Рекомендуємо прочитати

Як зупинити випадіння волосся

article1761.jpg

Лисіючих людей стає все більше. Близько 40% чоловіків вже страждають від цієї недуги, а 2/3 жінок побоюються за стан своєї шевелюри. Тому варто знати три ефективних способи, які допоможуть зупинити процес випадіння волосся.

В якій частині голови волосся випадає в першу чергу? Найчастіше волосся починає випадати з боків голови або на маківці. А ось по лінії росту - дуже рідко.

Причини випадіння волосся
Волосся можуть почати випадати з різних причин. Це і стрес, і неправильне харчування, і погана екологія, і дефіцит вітамінів. Але найпоширеніша причина - це порушення гормонального фону.

Як росте волосся?
Завдяки гормону дигидротестостерону. Якщо волосся випадає, то дигідротестостерон впливає на фолікулу, і він знову починає рости. Але з віком кількість дигідротестостерону в організмі збільшується. Гормон впливає на волосяні фолікули настільки сильно, що вони втрачають чутливість до нього, атрофуються і гинуть. Однак люди не завжди помічають, що у них випадає волосся. Щоб зрозуміти це, потрібно виміряти ширину проділу на волоссі лінійкою. І через кілька місяців виміряти ширину проділу знову. Якщо вона збільшилася, то волосся рідшає.

Три способи зупинити гормональне випадання волосся
Перший. Зупинити вікове випадання волосся допоможуть препарати на основі міноксидилу, які продаються в аптеках. Міноксидил - це речовина, яка зупиняє перетворення гормону тестостерону в дигідротестостерон. Тому рівень дигідротестостерону в організмі не підвищується, і відмирання волосяних фолікул зупиняється.

Другий. Зупинити випадання волосся через гормональні порушення допоможуть шампуні і бальзами з маслами чорної смородини, примули, соєвої олії. Ці олії містять фітоестрогени. Ці речовини перешкоджають впливу дигідротестостерону на волосяні фолікули, які, відповідно, не гинуть.

Третій. Зупинити вікове випадання волосся допоможуть продукти з високим вмістом фітоестрогенів. Це пивні дріжджі, соя, червоний виноград. Фітоестрогени перешкоджають впливу дигідротестостерону на волосяні фолікули, які не гинуть.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Давно канули дні, коли шампунь використовувався лише для того, щоб змити з волосся бруд. Зараз, купуючи шампунь, ми...
В даний час ринок косметичних засобів представляє величезний вибір всілякої продукції по догляду за волоссям....
Рукоділля і всілякі вироби-хендмейд набирають популярність з кожним роком. Це пошесть не оминуло і нішу косметичних...
У цілому догляд за чорним волоссям дуже схожий на догляд за світлим волоссям. Головними напрямками є: очищення, захист...
Scroll To Top