Рекомендуємо прочитати

У чому полягають секрети гарної постави?

article2457.jpg

Такі вправи для правильної постави, потрібні багатьом. Спробуйте їх зробити хоча б раз і подивіться, як важко Вам буде їх робити. Всього лише кілька хвилин на день присвятити наступним нескладним вправам і Ваша постава буде прекрасною.

1. Ляжте на спину і покладіть руки під голову. Упріться ліктями в підлогу і спробуйте підвестися приблизно на 10 секунд. Повторюйте цю вправу по кілька разів.

2. Сядьте на стілець. Упріться спиною в спинку стільця. Зімкніть руки за головою і постарайтеся щосили розправити плечі.

3. Ляжте на живіт і постарайтеся поплескати в долоні у себе за спиною. Потім відірвіть ноги і груди від підлоги і лежите так упродовж 10-15 секунд.

4. Встаньте рівно і покладіть собі на голову книгу. Почекайте 10 секунд так, щоб вона не впала. Потім спробуйте походити з книгою на голові по кімнаті.

За допомогою цих нескладних вправ ви дійсно зможете зміцнити м'язи, що відповідають за поставу, а, завдяки цьому, станете більш стрункими і красивими.

Однак не забувайте, правильна постава повинна увійти у вас у звичку. Спочатку буде нелегко: вам постійно доведеться стежити за тим, щоб ваша спина була пряма і щоб ваш живіт був трохи втягнутий, але потім, коли ви і ваше відчуття стрункості стануть нероздільні, вам не доведеться більше думати про те, як не сутулиться або як правильно тримати підборіддя. Це буде у вас виходити само собою.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Почнемо з декількох важливих моментів, які необхідно знати жінкам, які вирішили за допомогою вправ збільшити свої...
Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
Можливості людського організму нескінченні. Питання лише в бажанні, прагненні і тренуваннях. Можна тренувати мозок,...
Вправи для красивих грудей. Досить ефективним для красивої форми грудей є спеціальний комплекс вправ...
Scroll To Top