Рекомендуємо прочитати

Лікування варикозу без операції

article2485.jpg

Варикозне розширення вен - це вельми поширена хвороба, для лікування якої доводиться часто вдаватися до операції. Існує кілька видів оперативного втручання.

Мініфлебектомія, короткий стріппінг, ендоскопічна диссекція вен, внутрішньосудинна лазерна коагуляція. Існують і інші види операції, проте, кращий варіант - це лікування варикозу без операції.

Можна скористатися медикаментозним лікуванням. Наприклад, існує багато препаратів ефективних для лікування варикозу на початкових стадіях. До таких препаратів належать венотонізуючі препарати.

Однак відчутний результат вони можуть дати, тільки в комплексній терапії, наприклад, для посилення ефекту хворим на варикоз необхідно постійно носити компресійний трикотаж: спеціальні колготи, панчохи та гольфи. Завдяки цьому хвороба розвивається повільніше.

Проте слід врахувати, що медикаментозне лікування не може повністю вилікувати хворобу вен, а здатне лише зменшити венозну недостатність, запобігти тромбофлебіт. Також в процесі лікування, можна пройти курс лімфодренажу. Це спеціальний масаж, який виконується вручну або апаратно.

Після лімфодренажу спостерігаються зменшення набряків, поліпшення відтоку з нижніх кінцівок крові і лімфи. Однак, ефект цієї процедури короткочасний, недовговічний.

Як доповнення до медикаментозного лікування можна скористатися народними засобами. Наприклад, хороший ефект дає душ, коли струмінь води масажує ноги. Кожен день необхідно трохи знижувати температуру води, і поступово перейти на холодну воду.

Добре допомагають ванни для ніг, але тільки не гарячі. Дуже поширений також один з ефективних нехірургічних методів лікування варикозу - склеротерапія. Лікар вводить у вену спеціальний препарат - ліки, що викликають руйнування внутрішнього шару вени. Протягом 1,5 року сама вена поступово склеїться і розсмокчеться.

Для лікування потрібно від трьох до шести сеансів для кожної ноги. Після якісно проведеної процедури варикозне розширення вен практично не виникає знову.

Таким чином, методів позбавлення від варикозного розширення вен багато. Проте краще запобігти, ніж лікувати. Займайтеся бігом, плаванням, робіть масаж душем, чи не набирайте зайву вагу, харчуйтеся правильно - ось основні рекомендації.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У літній спекотний час більшість жінок вважає за краще носити відкрите взуття. Витончені босоніжки, в'єтнамки, сандалі...
Однак не забувайте, правильна постава повинна увійти у вас у звичку. Спочатку буде нелегко: вам постійно доведеться...
Люди кажуть, що будь-яка людина старіє, починаючи з ніг. Чому? Тут все дуже просто? адже саме наші ніжки на протязі всього...
Найприємнішим видом педикюру на сьогоднішній день визнаний Spa - педикюр. Він поєднує користь для шкіри ніг з чималим...
Scroll To Top