Рекомендуємо прочитати

Як лікувати бородавки народними засобами

article3002.jpg

Бородавки - пухлиноподібні доброякісні утворення не запального характеру. Збудник - віруси папіломатоза, передаються при контакті з хворим через засоби особистої гігієни або через предмети громадського призначення. Інкубаційний період складає 4-5 міс.

Які бувають бородавки
Бувають звичайні, плоскі і загострені бородавки. Звичайні і плоскі утворюються на тильній стороні кисті і пальців рук, обличчі, голові. Гострі кондиломи - соскоподібні утворення рожевого кольору, переважно м'якої консистенції, зливаючись, утворюють нарости, що нагадують гребінець півня або плоди цвітної капусти. Локалізація - статеві органи, ділянки ануса, між-ягодична і пахово-стегнова складки. Все це дуже неприємно, тому дуже актуально, як лікувати бородавки.

Як лікувати бородавки народними засобами
Бородавки ефективно лікуються народними засобами. Для цього використовують рослинні соки і мазі, виготовлені на основі соків або порошків з рослин. Успішно виводять бородавки, наприклад, соком кульбаби і деяких яблук (Антонівка), капусти городньої, чистотілу, переступеня білого, росички круглолистової. Використовують також часник і цибулю. Можна підібрати ефективний сік і змащувати ним бородавки або виготовляти з нього препарати. Наприклад, товчений часник змішують порівну зі свинячим салом і такою густою маззю лікують від бородавок. А цибулю спочатку проварюють в оцті.

Про те, як лікувати бородавки безболісно, їх треба щодня кілька разів змочують міцним настоєм полину. З ягід горобини звичайної виготовляють масу і наносять на бородавки. Календулу також використовують, роблячи примочки з спиртового настою рослини.

Непоганий засіб - саморобна мазь з очитка їдкого. У народі її використовують від мозолів, гнійних ран і виразок. Мазь можна приготувати з густого відвару або порошку трави: 1 частина порошку трави на 4 частини основи (вершки або вазелін). Чистотіл в народі називають бородавник. Для виготовлення мазі свіжий сік чистотілу змішують з вазеліном у співвідношенні 1:4.

Це коротко про те, як лікувати бородавки народними засобами.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Алергія - це не нове захворювання, яке виникло в останні роки. Алергія переслідує людину вже довгий час, завдаючи йому...
На дачних ділянках і газонах заміських будинків у великій кількості росте трава з великими жовтими квітами, на зламах...
Бородавки - це доброякісні нарости, які з'являються на шкірі людини. Зазвичай вони світло-жовтого або темно-коричневого...
Scroll To Top