина
Також не забувайте і про туш. Так вона, обволікаючи по всій довжині і периметру кожен волосок, не тільки вії подовжують і роблять їх більш густими, але також роблять їх більш жорсткими і обтяженими. У кінцевому рахунку, у вас підвищується ламкість вій і раніше їх випадання. А про неякісну туші, яка залишає грудочки взагалі не доводиться говорити. Тому якщо ви фанатка густих і пухнастих від природи вій ваша туш повинна на них затримувати якомога менше.

Так що дорогі жінки, виходячи з вищесказаного, відпочиваючи вночі, набираючись сил для нового дня, зробіть те ж саме і для своєї шкіри. Удостоївшись турботи і уваги, вона не залишиться ніколи перед вами в боргу.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У всі часи жінка прагнула виглядати чудово. Деякі панянки проводять перед дзеркалом значний проміжок часу, щоб постати...
"Офісний" сезон у розпалі, але це не перешкода для тих, хто хоче виглядати жіночно і привабливо навіть в робочий...
Поява прищів на спині з приходом весни призводять до хвилювання багатьох людей. Адже це сезон, коли ми оголяємося...
Маски для обличчя на основі курячих яєць підходять для будь-якого типу шкіри, незалежно від віку. Вони дуже популярні в...
Scroll To Top