Рекомендуємо прочитати

Догляд за чорним волоссям

article2480.jpg

У цілому догляд за чорним волоссям дуже схожий на догляд за світлим волоссям. Головними напрямками є: очищення, захист і зволоження.

Брюнеткам фахівці рекомендують використовувати засоби, які розгладжують поверхню волосся, містять UV-фільтри і світловідбиваючі частинки.

Сучасний ринок пропонує продукцію, яка спеціально призначена для темного волосся і яка гарантує підтримку кольору. У засобах такого роду міститися екстракт каштана, добавка у вигляді какао та інші добавки.

Шампуні і бальзами, як правило, призначаються і для натурального чорного волосся і для фарбованих. Така доглядаюча косметика дозволить волоссю брюнеток залишатися досить довго блискучим, не тьмяніючим від впливу вітру, солоної і хлорованої води, сонця та інших факторів зовнішнього середовища.

Однак брюнеткам бажано стежити за часом перебування під сонцем на пляжі і в морській воді, так як це може викликати вигоряння і пошкодження волосся. В іншому випадку можна придбати засоби, здатні моментально відновити волосся, які необхідно наносити одразу після прийняття морських і сонячних ванн.

Якщо у вас чорні кучері, але не натуральні, то рекомендується застосовувати засоби з насиченою формулою, в яких містяться цінні і корисні екстракти рослин і масла. Завдяки цій косметиці, волосся будуть захищені від стресу, який вони отримують при фарбуванні або завивці.

Якщо на косметичному засобі є позначка «Стійкість кольору» або щось в цьому роді, то, в цьому випадку, виробники гарантують живлення і стійкість до вимивання пігменту з волосся. Завдяки цьому волосся буде довго залишатися з насиченим кольором, блискучим і здоровим.

Важливо також враховувати, що фарбоване волосся, особливо на кінчиках, добре накопичують пігмент. Отже, намагайтеся скоротити час впливу чорної фарби на кінці волосся, щоб колір не вийшов надмірно насиченим. Така технологія підійде для каскадного фарбування. Дотримуйтесь цих порад і ваші чорні локони будуть блищати, захоплюючи оточуючих.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Давно канули дні, коли шампунь використовувався лише для того, щоб змити з волосся бруд. Зараз, купуючи шампунь, ми...
Рукоділля і всілякі вироби-хендмейд набирають популярність з кожним роком. Це пошесть не оминуло і нішу косметичних...
Лисіючих людей стає все більше. Близько 40% чоловіків вже страждають від цієї недуги, а 2/3 жінок побоюються за стан своєї...
В даний час ринок косметичних засобів представляє величезний вибір всілякої продукції по догляду за волоссям....
Scroll To Top