Рекомендуємо прочитати

Ризики пластичної хірургії

article2487.jpg

Деякий час тому тільки знаменитим і багатим людям була доступна пластична хірургія. Сьогодні її може собі дозволити практично будь-яка людина, якому не подобається своя зовнішність, особливо обличчя. Однак, будь-яка операція має свої ризики, і мінуси пластичної хірургії також на обличчя.

Фізичний побічний ефект
Перед походом до пластичного хірурга, потрібно знати, чим ви ризикуєте.
Пошкодження нервів. Результатом багатьох операцій може бути ймовірність оніміння тканин на місці, де зроблено розріз. У звичайному випадку оніміння проходить, проте воно може стати постійним.

Омертвіння тканин, або некроз. Ймовірність некрозу більше у курців. Часто пластичні хірурги відмовляються оперувати курців, оскільки процеси відновлення у них протікають набагато гірше і існують ризики при анестезії.

Поширеним ускладненням є скупчення рідини під шкірою. Це явище так часто зустрічається, що хірурги вводять дренажні трубки в розрізи для запобігання скупчення рідини.

Гематоми і сильна кровотеча. Велика частина пластичних операцій проходить на рівні шкіри, а там розташовується безліч капілярів. Зважившись на пластичну операцію, потрібно бути готовою до того, що на прооперованому місці виникнуть гематома і пухлина. Спочатку вигляд буде неважливий, але потім почнуться зміни на краще.

Шрами. Досвідчені пластичні хірурги майстерно ховають шрами. Однак багато з них робити цього не вміють. Число шрамів буде залежати від місця розрізу і особливостей організму. Треба звертатися тільки до досвідчених хірургів.

Реакція на ліки та анестезію. Пластичні операції є необов'язковими, крім реконструкції обличчя після травми. Ризик появи негативної реакції на знеболення і засоби, що використовуються при операції, такий же, як і в інших випадках оперування.

Емоційно-психологічні побічні ефекти
Часто спроба змінити зовнішність призводить до результату, який не збігається з очікуваним. Пацієнти не завжди реально представляють свій вигляд після пластичної операції. Це може викликати депресію, замкнутість, повторні операції, жаль, деструктивна поведінка. Тому перед тим, як лягти на операційний стіл, потрібно ретельно вивчити всю доступну інформацію і врахувати, як зміни зовнішнього вигляду відіб'ються на вас і на оточуючих. Пластична операція робиться назавжди, тому очікування повинні бути реальними.

Залежність
Нерідко після однієї пластичної операції людина йде на наступну. Такий розлад пов'язано з нав'язливим бажанням змінювати свій зовнішній вигляд. У таких людей спотворене уявлення про свій зовнішній вигляд, і ніяке число операцій їх не може задовольнити. Вони потребують психологічної допомоги, щоб повернутися до нормального уявленню про себе.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

BB крем - це комбінований продукт, він скорочує кількість тюбиків, якими треба скористатися. Його називають 6 в 1 - це...
Небагато жінок можуть дозволити собі жити повсякденним життям, не піклуючись про ті зайві сантиметри, що лежать...
Свіжість і привабливість цікавлять кожну жінку, але зберігати їх не так просто, особливо сьогодні, коли на нас впливає...
Про те, що знають гастроентерологи про причини та способи лікування печії, нам розповів доцент кафедри факультетської...
Scroll To Top