Рекомендуємо прочитати

Як привчити себе рано вставати?

article3599.jpg

1. Краще не починайте відразу з радикальних змін. Починайте поступово, встаючи на 15-30 хвилин раніше, ніж зазвичай, кілька днів поспіль. Потім наступні 15 хвилин...І так далі. Такими поступовими кроками дійдіть до необхідного часу. 

2. Лягайте спати раніше. Напевно багато хто з вас звикли допізна дивитися телевізор або сидіти в Інтернеті. Якщо не позбавитеся від цієї звички, то рано чи пізно залишите мрію стати жайворонком. Навіть якщо змусите себе прокидатися рано вранці, через якийсь час все одно зірветеся, і почнете відсипатися по повній. У підсумку, доведеться починати все спочатку. Я раджу лягати в ліжко раніше, навіть коли зовсім не хочеться спати, і наприклад, читати що-небудь. А якщо відчувається втома, то швидше за все ви заснете навіть швидше, ніж припускаєте. 

3. Покладіть будильник далі від ліжка. Якщо він поруч, то вранці ви або вимкнете його зовсім, або натиснете кнопку відстрочки сигналу. Ніколи не користуйтеся кнопкою відстрочення сигналу. А якщо ж будильник знаходиться далеко від ліжка, вам доведеться встати щоб вимкнути його. Встали - прокинулися! І не треба поглядати назад на ліжко. 

4. Вийдіть із спальні, як тільки відключили будильник. Не дозволяйте втілитися в реальність думкам про повернення в ліжко. Примусьте себе вийти з кімнати. Сходіть у туалет, вмийте обличчя, випийте склянку води. Далі можна застелити ліжко або скласти диван. Поки ці справи буде зроблено, Ви вже прокинетесь цілком достатньо для того, щоб зустріти новий день. 

Як привчити себе рано вставати?

5. Прокидайтесь не вагаючись! Якщо ви дозволите собі думки на кшталт «щось ще занадто рано, можна б і ще трохи поспати ...», то так і не встанете. Не давайте собі можливості вибирати між «вставати» і «повалятися ще». 

6. Повинна бути хороша причина. Заплануйте зробити вранці щось важливе. Це буде мотивувати вас швидше вилізти з ліжка

7. Винагороджуйте себе. Так, на перший погляд може здатися, що прокидатися рано вранці важко, що потрібно силою змушувати себе. Але якщо ви зробите так, що пробудження буде супроводжуватися чимось приємним, то через деякий час, вже з нетерпінням будете чекати наступного ранку. Це може бути чашка запашної гарячої кави або чаю, і читання цікавої книги. Як варіант - дуже смачний сніданок, спостереження світанку, або медитація. Знайдіть щось, що дарує Вам задоволення, і розбавте цим заняттям свою ранкову рутину. 

8. Використовуйте цей час розумно. Не варто прокидатися на годину або дві раніше, тільки щоб залізти в інтернет і почитати блоги і форуми, якщо звичайно, це не є частиною вашої великої мети. Не витрачайте даремно ранковий час. Почніть день активно! Можна приготувати сніданок своїй родині, розпланувати решту дня, піти побігати в парк, або ж почитати чи зробити медитацію. Ви будете здивовані, коли помітете, що вже до 6:30 у Вас буде зроблено стільки, скільки багато людей не роблять і за весь день!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Серед нас є люди, яким від природи на повноцінний сон відведено не більше чотирьох - п'яти годин на добу....
Проблема випадання волосся після пологів стосується багатьох жінок. У чому причина і як виправити ситуацію? Багато мам...
Багато сучасних людей стали скаржитися на постійну втому, від якої неможливо позбутися навіть після сну - це може...
При лікуванні багатьох хвороб необхідні антибіотики. Однак більшість з них дають побічні ефекти. Природного...
Scroll To Top