Рекомендуємо прочитати

Як боротися з токсикозом

article2943.jpg

Вагітність - дивний стан, наповнений радісним очікуванням малюка, новими емоціями і відчуттями. Однак цей період може істотно захмарюватися токсикозом.

Токсикоз при вагітності - це наслідок гормональних змін, які відбуваються з жіночим організмом в перші три місяці, коли у майбутнього малюка йде формування основних органів і системи.

Нудота вважається неодмінним супутником вагітності, і лише деяким жінкам пощастило уникнути її в очікуванні дитини. Втішає тільки те, що до другого триместру неприємні симптоми зазвичай проходять. Але як справлятися з поганим самопочуттям до цього терміну і як зрозуміти, чи потрібна майбутній мамі медична допомога?

Токсикоз - стан, що виникає на самому початку вагітності, коли жінка відчуває деякі неприємні відчуття, головне з яких - нудота.
Ці події - норма, лікування майбутнім мамам потрібно в тих рідкісних випадках, коли жінка не може пити і їсти, і настає зневоднення.
Щоб легше переносити нудоту, їсти потрібно часто і маленькими порціями, більше відпочивати і гуляти. Деяким майбутнім мамам допомагають певні продукти або запахи.

Токсикоз - це не хвороба (за винятком важких випадків), тому лікувати його не потрібно. Однак полегшити свій стан можна, якщо дослідним шляхом підібрати продукт, який допоможе вгамувати нудоту. У когось вона зменшується за допомогою лимона або солоних овочів, комусь допомагають певні запахи - наприклад, ефірних масел.

Звичайно, потрібно переглянути свій розпорядок дня. Якщо нудота турбує вагітну жінку сильно, має сенс взяти на роботі лікарняний і гарненько відпочити.

Майбутній мамі дуже важливо правильно відпочивати - не варто перевтомлюватися, особливо в першому триместрі. Потрібно обов'язково ходити гуляти, чи не менше двох годин на день, а краще більше.

Їсти бажано невеликими порціями і частіше, кожні 2-3 години. Снідати краще в ліжку: після пробудження потрібно спочатку поїсти, потім трохи полежати і тільки потім вставати.

Кімнату, де спить майбутня мама, потрібно провітрювати частіше, а ще краще - спати з відкритим вікном. Свіже повітря зменшує неприємні відчуття.

Не варто приймати ліки без призначення лікаря, це застереження стосується і засобів народної медицини, адже далеко не всі трави корисні майбутнім мамам. Навіть якщо вас турбує легкий токсикоз, краще проконсультуватися з лікарем.

Найголовніше, що повинна пам'ятати майбутня мама, що цей важкий період досить скоро закінчиться.

Легкої Вам вагітності!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Для більшості вагітних жінок, найскладнішою частиною першого етапу вагітності є напади ранкової нудоти. Симптоми...
Токсикоз являє собою досить неприємний стан вагітної жінки, коли постійно присутнє почуття нудоти і блювоти....
У чому перевага засобів для миття волосся? Це їх натуральність. Те, що ми наносимо на шкіру і на шкіру голови,...
Настання вагітності і народження дитини - це найщасливіший період у житті будь-якої жінки. Це щастя, яке незрівнянно ні...
Scroll To Top