Рекомендуємо прочитати

Види епіляції назавжди

article3180.jpg

Намучившись з бритвою, восковими смужками та іншими засобами депіляції, жінки вирушають на пошуки чарівного способу, який допоможе усунути зайву рослинність на тілі назавжди.

Можна спробувати позбутися небажаного волосся, намазуючи різними «чудодійними» народними засобами (відваром дурман-трави, розчином марганцівки, йодом з нашатирем і т. д.), але для початку замисліться. Подібних рецептів чимало, проте більшість з них не просто малоефективні, але ще й шкідливі для здоров'я. Після їх застосування волосся, може, і «відвалиться», але точно не назавжди, і добре, якщо при цьому не залишиться опіків або пігментних плям на шкірі.

Лазерна та фотоепіляція
Ці процедури проводять у всіх косметологічних центрах і клініках. І та і інша відносяться до світлових методів видалення волосся. Використовується принцип фототермоліза, коли світлова енергія поглинається і перетворюється на теплову. Та, у свою чергу, нагріває корінь волосини, після чого вона гине. Однак дуже світле волосся через брак достатньої кількості пігменту таким методом видалити неможливо.

Обидва види епіляції можна використовувати на будь-якій частині тіла, крім брів. Вони близько розташовані до очей, а світлова та лазерна енергії негативно позначаються на зорі. Для досягнення бажаного результату потрібно не одна процедура, тому варто запастися терпінням на кілька місяців і пройти від 5 до 12 сеансів.

Електроепіляція
Метод полягає в тому, що через тонкий електрод по волосинці подається електричний заряд прямо в волосяний фолікул. Під впливом електрики він руйнується, і на цьому місці волосся вже не виросте. При цьому електроепіляція не викликає роздратування і алергічних реакцій. Метод гарний тим, що можна видаляти будь-яке волосся, у тому числі світле. Ділянка оброблюваної зони невеликі, тому доводиться проводити багато сеансів. Що стосується обличчя, то, наприклад над верхньою губою потрібно близько 6 сеансів, привести в порядок брови можна за 1 -2 сеанси. Зверніть увагу на те, що до процедури є протипоказання: вагітність, шкірні інфекційні захворювання, проблеми з серцем і т. д.

Перш ніж вибрати одну з процедур, не полінуйтеся сходити на консультацію до дерматолога. Деякі способи видалення волосся можуть бути небезпечні для вас. Краще заздалегідь передбачити всі можливі протипоказання.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Огірки в якості косметичного засобу використовували з моменту початку їх вживання в їжу. Для догляду за шкірою обличчя...
Пігментні плями, які особливо докучають з приходом весни, явище безперечно неприємне, проте зневірятися не варто, адже...
Білизна пігментних плям на тілі є однією з найпоширеніших проблем. Порушення пігментації шкірного покриву, що...
Який сучасний макіяж обійдеться без якісного, гарного тонального крему або пудри. Альтернатива поки не придумана і...
Scroll To Top