Рекомендуємо прочитати

Гіалуронова кислота в косметиці

article2919.jpg

Довгий час фахівці естетичної медицини шукають ідеальний матеріал для корекції дефектів шкіри і зморшок, які виникають в результаті старіння. Коли з'явилася гіалуронова кислота, як косметична складова вона стала цікава для фахівців, які займаються питанням як вирішити проблеми старіння шкіри.

Гіалуронова кислота
Це натуральний компонент людської шкіри. Вона підтримує в клітці водний баланс. Як правило, в молодій, здоровій шкірі з її виробленням не виникає проблем. Молекула гіалуронової кислоти зв'язує і утримує біля себе до п'ятисот молекул води. З віком виробляється значно менше гіалуронової кислоти, більше руйнується, часто її застосовують у косметології. Ця кислота вважається «приємною». Вона добре поєднується з шкірою, не викликає подразнень та алергічних реакцій. Може прискоритися втрата гіалуронової кислоти під впливом різних несприятливих факторів - стреси, вживання з їжею барвників та консервантів, негативне UV- випромінювання, куріння, низька якість води, хімічні забруднення навколишнього середовища.

Її дія
Гіалуронова кислота є в складі різних косметичних засобів і формує тонку плівку на поверхні шкіри, що не порушує газообмін з навколишнім середовищем і зберігає вологість шкіри. Вона відмінно сумісна з шкірою, допомагає якнайшвидшому загоєнню шкіри без рубців. Це особливо цінно для прийняття сонячних ванн, для лікування вугрового висипу.
Плівка від кислоти на поверхні шкіри, сприяє впливу біологічних речовин, вони входять до складу косметики, що підвищує їх ефективність. Гіалуронова кислота при високій вологості сприяє збільшенню вмісту води в роговому шарі, всмоктує вологу з повітря, з поверхні шкіри знижує випаровування води.

Отримання гіалуронової кислоти
У деяких випадках для отримання цієї кислоти використовують склоподібне тіло очей великої рогатої худоби та пуповину людини, часто гіалуронову кислоту роблять з півнячих гребенів. В даний час гіалуронову кислоту ще отримують біотехнологічним шляхом з рослинної сировини за допомогою бактеріальних культур.

У косметиці
Солі гіалуронової кислоти входять до складу сонцезахисних і ранозаживляющих засобів, протизапальних лосьйонів, гелів для повік, зволожуючих кремів, антицелюлітних кремів, бальзамів для губ, лосьйонів після засмаги, губної помади. Застосовуючи косметику з цією кислотою, шкіра виглядає ніжною, гладкою і м'якою, але в посиленому застосуванні цієї косметики є мінуси.

Мінуси
Шкіра починає швидко реагувати, якщо ззовні надходить зайве надходження гіалуронової кислоти, потім через деякий час вона перестає самостійно її виробляти, і коли перестає надходити зовнішнє підживлення, то шкіра стає млявою і зморщеною. Тому для щоденного застосування потрібно використовувати косметичні засоби з малою кількістю гіалуронової кислоти, або проводити курс масажу з ампулами і масками через великі проміжки часу.

Гіалуронова кислота притягує до себе молекули води, тому потрібно наносити її на зволожену шкіру. Якщо наносити на суху шкіру, то користі від цього використання не буде, можлива поява відчуття стягнутості. Застосовувати засоби потрібно з великим вмістом гіалуронової кислоти курсами, два або три рази на рік, так як можливе звикання.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Цього літа мені захотілося спробувати щось новеньке з області косметології і загального оздоровлення. Вибір припав на...
Маска для обличчя - ефективний засіб догляду за шкірою, відновлення тонусу і здорового сяйва шкіри. Пропонуємо вашій...
Отже, почнемо з підбору фарби. Її вибір залежить безпосередньо від відтінку вашої шкіри і, природно, від кольору...
Чи знали Ви раніше, що шкіра зони декольте набагато чутливіша, ніж шкіра обличчя? Взагалі, жінки рідко турбуються про...
Scroll To Top