Рекомендуємо прочитати

Косметика Daeng Gi Meo Ri

article3592.jpg

Ось вже більше 14 років компанія DOORI Cosmetics крок за кроком завойовує континенти. Її бренд Daeng Gi Meo Ri користується стабільною популярністю, навіть у таких вимогливих і «розпещених» брендованою косметикою країнах як Японія, США, Австралія і в Європі. Засоби по догляду за волоссям розбираються з полиць Канади, Китаю, Росії, Туреччини. Від тепер цю косметику можна купити і в Україні, зокрема в інтернет-магазині Cosmetic Market.

В чому секрет Daeng Gi Meo Ri?

На відміну від традиційної європейської косметики, засоби для догляду цього бренду випускаються на основі природних компонентів і лікарських рослин. Звичайно хімічна складова також присутня, однак вона зведена до мінімуму.

При виготовленні кожного косметичного засобу суворо дотримується стародавня корейська рецептура. Для виготовлення косметики використовується понад 30 видів лікарських трав, серед яких корейський женьшень – потужний біологічний стимулятор. В засобах для волосся Тенгі Морі він представлений в досить високій концентрації. Самі рецепти тримаються в суворій таємниці. Відомо лише, що вони взяті з книги Donguibogam, яку організація ЮНЕСКО визнала кращою книгою зі східної медицини.

Косметика Daeng Gi Meo Ri

Засоби догляду за волоссям Daeng Gi Meo Ri

Косметика Daeng Gi Meo Ri спрямована в першу чергу на оздоровлення шкіри голови та зміцнення волосся. В арсеналі цього бренду є все, що необхідно для створення пишної, здорової і красивої шевелюри: засоби проти випадіння волосся і його зміцнення, стимулятори росту, засоби для зняття подразнення шкіри голови.

Продукцію Daeng Gi Meo Ri можна купити в інтернет-магазині Cosmetic Market. Поставки товарів ідуть безпосередньо від виробника, тому ви можете бути впевнені у якості товару та відсутності підробок.

Особливою популярністю в інтернет-магазині користуються серії догляду за волоссям:
- Scalp Care. Всі засоби серії спрямовані на профілактику і лікування випадіння волосся. Поживні емульсії, тоніки і шампуні зміцнюють волосяні фолікули і тонізують шкіру голови.

- Scalp&Hair. Це косметика для інтенсивного зволоження та живлення волосся, а також регенерації шкіри голови. В серії також представлені продукти, призначені для догляду за пошкодженим фарбованим волоссям.

Косметика Daeng Gi Meo Ri

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Здорове, сильне, блискуче волосся - мрія кожної жінки. Однак для її досягнення деколи доводиться прикладати чимало...
Лупа досить поширене захворювання шкіри голови, являє собою відлущені клітини шкіри. Процес лущення клітин - звичайне...
У чому перевага засобів для миття волосся? Це їх натуральність. Те, що ми наносимо на шкіру і на шкіру голови,...
Щоб фарбувати волосся самій, не обов'язково бути перукарем! Головне - дотримуватися основних правил і знати професійні...
Scroll To Top