Рекомендуємо прочитати

Видалення бородавок в домашніх умовах

article3104.jpg

Бородавки - це доброякісні нарости, які з'являються на шкірі людини. Зазвичай вони світло-жовтого або темно-коричневого кольору, діаметром від 1мм і більше, округлої форми. Причиною їх появи на тілі людини є ураження вірусом шкірного покриву. Вони можуть з'явиться на уражених ділянках шкіри, на місцях всіляких травм, бородавки можуть передаватися від хворої людини. Дані нарости в основному з'являються на ліктях, кистях рук або колінах. Якщо вже з'явилася бородавка, то не варто до неї легковажно ставиться, адже за однією вилізуть інші. У наш час видалення бородавок не є проблемою, майже в кожній клініці це можна зробити, але і не варто відмовлятися від домашніх умов.

Найбільш ефективними методами з видалення наростів подібного типу є методи минулого покоління - бабусині.

Видалення бородавок в домашніх умовах:
- Якщо бородавка молода, ще не пустила глибоке коріння, тоді для того, щоб позбутися від неї можна змащувати соком кульбаби.

- Хорошим засобом є міцний відвар полину, яким бородавку треба змащувати кілька разів на день.

- На добре розпарену бородавку накласти подрібнені плоди горобини звичайної. По закінченню 10 процедур майже завжди бородавка зникає.

- Уражене місце можна змащувати соком сирої картоплі чи цибулі.

- Мазь зроблена з подрібненого часнику і свинячого сала теж є ефективним засобом. Бородавку рясно намазують і перебинтовують. Пов'язку міняють щодня до зникнення наросту.

- Одна часточка часнику змішується з 1 краплею меду, наноситься товстим шаром і заклеюється лейкопластирем, суміш залишається на ніч.

- Досить ефективною, але болючою процедурою, є натирання бородавки оцтовою кислотою, за допомогою ватної палички, коли болячка відвалиться, варто ще раз повторити процедуру.

- Лікарем від усіх бід може виявитися чистотіл. Бородавки треба змащувати соком цієї рослини кожен день. Після змазування по трохи зрізати поверхню бородавки. Дана процедура проводиться до повного зникнення болячки.

- Подрібніть в блендері або через м'ясорубку листя фікуса, з кашки через марлю видавити сік (2 частини) і змішати з оцтовою есенцією (1 частина). Нанести розчин на уражені ділянки шкірного покриву на 15 хвилин, по закінченню часу змити водою. Склад можна зберігати в темній скляній пляшці.

- В аптеках можна придбати ліки з Алтаю під назвою »Малаві». На вату нанести ліки і прикласти до бородавки, обмотати руку поліетиленом, для того щоб не відбувалося випаровування вологи, залишити на ніч. Процедура повторюється через день, до повного позбавлення від бородавки. Даний препарат добре видаляє материнську бородавку, після цього приступає до решти поруч розташованих діток.

Перш ніж бігти в аптеку за дорогими препаратами, можна спробувати скористатися перерахованими вище порадами. Можливо позитивний результат не забариться. Домашні умови при видаленні бородавки не потребують додаткових коштів або особливих інгредієнтів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дачних ділянках і газонах заміських будинків у великій кількості росте трава з великими жовтими квітами, на зламах...
Алергія - це не нове захворювання, яке виникло в останні роки. Алергія переслідує людину вже довгий час, завдаючи йому...
Бородавки - пухлиноподібні доброякісні утворення не запального характеру. Збудник - віруси папіломатоза, передаються...
Scroll To Top