Рекомендуємо прочитати

Секс і клімакс: особливості інтимного життя після 50

article1635.jpg

Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не дивлячись на свою психологічну природу, змінюється під впливом фізіологічних змін організму.

Однак настання менопаузи зовсім не означає, що про секс вам треба забути.

Ваше сексуальне життя може стати ще активніше і приємніше в цей період: як складатиметься Вашеа сексуальне життя залежить тільки від Вас.

Якщо Вам подобається займатися сексом, і ви маєте можливість робити це регулярно, то не існує ніяких причин, по яких вам слід від нього відмовитися.

Не сумуйте, якщо ваші дорослі діти покинули батьківський дім, подумайте про те, що тепер, ви і ваш партнер, можете присвятити один одному більше часу, внести різноманітність у ваше сексуальне життя, стати більш вільними в проявах вашої сексуальності. На ваші сексуальні фантазії більше не зможуть вплинути ні контрацептиви, які більше ні до чого, ні менструальний цикл.

До того ж зараз ви набагато досвідченіші і вільніші в сексуальних питаннях. Сексуальне становлення проходило в роки заперечення сексу в нашій країні, що створило багато табу і боязнь будь-яких експериментів у цій галузі.

З настанням менопаузи ви з одного боку, вже маєте у своєму розпорядженні досвід і необхідні знання про вашу сексуальність, з іншого боку, більше не відчуваєте ніяких обмежень для втілення найсміливіших бажань!

Крім того, незамінним помічником у вирішенні сексуальних проблем може стати комплексний натуральний препарат Естровел. Завдяки натуральним компонентам (циміцифуги, дикий ямс, ізофлавони сої), препарат стимулює вироблення жіночих статевих гормонів, які так важливі для повноцінного життя жінки.

Фітоестрогени, вітаміни і мікроелементи, що містяться в препараті Естровел, коригують гормональний баланс, сприяють зменшенню сухості піхви, зменшують дискомфорт під час статевого акту, покращують настрій і стабілізують загальний емоційний фон.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Гонорею відносять до розряду класичних хвороб, які передаються статевим шляхом (венеричні хвороби). Основний збудник...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Scroll To Top