Рекомендуємо прочитати

Домашній масаж від целюліту

article2399.jpg

Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати заходи, робити масаж від целюліту. У боротьбі з цією проблем домашній масаж від целюліту буде вашим помічником.

Проблема погіршення вигляду шкіри є не суто жіночою проблемою. Чоловіки теж можуть страждати від появи целюліту, проте жінки схильні цим набагато частіше. Шкіра під впливом гормонів стає нерівною з западинами і дуже помітною рельєфністю.

Визначити появу целюліту у вас дуже просто. Для цього сильно стисніть шкіру на стегні. Якщо вона набуває вигляду апельсинової кірки - у вас целюліт.

Причини появи целюліту. З усіх причин можна виділити декілька основних: генетична схильність, ускладнений кровообіг, порушення гормонального балансу, неправильне харчування і малорухливість, а також зайву вагу. Для схуднення треба правильно харчуватися, займатися фітнесом і виконувати вправи для плоского живота.

Коли ви робите домашній масаж від целюліту рекомендується використовувати креми і гелі. Це збільшує ефект від проведеної процедури. Спеціальні термоактивні масла і крему викликають приплив крові до місця масажу. Посилений приплив крові сприяє розбиттю целюліту і підтримки тіла в тонусі.

Антицелюлітний масаж можна проводити за допомогою доступних в домашніх умовах засобів. У практиці професійних косметологів досить поширене застосування звичайних ложок.

Візьміть на кухні ложку, бажано мельхіорову. Охолодивши її змастіть спеціальним кремом проти целюліту. Замість крему можна використовувати мед. Медовий масаж від целюліту чудово тонізує шкіру і виводить шлаки. Ложку притисніть до шкіри і круговими активними рухами починайте масажувати. Двома руками від центру до країв злегка натискаючи на ложку і рухати знизу вгору. такий масаж підійде як для сідниць, так і для стегон і ніг. Внутрішню поверхню стегна потрібно масажувати у напрямку від низу до верху. Зовнішню сторону в протилежному напрямку. Масаж потрібно проводити щодня протягом 30 хвилин.

Як робити масаж від целюліту за допомогою рук. Для проведення такого масажу треба засвоїти деякі правила:

Масаж виконуйте плавними розміреними рухами, поступово нарощуючи темп.
М'язи підтримуйте в розслабленому стані і руки масажиста не повинні бути холодними.
Область підколінної западини і паховий простір не можна масажувати.
Виконуйте домашній масаж від целюліту регулярно і ви поборете ворога всіх жінок.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Целюліт. Це моторошне слово відомо практично кожній жінці. На жаль, знайоме воно нам не тільки з наукової літератури,...
Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
У перекладі з англійської мови слово scrub означає не що інше, як «скребти», «терти» або ж «чистити» -...
Обгортання Парафанго - це чудова процедура з використанням натуральних активних компонентів, яка омолоджує шкіру,...
Scroll To Top