Рекомендуємо прочитати

Ліпосакція або мішкуватий одяг?

article2051.jpg

Небагато жінок можуть дозволити собі жити повсякденним життям, не піклуючись про ті зайві сантиметри, що лежать навколо стегон, сідниць, живота і в деяких випадках навіть у верхніх областях рук з моменту початку секреції естрогенів (тобто гормонів, які відповідають за наші форми ) після настання статевої зрілості.

Прагнучи «влізти» в свої улюблене обтягуючі сукні, ми починаємо боротися з нашими більш, ніж достатніми жировими відкладеннями. Величезна кількість дієт і програм для схуднення обіцяють нам струнку фігуру за надкороткі терміни. Існують і такі представниці жіночого населення, які навіть і не здогадуються про те, що при всіх дієтах, які вони дотримуються, є такі ділянки тіла, покинути які жировим відкладенням просто неможливо. Всі старання залишаються марними. Настрій зіпсовано, тортик на останньому дні народженні подруги не з'їли, а плаття все ж ширше не стало.

Таким чином, більшість жінок приходять до розуміння того, що найлегший, найшвидший і найбільш недорогий спосіб впоратися з проблемою - просто маскувати її одягом. Але в кінцевому рахунку це змушує жінку одягатися зовсім не так, як їй хотілося б. Залежність від широких штанів і довгих спідниць народжує зайві комплекси, перетворює на порох колишню впевненість в собі і весь час псує настрій.

В останні кілька років був зроблений великий прогрес в косметичній хірургії в області ліпосакції.

Методів для здійснення цієї процедури в наші дні дуже багато. Однак, найбільш загальний метод, який все ще використовується, - це вдосконалений варіант первісного хірургічного.

Пластичні хірурги за допомогою нових технологій здатні впоратися навіть з найбільш складними випадками. Згаданий вище метод найбільш часто використовується пластичними хірургами в наш час.

Процедура виконується під місцевою анестезією, яка вводиться прямо в область, з якою працюють, і яка в той же час змушує цю область стягатися, щоб скоротити кількість крові, яка може бути втрачена під час процедури. На шкірі робляться невеликі надрізи, вставляється тонка металева трубка, яка за допомогою спеціального насоса відсмоктує жир. Далі жир перерозподіляється в інші частини тіла, які мають потребу в цьому. Якщо після ліпосакції залишилася зайва шкіра, процедура продовжується її усуненням. Після закінчення процедури пацієнт може повернутися до своїх обов'язків і стилю життя по закінченні одного-двох тижнів. Фізичні вправи можуть бути продовжені через місяць після процедури. Необхідно дуже уважно поставитися до порад і застережень лікарів, адже недотримання подібних правил може не тільки завадити досягненню потрібного результату, але і серйозно зашкодити здоров'ю.

Не слід сприймати ліпосакцію як панацею від зайвих кілограмів. Практика показує, що не всім підходить ця процедура; відомі багато випадків, які не тільки не давали бажаного результату, але і приводили до неприємних наслідків. Тому краще зайвий раз подумати, чи варто лягати під скальпель заради знищення жирових відкладень. Подумайте, чи потрібно вам хірургічне втручання, щоб стати красивою і впевненою в собі ...

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ні для кого не новина, що фізичні вправи корисні для здоров'я. Але проблема в тому, що багато хто починає займатися, але...
Для багатьох людей віджимання від підлоги асоціюються з фізичними вправами, ще й не ефективних для нарощування...
Дуже часто буває, що дама поправляється, потім худне. А може просто народила малюка. Шкіра розтягується і виглядає не...
Зарядка вранці - це комплекс фізичних вправ, які виконуються після сну щодня. Ранкова гімнастика зміцнює здоров'я ...
Scroll To Top