Рекомендуємо прочитати

Залиште обличчя в спокої! Ботокс - уколи краси ...

article2565.jpg

Всім відомо, що зморшки з'являються тільки через старіння шкіри, але і від мімічної активності лиця. З часом втрачаючи еластичність, шкіра стає все більш чутливою по відношенню до того, як людина виявляє свої емоції. Мімічні зморшки - це результат посмішок, смутку, подиву, злості ... Все це - природні стани, як і вкликають зморшки. Проте багато людей не люблять ці зморшки і прагнуть від них позбавитися. У тому числі - за допомогою ботоксу.

Ботокс (наукова назва «ботулінічний нейротоксин типу А-гемаглютинін комплекс») спочатку використовувався для лікування різних м'язових патологій. Завдяки такій властивості ботокса, як розслаблення м'язів, з його допомогою усували і усувають косоокість, локальні спазми м'язів, блефароспазм, рухові порушення і так далі. Однак майже відразу ж був помічений ефект не тільки розслаблення м'язів, а й омолодження. Так ботокс став справжнім порятунком для тих, хто хоче скинути десяток-другий років без тривалих процедур, пластичних операцій і побічних (у більшості випадків) ефектів.

Дія ботокса досить проста: він розслабляє м'язи, в які вводиться. М'яз стає як би «лінивим» напружуватися. Тобто людина продовжує посміхатися, сміятися, і так далі, але м'язи, за рахунок яких утворюються мімічні зморшки, знаходяться в напівсонному стані. У підсумку шкіра починає вирівнюватися.

Нині усунення чи згладжування зморшок на обличчі - головна область застосування ботоксу в косметології. До ін'єкцій ботокса вдаються мільйони людей, причому як жінок, так і чоловіків. Операція по введенню цього препарату, хоча і не є складною, все ж повинна проводитися професіоналом.

Як же роблять ін'єкції ботокса? Спочатку лікар запитує вас про те, в якому місці на обличчі ви хочете розгладити зморшки. Потім він просить вас «пограти обличчям», щоб визначити, за рахунок яких м'язів утворюються зморшки. Спеціальним маркером він відзначає місця введення ботокса і наносить спеціальний крем-анестетик. Потім за допомогою найтоншої голки препарат вводять безпосередньо у м'яз лиця. Ефект від ботокса можна побачити тільки через кілька днів. Зате дія його триває до 8 місяців. Тобто процедуру можна повторювати кілька разів на рік.

Ін'єкції ботокса в загалному досить безпечні. Правда, при неправильному розрахунку кількості ботокса може опускатися кут рота або повіка. Але таке явище зустрічається рідко і зазвичай зникає через місяць.

Цікаво, що за допомогою «ін'єкцій молодості» можна не тільки омолодитися, а й підкоригувати форму брів. Крім того, ботокс може позбавити від підвищеної пітливості. У цьому випадку ін'єкції проводяться в області пахв, на долонях і ступнях.

Ускладнення після введення ботулінічного нейротоксин дуже рідкісні. Щоб зовсім убезпечити себе від неприємностей, потрібно дотримуватися деяких правил. Наприклад, не приймати горизонтальне положення протягом 4 годин після процедури, не засмагати протягом 3 днів, не приймати антибіотики і не відвідувати сауни, лазні та басейни протягом 7 днів.

Варто також відзначити, що ін'єкції молодості показані здоровим людям. Якщо у вас є хронічні або інфекційні захворювання, ви «аллергік» або вагітні, то радимо утриматися. Ну а всі інші питання - до лікаря.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чи знали Ви раніше, що шкіра зони декольте набагато чутливіша, ніж шкіра обличчя? Взагалі, жінки рідко турбуються про...
Цього літа мені захотілося спробувати щось новеньке з області косметології і загального оздоровлення. Вибір припав на...
Отже, почнемо з підбору фарби. Її вибір залежить безпосередньо від відтінку вашої шкіри і, природно, від кольору...
Маска для обличчя - ефективний засіб догляду за шкірою, відновлення тонусу і здорового сяйва шкіри. Пропонуємо вашій...
Scroll To Top