Рекомендуємо прочитати

Як правильно освітлити волосся за допомогою перекису водню

article3289.jpg

Як домогтися більш світлого тону волосся, або простіше, як освітлити волосся? Найлегший і найбільш доступний спосіб освітлити його за допомогою концентрату перекисю водню. Саме концентрація перекису і особливості волосся визначає ступінь їх освітлення.

Відразу вас попереджаємо, що найкраще всі ці процедури вдома не робіть, якщо ви не впевнені, що у вас все вийде. Довірте цю справу справжнім професіоналам і знавцям своєї роботи. Перукарі і стилісти із задоволенням вам допоможуть і проконсультують.

Одна з важливих особливостей це особливість волосся вбирати вологу, відповідно, чим швидше волосся вбирає вологу, тим менш концентрований розчин потрібен для їх освітлення. Ну і зрозуміло, чим волосся міцніше і мають особливість повільно вбирати вологу. Тим більше великий концентрат розчину знадобитися для досягнення такого ж ефекту, що і для волосся, що швидко всмоктуює вологу.

У процесі освітлення волосся пігмент, що відповідає за їх колір, окислюється киснем, що активно виділяється з перекису водню, і втрачає свої колірні якості. Чим більш тривалий за часом дія перекису і чим більше її концентрація, тим ефективніше відбувається процес освітлення. Але потрібно пам'ятати, що при занадто високій концентрації неминучий опік шкіри. Тому для збільшення швидкості реакції при відносно низькому показнику концентрації до складу додаються такі добавки, як нашатирний спирт або двовуглекислий амоній. Подібні добавки активізують вироблення кисню і розкривають зовнішній шар волосся, даючи шанс виділеному кисню швидше потрапити в корковий шар волосини і знебарвити там пігмент. Всі ці реакції протікають з виділення тепла, що так само позитивно позначається на процесі освітлення. Щоб даний процес відбувся без шкоди для шкіри і отримання неприємних наслідків потрібно знати правильну міру.

Якщо переборщити з додаванням нашатирного спирту (розчин аміаку) реакція виділення кисню буде занадто швидкої і склад «згорить» ще до застосування, плюсом до всього ми отримай трохи рудуватий відтінок волосся. Зазвичай, на 70-80 г складу вистачає 7-8 крапель нашатирного спирту. Розчин готується прямо перед висвітленням, так як реакції починають протікати вже в посуді. Кількість вживаного складу, безпосередньо залежить від довжини та ширини волосся. Зазвичай для волосся трохи більше середньої довжини вистачає 70 - 80 г розчину, але краще виготовити його трохи більше, щоб не довелося перериватися і готувати новий, якщо раптом того не вистачить або раптом трапитися що не будь ще, при такому розкладі волосся, швидше за все, освітлиться не рівномірно. Посуд для розчину повинна бути не металевою, щоб уникнути розкладання розчину.

При освітленні товстого волосся застосовується 8 - 12% розчин, для товстих 6 - 12%, для тонких 4 - 8%. Для пористого волосся використовується більш слабкий розчин.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Коли ми фарбуємо волосся, то хочемо, щоб вони якомога довше зберігали свій насичений і яскравий колір, але, на жаль, їх...
Щоб фарбувати волосся самій, не обов'язково бути перукарем! Головне - дотримуватися основних правил і знати професійні...
Зараз промисловістю випускається безліч фарб для волосся, є зовсім навіть непогані, наближені до натуральних, але якщо...
При щоденному розчісуванні на гребінці або щітці залишається невелика кількість волосся. Якщо в день у вас випадає 40-80...
Scroll To Top