Рекомендуємо прочитати

Приховані можливості організму проти синців під очима

article2198.jpg

Інтернет рясніє рекламою про позбавлення від синців, темних кругів і мішків під очима за допомогою спеціального біокомплексу торгової марки TÊTе Cosmeceutical.

Добре мати перевірений крем від ненависних синців (під очима), але набагато ефективніше боротися з цією проблемою за допомогою правильного чергування праці та відпочинку.

Фізіологічний стан організму, що характеризується зниженням працездатності в результаті розумової або фізичної діяльності, називається втомою. В результаті цього складного процесу відбувається порушення обміну речовин, сповільнюються функції ферментативних систем, гальмується збудливість і провідність сигналів. Все це позначається не тільки на шкірі, але і на стані всіх систем організму.

Необхідний відпочинок з активізацією м'язової роботи. При впливі на м'язи за допомогою фізичних вправ підвищується рівень обміну речовин, відступає гіпоксія (недолік постачання киснем), нормалізується діяльність найважливіших функціональних систем організму. Саме тому у людей, які використовують фізичну культуру в повсякденному житті регулярно, киснево-транспортна функція крові на висоті, і навіть натяку на набряклість повік або синці під очима не виникає.

Негативно відбивається на обличчі і часті прояв негативних емоцій. При такому порушенні в кров'яному руслі збільшується кількість гормону адреналіну. Це призводить до почастішання серцевого ритму, звуження судин, що постачають серце киснем і живильними речовинами, від чого цей «полум'яний мотор» приходить в непридатність.

Цілющий вплив на організм надає свіже повітря. Аеротерапія - метод лікування та профілактики з використанням свіжого повітря (повітряні ванни). Ця процедура покращує терморегуляцію і окислювально-відновні процеси, гартують організм. Геліотерапія - застосування сонячних променів з лікувально-профілактичними та реабілітаційними цілями (сонячні ванни).

Геліотерапія сприяє підвищенню працездатності і опірності організму інфекціям, тому не варто ігнорувати щоденні прогулянки. Тільки постійна турбота про свій організм, використання прихованих резервів шляхом позитивних емоцій, активізації м'язової діяльності, чергування розумової і фізичної навантажень, перебування на свіжому повітрі допоможуть впоратися з небажаними змінами шкіри і збережуть вам молодість, здоров'я та красу.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато сучасних людей стали скаржитися на постійну втому, від якої неможливо позбутися навіть після сну - це може...
Токсикоз являє собою досить неприємний стан вагітної жінки, коли постійно присутнє почуття нудоти і блювоти....
Останні дослідження американських учених висвітлили з несподіваного боку таке вікове явище, як сивина. Виявилося, що...
Вагітність - дивний стан, наповнений радісним очікуванням малюка, новими емоціями і відчуттями. Однак цей період може...
Scroll To Top