Рекомендуємо прочитати

Ранні зморшки. Зморшки в ранньому віці. Як боротися зі зморшками?

article2597.jpg

Завдяки активному обговоренню даної теми в засобах масової інформації, будь-яка дівчина і молода жінка в наші дні знає, що для застосування антивікової косметики та інших подібних засобів зовсім не потрібно чекати появи перших зморшок та інших ознак старіння. Навпаки — щоб відстрочити ці неминучі неприємності, рекомендується використовувати спеціальні косметичні засоби з 25-30 років. З цієї причини 25-річний чи 30-річний ювілей багатьом стає якимось рубежем, за яким вже бачиться грізно насувається старість. Насправді, ситуацію не варто драматизувати. Більшість з нас і в 25, і в 30 виглядають свіжо і дуже молодо. А зморшки в ранньому віці — не трагедія, а лише явище, з яким можна і потрібно боротися.

Ранні зморшки

Від чого з'являються ранні зморшки? Одна з найпоширеніших причин — це наша міміка і мімічні звички: хтось весь час хмуриться, навіть у сні, хтось мружиться, читаючи книгу або працюючи за комп'ютером, і так далі. Від цього на шкірі з'являються складочки, які з часом перетворюються на справжнісінькі зморшки. Неправильний догляд за обличчям (зокрема, зайве пересушування і недостатнє зволоження), захворювання шлунково-кишкового тракту, інфекції, нервові та ендокринні патології, гінекологічні проблеми — все це також може погіршити стан шкіри і спровокувати зморшки в ранньому віці.

Тут і виникає животрепетне питання — як боротися зі зморшками?

Перше, що спадає на думку — це креми. Варто, однак, зауважити, що більша частина anti-age кремів таки розрахована на більш зрілий вік, і для боротьби з ранніми зморшками, коли шкіра ще не така суха і тонка, вони не зовсім підходять. Влаштовувати стрілянину з гармати по горобцях і купувати часом досить дорогі препарати, які все одно не зроблять очікуваного ефекту — нелогічно і марнотратно. Краще підібрати якісні зволожуючі і захисні засоби (з фактором SPF) і особливу увагу приділяти зоні навколо очей. Сюди не можна наносити той же крем, що і на все обличчя, а тільки спеціально призначену косметику.

 Гарну дію при ранніх зморшках надає спеціальна гімнастика для обличчя. Вона включає ряд рухів, які потрібно повторювати по 10-20 разів щодня. Це кругові рухи очними яблуками, підведення повік, витягування губ трубочкою, зморщування носа і т.д.

Гімнастика для обличчя

Для тих, кого турбують ранні зморшки, існують різні салонні процедури.

Насамперед, це спеціальний масаж, який у виконанні професіонала може дати по-справжньому дивовижний результат.

Хімічні пілінги, тобто відлущування поверхневих шарів шкіри з використанням різних кислот, розгладжують мімічні зморшки, роблять шкіру більш рівною, пружною і красивою.

 Курс фотоомолодження допомагає вирівняти поверхню шкіри і підтягнути її, позбавитися дрібних зморшок і вугрової висипки. Суть процедури, проведеної за допомогою спеціального апарату, складається у впливі світлової хвилі на глибинні шари шкіри. Це стимулює вироблення колагену.

Фотоомолодження

Найбільш рішучі пані вважають, що на питання «як боротися зі зморшками» потрібно відповідати радикально.

 Ботокс — тема досить суперечлива. Ін'єкції ботулотоксину «паралізують» м'язи обличчя, в результаті чого зморшки розгладжуються. Всі знають, що в результаті використання ботокса обличчя, часом, перетворюється на подобу воскової маски. Багато хто скаржиться на неприємні відчуття від неможливості нормально рухати бровами або посміхатися. На думку багатьох експертів, ботокс провокує утворення нових зморшок. Тим не менш, цей метод залишається чи не найпопулярнішим і затребуваним у світі.

Ботокс

Більш щадну дію мають філери. Це ін'єкції, при яких в зморшки тонкою голкою вводяться препарати-гелі, які наче «заповнюють» зморшку, тим самим розгладжуючи її. Найчастіше використовується гіалуронова кислота і гідроксилапатит кальцію.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Касторова олія отримують з рослини рицина, яке відноситься до сімейства молочайних. Для цього збирають насіння і...
Секрети молодості шкіри можуть бути абсолютно різними, і в кожної жінки вони свої, але варто звернути увагу на ті, які...
Ніжна, порцелянова, сяюча шкіра без зморшок – це мрія кожної жінки. Як зберігти свою молодість та красу за допомогою...
Більшість дорогих косметичних покупок можна замінити власноруч приготованими засобами. Результат від їх застосування...
Scroll To Top